Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Muzyka w naszych autkach


DarkMind

Rekomendowane odpowiedzi

Kozak do fury jak i na rozkmine w dole. ->

Kolejna za***ista rozkmina -> na ostrym, masakrycznym wypasie. ( raczej dla tych którzy szukają przekazu )

WWO-Każdy Ponad Każdym

kolejny wypaśny kawałek ... niby bezpośredni ale ma coś w sobie.

Stary kawałek molesty, ale ponad czasowy na otuche

coś o warszawie

Szczególnie polecam

52 Dębiec - Gniew (Bez Cenzury)

A TO OD ŚWIĘTA !

52 Dębiec - Kryszmas Alkohol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

coś o warszawie

chyba o Polsce kolego jest ten kawalek :gwizdanie: , cos Ci cienko te rozkminy poszly :wink4:

"Niektórzy myślą, że jest ich własnością,chcą jej zmienić imię

myślą że mogą bo nią rządzą,

chcą dać jej numer (IV Rzeczpospolita ) i mieć ją na wyłączność,

a to solidarność ludzi przecież zwróciła jej wolność"

"wielu nie może wrócić" - emigracja

"A póki my żyjemy, żyje ona" - nawiazanie do hymnu "Jeszcze Polska nie zginęła,Kiedy my żyjemy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam cala plyte "Zapiski 1001 nocy" , bardzo dobry material od zajebistego rapera. Troche to inny poziom rapu niz prezentowany przez 80% Polskiej Sceny HH . Jak to moj kumpel mowi ...HH nie cierpie ale Eldo zawsze dobrze sie slucha . :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOOKIE - moja ulubiona ich płyta. I chyba w sumie jedyna warta zainteresowania... Staroć swoją drogą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś o warszawie

chyba o Polsce kolego jest ten kawalek :gwizdanie: , cos Ci cienko te rozkminy poszly :wink4:

"Niektórzy myślą, że jest ich własnością,chcą jej zmienić imię

myślą że mogą bo nią rządzą,

chcą dać jej numer (IV Rzeczpospolita ) i mieć ją na wyłączność,

a to solidarność ludzi przecież zwróciła jej wolność"

"wielu nie może wrócić" - emigracja

"A póki my żyjemy, żyje ona" - nawiazanie do hymnu "Jeszcze Polska nie zginęła,Kiedy my żyjemy."

nie chce mi się z tobą negocjować, w dalszym ciągu jestem przy tym że to warszawa :) mogę dać sobie rękę uciąć. każdy interpretuje we własny sposób. luz. niewazne

[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 00:16_________________________________________________Veegas - Plastikowa Biedronka

a tu coś z innej beczki :D ostatnio gdzies na przytupie to słyszałem :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 00:17_________________________________________________

młody jest wybacz mu :wink4:[br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 17:28_________________________________________________

[br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 17:29_________________________________________________

jestem młody, ale na pewno nie promuje " tedego " komercyjnego śmiecia :wink4: [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 00:19_________________________________________________I nie kumam tego, że jestem młody to znaczy że się na hip hopie nie znam :>... hyhy, mógłbym z Tobą długo, długo, długo dyskutować na ten temat :) [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 00:22_________________________________________________Plaaastiiikooowaaaa biedronkoooo :dance: :dance: :dance::banan: :banan: :banan2:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 09:54_________________________________________________Ty moja kochanaaa :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luka3s, jeszcze nie zauważyłeś że wszędzie gdzie się wypowiesz jesteś krytykowany? Nie wiem po co tak się upierasz w błędzie.

"Nie pytaj o nią" jest utworem o Polsce. Jest nawiązaniem do utworu "Nie pytaj o Polskę" Grzegorza Ciechowskiego. Obie piosenki są o Polsce i w obu nie jest to powiedziane wprost.

Btw, lepszy Tede niż Rychu Peja :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj się liczą posty a nie wiek :decayed:. :decayed:

Nie chce mi się nawet dyskutować i się kłócić od rana humoru marnować, tyle że do hip hopu mi nikt nie przygada bo od kajtka zaczynałem przygodę z tym i 70% ( oczywiście dobrego rapu a nie eska hity na czasie ). znam od pierwszego do ostatniego słowa. Nie rób off topu Armistead z peją i tede poznaj wszystkie płyty jednego i drugiego a potem się wypowiadaj kto jest lepszy. I kto robi z siebię pajaca. :wink4: Bo to temat żałosny i oczywisty.

