Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Nadciąga czerwony Avanturnik :) Gwint i koło na pokładzie :) str. 2


kamilek89

Rekomendowane odpowiedzi

A rozrzad nie przeskoczył?

No właśnie nie. Idealnie na znakach. Czytałem że w tdi może dojść do samoistnego pęknięcia zaworu. Może zwykle zmęczenie materiału...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ot przypadek jeden na 1000 :) auta robią setki tysiecy kilometrow to i czasem sie zdarza tego typu awaria. Mam nadzieje że nie wyjdzie Cie naprawa za dużo i nie zrażaj sie do tego auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ot przypadek jeden na 1000 :) auta robią setki tysiecy kilometrow to i czasem sie zdarza tego typu awaria. Mam nadzieje że nie wyjdzie Cie naprawa za dużo i nie zrażaj sie do tego auta :)

He no tak i teraz trafiło na mnie znów :) jak na razie na remont ok 2tyś. :( do auta się nie zdążę napewno ? audi to moja miłość :) mam zamiar dlugo tym autkiem po smigac wiec roboe na konkret :) tylko plan na swiseta mialem inny ? chcialem zaozyc kolo i gwint i juz na wiosennym setup'ie smigac a tu doopa

Edytowane przez kamilek89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łam się :-) zlozysz i będziesz wiedział co masz :-) raz na wozie raz..... No wiadomo ;-) czerwone są szybsze pamiętaj :-D

Aaaaaaaaaaaaaaa mina żony bezcenna gdy jedziesz wywoskowana audika przez miasto a malolaty piszcza ?:-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łam się :-) zlozysz i będziesz wiedział co masz :-) raz na wozie raz..... No wiadomo ;-) czerwone są szybsze pamiętaj :-D

Aaaaaaaaaaaaaaa mina żony bezcenna gdy jedziesz wywoskowana audika przez miasto a malolaty piszcza ?:-D :-D

Troszkę mnie ta awaria zmartwila bo kasiora której jak zwykle brak się ulotni, ale zrobię i będę smigal?

No jak tylko poskladam auto to uruchamiam moje przydomowe auto spa i na blysk autko ?małolaty będą udami klaskać ?? a żona mi z liścia klaskac ?

Audiczka poskladana w całość ? nowy silnik założony wymienione trochę czesci na nowe. Początkowy problem z brakiem mocy rozwiązany przez zastąpienie EGR-a

Wrzucę kilka fotek z przebiegu prac własnoręcznie wykonanych??

49d8297720b859e7m.jpg

b064b21bfcbde453m.jpg

5b5d455f8acb6fcam.jpg

d8c79fddc6c163c4m.jpg

44ba9c17439698f1m.jpg

Teraz mogę dokończyć polerke kół założyć gwint i opony i open sezon??

Dziś na autko wlecial na przód gwint na tył zawias -40 ale jest za wysoko ?do tego zreanimowane przeze mnie kola MAM 18/8,5 ?

81afd835b34dd87cm.jpg

e67e0d1d57142a49m.jpg

53fa5faf26e4568cm.jpg

18353fbf8fe760d0m.jpg

41aaf56c9355a2c9m.jpg

5bd83493043ab5c2m.jpg

109860b71b787178m.jpg

5acb819bc55b94dfm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawooooo ty ?

Szkoda ze mieszkasz daleko byśmy się na tylne zawiechy zamienili, u mnie przez butle od razu, na dedykowanych sprezynach -40 siedzi za nisko z tyłu, u ciebie byłoby idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawooooo ty ?

Szkoda ze mieszkasz daleko byśmy się na tylne zawiechy zamienili, u mnie przez butle od razu, na dedykowanych sprezynach -40 siedzi za nisko z tyłu, u ciebie byłoby idealnie

No muszę znaleźć gwint na tył z czym od 3 miesięcy mam problem albo sprężyny -50 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A patrzyłeś może u mapeta czy nie ma? ;) Kiedyś widziałem, że ma przód tył oddzielnie do kupienia też chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A patrzyłeś może u mapeta czy nie ma? ;) Kiedyś widziałem, że ma przód tył loddzielnie do kupienia też chyba

a nie patrzylem? zaraz szukajka i sprawdzę może akurat coś się znajdzie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...