Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84


Pawel.84

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne parkingowe uszkodzenie. Dziwnie to wygląda, tak jakby ktoś uderzył w szybę potem uszkodził uszczelkę na koniec drzwi porysowane, ale klamka nietknięta.

Aż strach parkować przy centrach handlowych :(

IMG_0122.jpgIMG_0125.jpg

teraz pytanie czy ktoś ma jakiegoś ogarniętego lakiernika w okolicach Rzeszowa który by to naprawił? Może ASO?

Edytowane przez Pawel.84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aso bardzo czesto zleca i tak firmie zewnętrznej lakierowanie wiec placisz dodatkowo ASO za pośrednictwo. Przykra sprawa ale co zrobic nie ma co sie wkur... bo szkoda nerwow i tak nic z tego nie bedzie. Uszkodzenie faktycznie dziwne, moze ktos probowal wlozyc cos miedzy szybe i uszczelke ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rzeszowie jest Centrum Napraw Powypadkowych przy salonie Audi Autorud, ale nie wiem jak tam z jakością usług.

Muszę wymienić szybę i uszczelkę, do tego nie wiem czy trzeba malować całe drzwi czy tylko po załamanie i jakiś to zgubią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.01.2017 o 18:42, Pawel.84 napisał:

Kolejne parkingowe uszkodzenie. Dziwnie to wygląda, tak jakby ktoś uderzył w szybę potem uszkodził uszczelkę na koniec drzwi porysowane, ale klamka nietknięta.

Aż strach parkować przy centrach handlowych :(

IMG_0122.jpg

teraz pytanie czy ktoś ma jakiegoś ogarniętego lakiernika w okolicach Rzeszowa który by to naprawił? Może ASO?

Mi to bardziej wygląda na próbę kradzieży, tak jak Ogi pisał, ktoś chciał coś tam wsadzić ale nie wyszło. Najpierw może uderz do jakiejś firmy detailingowej, bo może wcale nie trzeba tego lakierować tylko jakaś zaprawka i polerka, szkoda by było lakierować drzwi, druga sprawa, że jakby była konieczność lakierowania drzwi to ja bym tą rysę zostawił. Wiem, że drażni oko, ale po tygodniu się przyzwyczaisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna b8 :D pytanko zadowolony z silnika bo planuje zmienić na b6 w przyszłym roku i właśnie 3.0 TDI mnie interesuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko już polakierowane, oddałem do firmy ONYXX z Rzeszowa, zrobili mi wpyłkę na drzwiach i tylnym zderzaku, do tego polerka całości, nie ma śladu po naprawie :)

 

 

18922209_1592024194165383_3998384277134466051_n.jpg

Edytowane przez Pawel.84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.0TDI, Avant + czerwony i czarny :kox:  Nie ma lepszej opcji!!! Gratuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...