Poza tym już kiedyś mówiłem chcesz coś to wal na prv, a nie robisz off. luz ? na bani? no to się ciesze. :good:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 10:34_________________________________________________Polecam włączyć na relax biedronkę :good:.

:naughty:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 10:36_________________________________________________

- polecam :good:

- :good:

Molesta Ewenement - Miejskie bagno - szczególnie

- szczególnie :notworthy:

Molesta - Wiem Że Można Się Zmusić Do Snu Ft. Eldo & Pjus

[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 10:55_________________________________________________PAMIĘTAJ O MELANŻACH -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się nawet dyskutować i się kłócić od rana humoru marnować, tyle że do hip hopu mi nikt nie przygada bo od kajtka zaczynałem przygodę z tym i 70% ( oczywiście dobrego rapu a nie eska hity na czasie ). znam od pierwszego do ostatniego słowa.

:polew: :polew: :polew:

Gościu ale masz dopiero 18 lat :> Czyli wychodzi na to że ja zaczynałem swoją przygodę z HH jak Ciebie jeszcze na świecie nie było :> I powiem tak - kto jak kto ale akurat Tede ma ogromny wkład w polską scenę. Pierwsze jego kawałki są już kultowe, jeśli nie legendarne. Mało jest w Polsce gości, którzy mogą się pochwalić takimi dokonaniami. A to, że wg Ciebie jest komercyjny? Zacznijmy od tego, że każda płyta za którą ktoś kiedyś zapłacił staje się komercyjna. Czyli te Twoje super-hiper hardcorowe undergroundowe ekipy też są komercyjne, jeśli sprzedają swoje płyty i czerpią z tego korzyści materialne. Ale spoko, ja wiem, że słowo "komercja", "komerha" i inne jego odmiany są modne wśród małolatów, mimo że nie do końca rozumieją jego znaczenie :) Wracając do Tedego - taka już kolej rzeczy, większość raperów którzy coś osiągnęli, prędzej czy później przestaje nagrywać smuty o szarych ulicach, bandyckich dzielnicach i ciężkim życiu i zaczyna się bawić tą muzą, tworząc baunsowe kawałki i inne bling-blingi. Ale to przywilej tylko najlepszych, jak Tede. Zresztą popatrz na stany - tam każdy znaczący mc już od dawna nie nagrywa smutów o ciężkim życiu. A nawet jeśli się coś takiego pojawi, to jest to tylko wyjątek potwierdzający regułę. Tam wśród najlepszych rządzi bauns i bling bling. A to że w naszym pięknym kraju takie coś jest uważane za syf i obciach? Ano to dlatego, że mało komu udaje się wybić i zarobić, dlatego te nieudaczne świnie wolą toczyć jad i mieszać z błotem wszystkich którym się udało. Taka już natura rodaków :> Czego by Tede nie nagrał to zawsze będzie c**jnia i gówno. A tak naprawdę to każdy mu zazdrości bo nie wierzę, żeby jakiś z tych pseudomc's bez flow i skilla, niechciałby być tak rozpoznawalny jak Tedzik i jeździć wypasioną furą, mieć własne show w TV i zgarniać za to niezłą kasę. Każdy by chciał ale udaje się to tylko nielicznym. Dlatego reszta przeciętniaków sączy jad, bo tylko to potrafią. Ale jakby dostali propozycje supportu Jacusia na jakimś koncercie to by się obsrali ze szczęścia :> Więc proszę Cię, nie pisz mi tutaj że Tede to komercyjne gówno, bo ten gość to legenda polskiego hh i utrzymuje się na szczycię od kilkunastu lat. A zobaczymy gdzie za parę lat będą te Twoje mega ekipy, czy ktoś będzie o nich jeszcze pamiętał :>[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 12:04_________________________________________________Aha i jeszcze napiszę, że oczywiście - to, że masz 18 lat nie świadczy o tym, że się nie znasz na hh. O tym świadczą Twoje posty :> Paktofonika, Molesta Ewenement to są dobre ekipy. Hemp Gru? Kwestia gustu - jak dla mnie bardziej pod publiczkę niż Tede. A teraz pytanie - gdzie oni teraz są? Paktofonika się rozpadła a jej członkowie nigdy już nie powtórzyli jej sukcesu, staczając się w otchłań przeciętności... Gdzie Molesta Ewenement? Rozmieniają swoją markę na drobne jak dla mnie... Hemp Gru po mega hypie na początku, klipach puszczanych na każdym kanale TV i kawałkach w każdej stacji radiowej, gdzie teraz są? 52 Dębiec? Mieli swoje 5 minut a teraz są tylko jednymi z wielu. A Tede? Non stop na szczycie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek80 swoja wypowiedzia wlasnie podsumowales znajomosc hh, moze i dla ciebie ten pajac tede wniusl cos do hh ale prawda jest taka ze to zwykly pajac wyglodajacy jak wiepsz ubierajacy sie jak wielki raper a to zwykle zero :sick3: na pw przesylam Ci historie hh poczytaj doksztalc sie a pozniej i moze przestaniesz wypisywac bzdury ze tede cos wniosl do polskiego hh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek80 swoja wypowiedzia wlasnie podsumowales znajomosc hh, moze i dla ciebie ten pajac tede wniusl cos do hh ale prawda jest taka ze to zwykly pajac wyglodajacy jak wiepsz ubierajacy sie jak wielki raper a to zwykle zero :sick3: na pw przesylam Ci historie hh poczytaj doksztalc sie a pozniej i moze przestaniesz wypisywac bzdury ze tede cos wniosl do polskiego hh.

