Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Muzyka w naszych autkach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 352,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeśłi chodzi o mocniejsze brzmienia

Alive

http://www.youtube.com/watch#!v=yEVPoo0kOa4

http://www.youtube.com/watch#!v=ufb6T-av-rU

http://www.youtube.com/watch#!v=kTPFlwZ6gmI

i jeszcze pare kawałków z LP :gwizdanie:

[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 11:17_________________________________________________

http://www.youtube.com/watch#!v=5xcn7ett7co&feature=related

[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 20:27_________________________________________________

http://www.youtube.com/watch#!v=5vqqkhKLQio&feature=related

Mistrzostwo :slina:

"Mam jedną sprawę całkiem osobistą

czasem już nie potrafię żyć z tą myślą

to czego pragnę od lat to dla mnie wszystko"[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 23:02_________________________________________________

http://www.youtube.com/watch#!v=FDYIdBZUl2Y&feature=related

http://www.youtube.com/watch#!v=Dzmv5cq4cEw&feature=related

Słucha ktos muzyki z rodzaju Dubstep :mysli:

Opublikowano

Słucha ktos muzyki z rodzaju Dubstep :mysli:

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :decayed:

właśnie miałam wrzucić Still alive... albo Sierra Leone...

Mt Eden Dubstep - Sierra Leone [HD]

Opublikowano

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :decayed:

właśnie miałam wrzucić Still alive... albo Sierra Leone...

Mt Eden Dubstep - Sierra Leone [HD]

fajne nuty mają, wczoraj na nich trafiłem :kox:

Opublikowano

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :decayed:

właśnie miałam wrzucić Still alive... albo Sierra Leone...

Mt Eden Dubstep - Sierra Leone [HD]

fajne nuty mają, wczoraj na nich trafiłem :kox:

ja 3 dni temu :tongue4:

Opublikowano


to sprawdź jeszcze to :naughty: dobra spokojna nutka do auta, przynajmniej w radiu tego nie usłyszy :kox:
Opublikowano

to ja jeszcze dorzucę Sierra Leone w szybszej wersji jakby ktoś miał zasnąć za kierochą :tongue4:

Agent K - Sierra Leone (Phat Riderz Remix)

właśnie pisałam do Ciebie na gg, bo chciałam zapytać o jakieś tego typu kawałki. thx :hi:

Opublikowano

to ja jeszcze dorzucę Sierra Leone w szybszej wersji jakby ktoś miał zasnąć za kierochą :tongue4:

Agent K - Sierra Leone (Phat Riderz Remix)

właśnie pisałam do Ciebie na gg, bo chciałam zapytać o jakieś tego typu kawałki. thx :hi:

a zaraz sprawdze bo mam mały filterek na nieznajomych :hi:

Opublikowano

to może i ja coś wrzucę :kox:

ostatnio męczone :wink4:

http://www.youtube.com/watch?v=D_Taa2a23cw

za***isty klip

jeden z ulubieńszych na składance :kox:

polecam całą płytę unplugged, baaardzo relaksująca :decayed:

http://www.youtube.com/watch?v=YCmQYGvsk8o

Opublikowano

coś ode mnie :wink4:

Ta nutka to dokładnie Prodigy - Outta Space (Dj Deekline Bootleg Remix)

Dzieki za jej przypomnienie :kox:

Opublikowano

Dzieki za jej przypomnienie

:wink4:
Opublikowano

http://www.youtube.com/watch#!v=SwwDSSzJLNM&feature=related

[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 01:21_________________________________________________

http://www.youtube.com/watch#!v=XRCWFWxJY5o&feature=related

Opublikowano

Opublikowano

lub stary dobry

David Morales - Needin' U

Opublikowano

dobra nuta :good:
Opublikowano

hmm...

u mnie to wygląda tak:

mix (nie remix) takich rzeczy jak: Bob Marley, Desmond Dekker, Jelonek, Avishai Cohen, Jaco Pastorius, John Lennon, Ibrachim Ferrer, A Perfect Circle, Katie Melua, Abradab, Tool, NIN, Hey [Ho], VooVoo, Vavamuffin, Ska-P, Skalariak, The Skatelites, The Specials, Distemper, Leningrad...

metale wszelkiej maści powodują u mnie "skurcze samochodowe" i niepotrzebne gnanie, do auta odpada, za wyjątkiem galopującego Iron Maiden

konkretne kawałki to np:

10cc - dreadlock holiday

war - lowrider

klint - diamond

knorkator - Ich hasse Musik

kult - a gdy będę umierał

kazik na żywo - legenda ludowa

jaco pastorius - fannie mae, chicken, ...

NIN - wish, wretched, hurt, just like you imagined, ...

Voovoo - kobiety sa jak pierogi

AsianDubFoundation - PKNB, Debris, ...

...

a ostatnio zwłaszcza: Piotr T., Fryderyk C., Sebastian B., Ludwig v B., Amadeusz M. :gwizdanie:

Opublikowano

Witam witam :hi:

Zapraszam do odsłuchania kawałków mojego zespołu... może komuś nawet sie spodoba.

http://thetonacja.wrzuta.pl/audio/4zul3xAOpfK/the_tonacja_-_co_mi_panie_dasz

http://thetonacja.wrzuta.pl/audio/39WgFKISaX2/the_tonacja_-_made_of_tears

Pozdrawiam

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.