Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 Facelift 2.0Tdi Ultra Brillant Red by jaguś

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapomniales dodac ze wleciala jeszcze zima :)

Opublikowano

ło rany ?

brązowe???

:eusathink:

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Nie wiem jak na żywo wyglądają te fotele, ale na zdjęciach kiepsko wyglądają w połączeniu z tym pięknym czerwonym lakierem.

Szyby oczywiście wyglądają paskudnie.

Opublikowano

na zdjęciach kiepsko wyglądają (..)

Szyby oczywiście wyglądają paskudnie.

Wygląda świetnie(siedzenia). Szyby nieźle, ale ori to ori...

Opublikowano

Nie chciałeś czarnej skóry do tego soczystego koloru ??

Opublikowano

Ja, jak zwykle odmiennie niż reszta ;D zajefajny kolor skóry! Sam na pewno nie włożył bym go do mojej, ale z czerwonym kolorkiem widzi mi się bardzo! No i szyby pierwsza klasa ;P

No i wydechy z dyfuzorem :slina::slina::slina::slina:




Zapomniałem dodać... Prędziochem po listwy s-line zewnętrzne! ;D

Opublikowano
  • Autor

panowie skór nie chciałem czarnych coś jasnego żeby odbijał się środek i nie czuł się jak w trumnie.Odnośnie szyb jestem zawiedziony bo firma co mi oklejała powiedziała że bedzie jaśniejsza a jest dużo za mocno i prawdopodobnie będzie wymieniana na jasniejsza

Opublikowano

Mi też się wnętrze podoba. Widziałem takie kombo w markowym czerwonym C6 i była kosa.

Opublikowano

Wnętrze spoko, dorzuć listwy zewnętrzne s-line o których wspomniałeś i zmień kiere, bo ta 4 ramienna dziwnie wygląda :)

Opublikowano

Na zywo ten kolor wnetrza wyglada naprawde super, zdjecia nie oddaja nawet w polowie tego jak dobrze to wyglada. Szyby niestety kicha.

Opublikowano
  • Autor

Panowie doradzcie mi czy sciagnac ta folie czy wymienic na jasniejsza

Opublikowano

Ja bym sciagnal zupelnie, po prostu nie podoba mi sie taki misz masz na samochodzie, jak juz miec przyciemnione to calosc no ale nasze prawo na to nie pozwala wiec po prostu sobie daruje.

Opublikowano

Ja bym sciagnal zupelnie, po prostu nie podoba mi sie taki misz masz na samochodzie, jak juz miec przyciemnione to calosc no ale nasze prawo na to nie pozwala wiec po prostu sobie daruje.

x2 :)

Opublikowano

to ja się wyrwę z tłumu :) mi się szybki podobają... nabrała charakteru :)

Opublikowano
  • Autor

Wiadomo kazdy ma inna opinie ale patrzac na az tak ciemna folie jakos mi to nie odpowiada wizualnie wiec bedzie zmiana na troszke jasniejsza

c108b4c3c1a1.jpg

atrapa oryginalna rs4 przyszla ale d*pa nie pasuje do zderzaka widocznie tylko chinski zamienik

Edytowane przez jaguś

Opublikowano

Piekna A4 :-) w super kolorze.

Rzadko niestety widzie sie czerwone A4, a szkoda bo wygladaja niezle.

Choc Audi chyba specjalnie oprocz LY3J Brilliant Red ma jeszcze ten Czerwony Misano - drozszy, ale jeszcze ladniejszy - bo... bardziej czerwony a la Ferrari.

Opublikowano
  • Autor

Nawet nie wiedzialem ze sa 2 odcinie czerwonego

Opublikowano

Choc Audi chyba specjalnie oprocz LY3J Brilliant Red ma jeszcze ten Czerwony Misano - drozszy, ale jeszcze ladniejszy - bo... bardziej czerwony a la Ferrari.

Pierwszy to 'zwykły' czerwony, a drugi to perła :wink:

Opublikowano

Piekna A4 :-) w super kolorze.

Rzadko niestety widzie sie czerwone A4, a szkoda bo wygladaja niezle.

Choc Audi chyba specjalnie oprocz LY3J Brilliant Red ma jeszcze ten Czerwony Misano - drozszy, ale jeszcze ladniejszy - bo... bardziej czerwony a la Ferrari.

Witaj,

Tak Misano red to zdaje się perła i metallic :D

Na żywo robi niesamowite wrażenie, zwłaszcza w pakiecie czerń :D

Pozdrawiam!

Opublikowano

Na żywo robi niesamowite wrażenie, zwłaszcza w pakiecie czerń :D

Muszę się zgodzić,wiem coś o tym :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.