Ten link nie działa ale mniejsza z tym. Linki do różnych stronek to ja też mogę Ci powysyłać i na każdej będzie co innego. Do książki o polskim hh, gdzie jak byk piszą, że min TrzyHa/Warszafski Deszcz (z Tedzikiem w składzie) są jednymi z prekursorów tej muzyki w Polsce, też mogę wysłać. Tede to gość z którym do dziś mało kto może się równać na wolnym. I samo to wystarczy by nazwać go jednym z najlepszych raperów jakich spłodziła polska ziemia. Ciekawy jestem czy Ty masz jakieś dokonania w tej dziedzinie skoro twierdzisz, że Tede to pajac a jego rap to zero. Nagraj chociaż połowę tego co on, zarób na tym chociaż 10% tego co on. I bądź rozpoznawalny chociaż w swoim mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) No więc teraz ja od siebię wydam kilka zdań na cały ten temat.

Na początku chciałem zaznaczyć że Armistead napisał, iż Tede jest lepszy niż Peja, tylko nie wiem w czym. Porównaj sobię Maćku co wniósł Peja do polskiej sceny a co tede.

Twój kochany tede, nurzający się w hajsie.. otóż...

Na początku coś mu tam wychodziło nie powiem, ale wraz z upływem czasu zaczął disować swoich "przyjaciół". Zaczął wojne z Liroyem w 1996r, dla którego pełen szacunek. Zaczął - dostał, po pierwsze. Po drugie, zaczął disować Elda - dostał, następnie Płomień 81 wynik ?= wp***dol. Następnie piosenka Molesta - Armagedon z albumu z 1998 roku gdzie Włodi nawija " Jak tede nie upadłem nisko " - wniosek ? podkreślam rok 1998 jaką już miał opinie wśród raperów? Aktualnie podaje się za rapera który wniósł coś do naszej sceny hip hopu, jak na niego patrze nie ukrywam chce mi się wymiotować, ten jego cały styl.. akcent.. wielkie jooooo...

