Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Muzyka w naszych autkach

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 352,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano





a ja tam się nie ograniczam do jednego gatunku muzycznego :> ..trzeba być otwartym na wszystko :naughty:
Opublikowano

a ja tam się nie ograniczam do jednego gatunku muzycznego :> ..trzeba być otwartym na wszystko :naughty:

I bardzo słusznie. Ja również słucham różnych gatunków. Najbardziej jednak czuję cięższe klimaty ;)
Opublikowano



Nawet fajny ten Merc ale ta panna mega :kox:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A co Wy na to? Ja uwielbiam

Opublikowano

Heheheh. Stary dobry Slayer.

A teraz będą w Polsce ;(

Opublikowano

Będą bedą, i Mark Knopfler też będzie :P

Opublikowano

A ja sobie słucham ostatnio tego DJ-a:

Opublikowano

Dash Berlin with Cerf Mitiska & Jaren - Man On The Run

Dash Berlin - Till The Sky Falls Down (Official Music Video)

Armin van Buuren ft Sharon den Adel - In and Out of Love

Fonzerelli "Moonlight Party"

Cara Dillon vs. 2 Devine - Black Is the Colour (Coco & Green Remix)

Tiesto feat Andain - Beautiful Things

Tiesto feat Andain - Beautiful Things

Opublikowano

No ja osobiście słucham armina, wg. mnie robi najlepszy transik i vocal trans.A artyście np: andy moor, J. O'callaghan, ashley wallbridge, dash berlin, adam nickey, cosmic gate oraz wielu wielu innych, którzy potrafią zrobic dobry transe, oraz uwielbiam tą panią: Ashley Wallbridge

a kawałek Faces to już w ogóle wymiata

Opublikowano

2Pac- To live and die in L.A.

jak ja bym chcial tam byc... :notworthy:

Opublikowano

To ja wrzucę coś w innych klimatach - mam swoje ulubione kawałki muzy filmowej, np.:

Gone in 60 Seconds- Track 3 - Flower

Crimson Tide (Karmazynowy Przypływ) - Theme (rozkręca się tak na 1 min 10 sek) - koniecznie głośno!!!

http://www.youtube.com/watch?v=bBTIoL5vaOM

The Rock (Twierdza) - Movie Theme Soundtrack (The Orginal) - to na specjalne okazje - też głośno :)

http://www.youtube.com/watch?v=pRpFBFzE9xM

Opublikowano

A co Wy na to? Ja uwielbiam

Brothers in arms

To jest wypas kawalek :kox: , mimo ze na ogol nie slucham takiej muzyki to Straits'i maja szczegolne miejsce w moim uchu :good: :good:

dodalbym jeszcze to

Best Guitar Performance Ever - Dire Straits - Sultans of Swing (live) - Best Part

i to

Dire straits Your latest trick live 1992

Solóweczka z pierwszego filmiku :kox: Również jedna z moich ulubionych

Nie specjalnie techniczna, ale klimacik taki, że ja przynajmniej odpływam (jak prawie zawsze gdy słyszę Knopflera :decayed:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.