Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

granatowy avant ASN quattro s-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolejny krok po B5 2.4 quattro :D

Autko kupiłem w lutym. Sprowadzone ze Szwajcarii. Do dziś przejechałem 18k km.

Przebieg do początku 2012r. i 170k km pięknie skatalogowany w ASO. Potem, kto wie :decayed:

Wyposażenie przy kupnie:

Pełen S-line:

- zawieszenie 1BV

- 18" felgi

- dekory polerowane alu

- czarna podsufitka

- fotele sportowe czarna skóra, grzane, pełne elektryki

- pikowana, skórzana kierownica + gałka zmiany biegów

- pełen FIS, kolorowy

- pakiet światło

- zderzaki w kolorze nadwozia

- nawigacja RNS-d

- nagłośnienie BOSE

- bluetooth NOKIA

- szyber

- zewnętrzny pakiet chrom

- 4x elektryka szyb

- ABS + ESP

- fabrycznie przyciemnione szyby tył (lustrzana zieleń)

- xenony

Zmiany mechaniczne:

- komplet rozrządu

- komplet nowych amortyzatorów (Bilstein od 1BE)

- komplet klocków + tarcze przód (ATE)

- instalacja LPG KME na wtryskach Hana

- felgi 17" i 2 komplety opon (Nokian WR A3 i lato Vredestein Ultrac Cento)

Zmiany w wyposażeniu:

- wymiana tunelu środkowego (dziury po telefonie)

- RNS-e LED + ori bluetooth (dzięki DeeJay_Kill)

- tempomat (DeeJay_Kill)

- fotele Recaro skóra + alcantara; pełna elektryka; grzany przód

- wymiana szufladki; ESP i uchwytu na kubek na chrom

- przycisk podłokietnika na alu + zamek klapy trójkąta (dzięki snajper007)

- wreszcie zamówiłem dziś klubowe ramki tablic :decayed:

Plany:

- multikiera

- podłączenie tylnych bocznych poduszek (są przy nowych boczkach foteli)

- kamera cofania

sr7pwjzd.jpg

vrkpzno4.jpg

fmhwqyc6.jpg

on8395py.jpg

5vr9rxtn.jpg

7tyc3pya.jpg

Edytowane przez mariuszolek

Opublikowano

Fajna :-) Dobry kierunek zmian.

Opublikowano

Ładna sztuka:)Powodzenia w modach:)

Opublikowano

Ładnie wyposażona:)

Opublikowano

Fajna sztuka. ☺

Opublikowano

Dobra baza ☺

Opublikowano

dawno kupiles te recarsy? :) Ogladalem jakis czas temu bo tez sie przymierzam, byly na allegro ok 3tyg temu ?

powodzenia z modami :)

Opublikowano

Nie jest to pełny S-line jak piszesz gdyż brak pakietu zewnętrznego-zderzaków,listew drzwi,lotki tył. :wink:

Bardzo ładna sztuka,fajne recaro....Powodzenia w modach

Opublikowano

dawno kupiles te recarsy? :) Ogladalem jakis czas temu bo tez sie przymierzam, byly na allegro ok 3tyg temu ?

powodzenia z modami :)

Też jestem ciekawy czy dawno kupiłeś te Recaro ?

Ja również poluję na Recaro z alkantarą :wink:

Opublikowano
  • Autor

To jest pełen S-line na ten miesiąc produkcji, macie na forum ładny opis wszystkich wersji w B6. Były 3 różniące się wypusty. ;)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/64881-pakiet-s-line-zewnetrzny-i-wewnetrzny/

Fotele kupiłem na oko 2-3 miesiące temu, od gościa z alle ;)

Opublikowano

Pełen S-line to nie jest gdyż brak mu pakietu zewnętrznego.

Ten ma pakiet interior+zawiecha.Wiem że w tamtym czasie wychodziły tylko wewnętrzne niemniej nie zmienia to faktu że zewnętrznego pakietu brak.

Tak czy siak ładna sztuka a zewnętrzny możesz dorezać

Edytowane przez Rabbi

Opublikowano
  • Autor

Ten ma pakiet interior+zawiecha.Wiem że w tamtym czasie wychodziły tylko wewnętrzne niemniej nie zmienia to faktu że zewnętrznego pakietu brak.

Większego sensu spierać się nie ma, niemniej uważam, że szwajcar w 2003 dostał go z salonu z pełnym s-line. Potem jak mocno chciał, serwis mógł mu zrobić z tego nawet pełne B7 ;)

Edytowane przez mariuszolek

Opublikowano

Fajna lalka i wiele do pełnego szczęscia nie trzeba rezać :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.