Teraz niedawno diss z Peją, jak się skończył, dostał płytkę od Peji pt "Czarny Wrzesień" i się skończyła jego jazda, znów myślał że mu się uda wygrać beef, niestety nie. Mało tego, naśmiewa się z dzieciaków, którzy pracują w teledyskach Ryśka, śmieje się że robią jako bilbordy - sorry ? On kiedyś tak samo pracował, ale teraz się śmieje bo pracuje w tvn i ma w c**j kasy tak ? Wybacz. Ok. Jest masa raperów którzy nagrywają od lat cały czas, owszem zarabiają, ale nie w taki sposób jak tede, nie obnoszą się tym wszystkim, pomagają różnym fundacją, choćby sam peja, przeznacza kasę na domy dziecka ( osobiście widziałem jak jest przebrany za mikołaja w któreś święta w domu dziecka rozdając prezenty ), stara się pomagać ludziom wbrew pozorom, nie robi z tego halo na całą polske. Bo założe się że Maćku o tym nie wiedziałeś że Rysiek jest charytatywny. Tede dostał się do telewizji przez CNE, ponieważ wujek samo zło pracował w VIVIE, pomógł tedemu dostać się do TVN. Ok ?. Ok. Dla mnie dzisiejsza muzyka tedego jest wielkim bełkotem typu joł sroł jestem ostry raperrr ostry lans baunsss najlepsze że nazywa się hip hopowcem dureń z tvn. Pamietam jak niedawno były hity na czasie eska, w Płocku i przyjechał sławny tedzik, gdzie ludzie zamiast po autografy pluli mu pod nogi - wiem, byłem widziałem. No i najlepsze było jak groził Ryśkowi że wpadnie do poznania z kolegami :) - a peja na to przybliżył mu jeden jego koncert gdzie dostał na scenie i zaczął uciekać :polew: a przez telefon zgrywa kozaka. Chyba za dużo wciągną białego :)

Dzisiaj jest dużo zespołów którzy nadal nagrywają Molesta, Włodi nagrywa płyte solo, powstał projekt PARIAS przez Wigora i Pelsona. Cały czas niedługo na jesień ma być płytka.

Hemp Gru, kiedyś owszem za dużo przemocy w ich kawałkach było, dzisiaj kiedy dorośli mają wspaniałe kawałki i nadal nagrywają m.in Droga, Niespełnione Obietnice, Właśnie tak itp. Dla mnie mistrzostwo motywujące piosenki. W starych albumach również są dobre kawałki typu " Nie zapomne, emokah, cudowny dzieciak, styl warszawkich ulic itp. " dodatkowo, sam WILKU, który nagrywał swojego czasu z molestą ma naprawde dobre zwroty jest dla mnie przekozakiem jeżeli chodzi o życiowe rozkminy. Jego zwrotki mnie zwalają z nóg.

Eldo siedzi w Parias czyli nagrywa.

52 Dębiec Hansik nagrywa solo.

Peja nagrywa do dziś i do niego największy szacunek od początku do końca nagrywa i sądze że będzie nagrywał tez ma kase wszyscy raperzy mają coś kasy ale sory nikt sie nie obnosi jak wielki tedzik, tedzik który.. najebał w c**j disów na swoich kumpli. Nie oszukujmy się też ma sporo kasy, ale przeznacza ją j/w napisałem na różne domy dziecka itp, a sam nadal mieszka w kamienicy tam gdzie dorastał. Nikt o tym nie wspomni. a o tede ile słychać.

I dobrze powiedział na Tedzika - " PANIE BANANIE ZAWÓD SYN, ETAT W DOMU, NA MAMINYM GARNUSZKU W RAZIE CZEGO A ON ZIOMUŚ " .

Jest pełno raperów o których nie wiemy pełno talentów nieodkrytych którzy gdzieś tam w piwnicy w wolnej chwili dają naprawde dobre kombosy życiowe. I proszę Cię Maciek, nie porównuj tede do nowoyorskich raperów. Bo im do pięt niedorasta.

I mówisz że TEDE jest na szczycie ? Bo nadal nagrywa... ? :wallbash: wybacz.

Komercja jest wszędzie zgadzam się, ale nie w takim stopniu jakim robią ją tede. Nie chodzi tu o nature polaków nie nie. Poprostu może zainteresuj się bardziej sceną hip hopową zinterpretuj więcej piosenek innych zespołów niż wielki YO tede. Wtedy porównaj .. poziom Jacka Granieckiego :) do polskiej sceny hip hopowej.

Masa młodziaków lepiej nagrywa niż on. " młodziaków - amatorów " W hip hopie powinien być przekaz, powinien być po to żeby ktoś się odnalazł w życiu wziął życie w garść, znalazł swoją ścieżkę, ktoś żyje w bagnie ? to niech przesłucha kawałka niech się dowie że nie tylko on jest w bagnie. Mają motywować... Nastawiać do życia, wpajać żeby nie dać się zrobić w kasze w życiu. oto chodzi a nie o wielkie jo i dobry bas , lans bans c**j wie. Wole już odpalić discopolo niż mam tedzika słuchać.

