Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BFB]1.8TQ+/przelot/S-line/KW/front USA 'RS'/345 S4/19" BBS MOTORSPORT str 5


bjoern

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie odsylales ? I poka te zarowki H7, albo zapodaj linka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda czadowo :)

Mam Avanta z tym samym silnikiem, lakierem i b. podobnym wyposażeniem. Tylko ja prace przy moim dopiero zaczynam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/zarowka-h7-55w-plasma-8500k-jak-led-audi-bmw-vw-i6226336939.htmlznalezione na forum, bodajże Ucho takie montował i chwalił barwę do DRLa ;)
Lampy robił Grzegorz Kocur, obczajone przez fejsa, ale na forum też kiedyś widziałem jego auto ale nie znam nicku, czarny sedan a4 b5 na atheo bodajże.
ChargerGT, najpierw mechanika a potem przyjemności i powoli do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawione kolejny raz podświetlenie tablicy, tym razem porządnie, nowa blenda bo w starej dorabiałem blaszki ze starej baterii :decayed: ori lampki+ledy od Tomnika
f26a2573de2d1a15med.jpg

9420da3a00f0ff06med.jpg

bix wleciał na auto ;)
7327096d393cff8emed.jpg

6d1158d06e5b0f44med.jpg

3de08db2968162b4med.jpg

6a0efd8fb49a3647med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kocur :D Szczęście miałeś chyba z tymi lampami usa, ja dłuuugo szukałem i nic, więc na razie dałem sobie spokój :(

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac to spodziewalem sie tutaj "czegos konkretniejszego" majster ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Maciornik napisał:

Jest kocur :D Szczęście miałeś chyba z tymi lampami usa, ja dłuuugo szukałem i nic, więc na razie dałem sobie spokój :(

na fejsie jest grupa "A4 S4 B6 Elite" i gościu co handluje komuś wstawił pod pytaniem o obrysy usa, szybka akcja i kupiłem :)

 

18 godzin temu, KoJ@K napisał:

Szczerze mowiac to spodziewalem sie tutaj "czegos konkretniejszego" majster ...

czego na przykład? wrzuć coś ciekawego :) nie planowałem tego koła, ale z gościem się wymieniłem za moje stare bez opon + dopłata więc mi się opłacało, teraz muszę opony sprzedać i kupić 19 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np jakis vosenkow chociaz :decayed: skoro Ci sie oplacalo, to teraz sprzedaj te i kup takie jakies, jak nalezy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, KoJ@K napisał:

Np jakis vosenkow chociaz :decayed: skoro Ci sie oplacalo, to teraz sprzedaj te i kup takie jakies, jak nalezy :kox:

no w planie były JR21, ale ogólnie ciężko teraz dać jakąś rolkę, żeby ktoś nie gadał, że oklepana :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuuuwa jak ja bym sie mial przejmowac takimi pierdolami to... Kupuje i jezdze na takim kole jakie mi sie podoba, a to ze jest juz "oklepane" i jezdzi na nim pol swiata to mje lata :jerk:widocznie nie tylko jest cos w moim guscie :wink: to tak jakbym mial zachodzic w glowe, ze jezdze A4, jak to przeciez "juz takie oklepane" auto - JeBeMNaTo :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha to było z przekąsem :D też mnie to wali, robię auto jak mi się podoba ;) więc wpadła rolka jaka wpadła, jest fajna, lekka jak na 19" i "szportowa" a taka miała być :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo tobie się ma podobać przede wszystkim i ja też robie pod siebie, ale JR21 ja już mam zaklepaną i w marcu jade po nie także będzie sedan na nich już(chyba pierwszy?) ;)

Edytowane przez dawid7737
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec sprzedawaj to i aplikuj cos "lepsiejszego" bo bez przekonania napisales to, ze Ci sie podoba. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, dawid7737 napisał:

Noo tobie się ma podobać przede wszystkim i ja też robie pod siebie, ale JR21 ja już mam zaklepaną i w marcu jade po nie także będzie sedan na nich już(chyba pierwszy?) ;)

a nie wiem w sumie, dużo tej rolki było w tym roku ;)
 

5 minut temu, KoJ@K napisał:

Wiec sprzedawaj to i aplikuj cos "lepsiejszego" bo bez przekonania napisales to, ze Ci sie podoba. :decayed:

hahah masz mnie :D tylko kurde nie mam pomysłu, JR21 już nie mogę bo Dawid będzie miał :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...