Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Muzyka w naszych autkach


DarkMind

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A czy ktoś słuchał nowy kawałek Eminema not afraid w swojej niuni.Mi się bardzo podoba .Myślę że basik będzie super

http://www.eminem.com/notafraid/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie niektórzy z Was to już widzieli. Wiadomo, B&O jest świetnym nagłośnieniem, ale u mnie na bose brzmi równie dobrze... Jeden i drugi kawałek :)

Klimat drugiego filmiku - niepowtarzalny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry że tak nawaliłem ale od nowości po klasykę jak to bywa...

[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 00:38_________________________________________________Les Mecs - Don't You Want Me 2010 (Hypetraxx Records) Video[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 00:56_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=r7ZtETZK9x0&feature=player_embedded# Sexion D'assaut-Desole et Changement D'ambiance Live Louuuurd[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 01:23_________________________________________________Moby - Disco Lies[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 02:49_________________________________________________
[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 02:55_________________________________________________Fatboy Slim - Jin Go Lo Ba[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 02:58_________________________________________________
[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 03:00_________________________________________________
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pierwsze to mnie miażdży :kox: a ogólnie w oby dwóch kosmiczny bas :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi87 jak lubisz dab- a i joke to polecam cała płytkę 3.44, a mianowicie kawałki typu: litery, masz albo myślisz (pi*da na głośnikach),wena, rutyny. Ogólnie stary hip hop miał jakiś przekaz, nie mówię że teraz wszyscy robią gówno, ale w większości tak niestety jest :disgust:.

Kawałki o bezsensie życia, wszystko jest do d*py, zajeb macha, strzel krechę po prostu ŻENADA! :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi87 jak lubisz dab- a i joke to polecam cała płytkę 3.44, a mianowicie kawałki typu: litery, masz albo myślisz (pi*da na głośnikach),wena, rutyny. Ogólnie stary hip hop miał jakiś przekaz, nie mówię że teraz wszyscy robią gówno, ale w większości tak niestety jest :disgust:.

Kawałki o bezsensie życia, wszystko jest do d*py, zajeb macha, strzel krechę po prostu ŻENADA! :thumbdown:

K44 jest dobre, ale kazdy to zna wiec nie wklejam linków do tej muzy tylko bardziej wyszukane kawałki wrzucam :good:

A to mix poprzedniego kawałka w w wersji D'n'B, motyw z reklamy engine drink

Cardigans - My Favourite Game (Catharsis Remix)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi87 jak lubisz dab- a i joke to polecam cała płytkę 3.44, a mianowicie kawałki typu: litery, masz albo myślisz (pi*da na głośnikach),wena, rutyny. Ogólnie stary hip hop miał jakiś przekaz, nie mówię że teraz wszyscy robią gówno, ale w większości tak niestety jest :disgust:.

Kawałki o bezsensie życia, wszystko jest do d*py, zajeb macha, strzel krechę po prostu ŻENADA! :thumbdown:

K44 jest dobre, ale kazdy to zna wiec nie wklejam linków do tej muzy tylko bardziej wyszukane kawałki wrzucam :good:

A to mix poprzedniego kawałka w w wersji D'n'B, motyw z reklamy engine drink

Cardigans - My Favourite Game (Catharsis Remix)

Co do tego że każdy robi muzykę rap o tym jak jest źle, to mało chyba słuchasz... Gdzie TEN TYP MES, 247, TEDE, OSTR, ŁONA, SMARKI SMARK, nowa płyta LUKATRICKS, u nich rzadko słychać o tym co piszesz a jest to czołówka jak dla mnie :) jest jeszcze paru innych.

U mnie ostatnio leci Paul Anka - ROCK SWINGS jest to całkiem co innego.

Oprócz tego Blaxican, Psycho Realm :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...