Tede jest tandetą. I na pewno nie zazdroszcze mu kasy, sławy, samochodu ani niczego, wole żyć jak żyje i mieć to co mam w głowie, niż mieć pustke i fajny samochód i w c**j kasy jak wielki TEDE.

Tyle na ten temat.

Zainteresuj się bardziej od podstaw hip hopu, bo skoro mnie na świecie nie było a ty już słuchałeś tego hip hopu to jednym uchem Ci wpadało, a drugim wypadało i powiedz mi co ten tede wniósł przez ostatnie 10 lat ten Twój TEDE. [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 21:49_________________________________________________I to nie mentalność polaków typu że ma kase i mu zazdroszczą dlatego mu cisną, niech se ma tą kase, ale niech się zachowuje jak gość a nie jak j**any kretyn. Pewnie i tak niedługo się zaćpa na śmierć :cool1:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 21:55_________________________________________________"hemp gru" pod publiczke... o stary... bardziej niż tede.. :thumbdown: pojechałeś po bandzie i to konkretnie. - po tym śmiało stwierdzam że malutko wiesz. Śmiało to stwierdzam śmiało, rozumiesz?.

Słuchaj sobię lepiej tego tedego i niech będzie po Twojemu bo nie mamy nawet o czym już dyskutować.

pozdrawiam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bakuś, ja jade na luzie zawsze. ;) Lubię w sumie dyskutować z kimś kto ma zielone pojęcie o danym temacie. Nie zamierzam się z nikim kłócić tylko oświecić ciut. :good:

Pozdrawiam chłopaczki, może kiedyś na spocie sobię wyjaśnimy to i owo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki luzowac posladki :naughty: nie robic :offtopic: :offtopic: to jest rzecz gustu co kto lubi :) Gadki takie jak u mnie na podwórku kłotnia o to kto jest lepszy na rynku. Czuje sie jak bym widział u mnie chłopakow pod blokiem :naughty: Jeden woli Tedzika, drugi HG, trzeci Firme itp itd.

Ale nie ma co sie oszukiwac piosenkarz, raper= zawod artysta czyli praca ma na tym zarobic i tyle :) Czasem jest tak ze jeden robi to tylko dla chajsu a czasem ze lubi to co robi (rapuje, spiewa) i jeszcze na tym zarabia :good:

Macie tu cos na rozluznienie i nie spinac sie jak sterydziarze na dyskotekach :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak trzymać :good: :good: :naughty: Zatem konczymy :offtopic: bo przyjdzie mod i przygarniemy kropka :polew: :polew:

Back to topic :wink4:

Retro musi byc :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tak się składa, że Peja ma więcej hajsu od Tedego, podobno w którymś tam roku Rychu był najlepiej zarabiającym polskim artystą. Takie info przeczytałem kiedyś na onecie :> Ale mniejsza z tym. Co do beefów to zdarzają się cały czas - normalka. Był beef z Liroyem a potem była zgoda. A co do tego kto wygrał - cóz, ile osób tyle opinii. Ja nie uważam, żeby Tede przegrał. Bardziej mi jego odpowiedzi pasowały. Z dzieciaków się naśmiewa mówisz? Dokładnie to chodzi o bandę dzieci lat hmm 10-12 na oko, ubranych w kominiarki i udających groźnych gangsta w jednym z teledysków Peji. To komicznie wygląda i wzbudza śmiech. Mój także, więc Tedzik naśmiewając się z tej sceny wybitnie trafił w mój gust. Jeśli Tede to taki tchórz a Peja taki kozak, cóż... Nie chce mi się szukać ale było pewne sławne foto na necie i w prasie branżowej... Jak Rychu Peja stoi sobie malutki a nad nim Wall-e mordę drze. Ale nie wnikam, jak chcą się lać po mordach niech się leją. Nie wiem co to ma do rzeczy bo to nie konkurs na to, kto jest większym gangsta. To dyskusja na temat czy Tede jest godny tego, by uważać go za jedną z ważniejszych postaci polskiej sceny. Ja uważam że tak. Jeśli chodzi o mój gust to ja wychowałem się na ameryce. Przez wiele lat mojej przygody z hh nie słuchałem polskiego rapu, bo uważałem że to gówno i nędzna podróba prawdziwego, czarnego brzmienia. Do dziś zresztą uważam, że polskiemu daleko do USA, ale z drugiej strony nie mam już aż tak hardkorowych poglądów jak kiedyś, gdy sraczki dostawałem jak usłyszałem gdzieś polskie kawałki. Prawdę mówiąc to od kilku lat nie jestem nawet na czasie z rapem bo nie mam czasu na takie hobby :> Ale w niczym to w tej dyskusji nie przeszkadza, bo to dyskusja o początkach polskiej sceny a początki znam. Tede idealnie trafia w mój gust a obok niego KASTA z DonGuralesko na czele. Lubię też Borixona i jego Hardkorową Komercję. Swego czasu świetnie się bawiłem przy jego kawałkach. Lubię też wielu innych a w szczególności bauns i bling-bling czyli Twoja komercję. Smutów nie znoszę, kawałków o jebaniu policji także. Ja nic do policji nie mam, oczywiście wk***ją mnie fotoradary i kontrole drogowe ale spoko, przeżyję. Ciężkie życie w tekstach też do mnie nie trafia, bo j**anym nierobem nie jestem i mam co do garnka włożyć i gdzie spać. I sam na to pracowałem i nadal pracuję. Więc pusty śmiech mnie ogarnia jak słyszę kolejny kawałek o tym jak jest ciężko, że trzeba kraść żeby żyć itp... Nosz ku***a!!! Weź się jeden z drugim do roboty, przestań ćpać i zacznij zarabiać/uczyć się. Ale jak się za dużo klipów naoglądało i chce się od razu do Bentleya wsiąść i dupczyć modelki/gwiazdy to nic dziwnego że się nie chce do normalnej roboty za normalną kasę iść. Dlatego sram na reprezentowanie biedy i inne wożonka z kolesiami i rządzenie na dzielni. 99% tych tekstów to zwykłe brednie. Prawdę mówiąc rap to najbardziej fałszywa i zakłamana muza ze wszystkich. Dlaczego? Bo tu na porządku dziennym jest chwalenie się w klipach nie swoimi furami, cudzymi domami i zbieraniną statystów, którzy udają ziomków z dzielni. Mezo i Aston Martin na klipie? Proszę bardzo. Klip o najszybszych furach w mieście? Proszę bardzo. Super d*py udające harem rapera? Proszę bardzo :> Motywacja, przekaz... chłopie, jaka motywacja? Jaki przekaz? Ci goście w większości to ojcowie i mężowie. Oni nagrają klip w kominiarkach/na tle Porsche/ willi z basenem a potem zapierdzielają do domu, 2 piwka i spać bo rano trzeba do roboty wstać. I tu kolejny plus Tedzika - oczywiście chłop także ściemnia w klipach, szczególnie z ilością panienek przesadza :> Ale przynajmniej lansuje się swoją furą, swoimi kumplami i swoją marką odzieżową. Nie musi wypożyczać Jaguara czy Ferrari. Nie musi nosić ciuchów od sponsorów w taki sposób, żeby marka była widoczna na klipie. On nic nie musi. On chce. W szczególności chce zarobić :> I co z tego? Każdy chce. Tyle że Tedego ludzie kupują. Peję też kupują. A inni? Cóż raz lepiej raz gorzej. Tede to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w polskim hip hopie. Zapytaj przypadkowych przechodniów o Tedeusza - większość będzie wiedziała o kim mowa. Zapytaj o Peję - podobnie. A zapytaj o Paktofonikę, Ziperę albo Eldo... I co? I cisza... A medialność/rozpoznawalność nie bierze się z niczego - na to się ciężko pracuje i udaje się to tylko najlepszym. Zupełnie nie rozumiem co wy macie do tego gościa i nie wiem na jakiej podstawie twierdzicie, że nie zasługuje na miano pioniera i legendy. Ale dobra, kończę bo chyba zaczynam odbiegać od tematu :>

EDIT: Spoko, jak to pisałem to 5 postów nowych się pojawiło w tym czasie. Rzeczywiście nie ma tu co pisać bo to temat o muzyce w autach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...