Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję i naprawdę jest ładna :D

super autko - biały też może być ładny :notworthy:

Opublikowano

bialy kolor :( szkoda kasy , bryka piekna , laska w srodku tez to tyle...

Opublikowano

bialy kolor :( szkoda kasy ...

ale o co Tobie chodzi :mysli:

Opublikowano

kolor jest super pod jednym warunkiem - że auto jest czyste, a z naszą pogodą to bywa różnie i większość białych aut jakie widuję codziennie strasznie brudne i nwet najlepsza biała fura jak jest brudna wygląda mało zachęcająco. Także myjnia non stop zostaje. Miłego użytkowania życzę.

Opublikowano
  • Autor

Karnecik na myjnię jest wykupiony :naughty:

Opublikowano

Piękna furka tak trzymac :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A jak Królowa Śniegu spisuje się obecnie w swojej krainie... śniegu i mrozu?

Opublikowano
  • Autor

moja Królowa Śniegu ŚNIEŻYNKA spisuje się rewelacyjnie :) ... naprawdę jestem bardzo zadowolona a w śniegu wygląda jeszcze piękniej ;)

A jak Królowa Śniegu spisuje się obecnie w swojej krainie... śniegu i mrozu?

Opublikowano

Gratuluje auta :good:

Super Audi też na taka poluje ale w innej wersji :kox:

Tu moja propozycja modów - nowość firmy OSIR DESIGN (www.osirdesign.com) :naughty:

Ja ich produkty na pewno będę instalował w swoim aucie :cool1:

a4b84009sq0.jpg

maska4b8401ns7.jpg

w400.png

a4b8401000rk5.jpg

w400.png

w400.png

maska4b802sgt0.jpg

08a4402bc1.jpg

w400.png

telsona4b801sih3.jpg

skirta4b803syn0.jpg

stripes4da4b801sjp0.jpg

gloveboxtrima4b801srn3.jpg

stripes4da4b801sbq8.jpg

Opublikowano

Piękna ta twoja śnieżynka ! :> :> :> Gratulacje !!! Ja mam czarną B8, więc będą do siebie bardzo pasowały !!! :> :> :>

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję za Wasze opinie :) ... cieszę się, że moja ŚNIEŻYNKA podoba się również innym ... WASZE Audiczki z pewnością są równie piękne i wyjątkowe :naughty:

a moja bialusia pewnie będzie pasowała do czarniutkiej :evil: ... hihi ...

Pozdrawiam

Alex

Opublikowano

Piękna ta twoja śnieżynka ! :> :> :> Gratulacje !!! Ja mam czarną B8, więc będą do siebie bardzo pasowały !!! :> :> :>

Ale nie pochwaliłeś się w Moja A4 :gwizdanie: WSTYD!

Opublikowano

Na pewno to nadrobię !!! Obiecuję !!! :embarrassed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Zapraszam serdecznie do udziału w konkursie

:good:

>> Najładniejsza A4 na forum <<

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

co tam slychac u naszej sniezynki?? :) przewidziane są jakies modyfikacje na wiosne?? :mysli: mysle ze o wiekszych i ladniejszych felgach na lato kolezanka nie zapomniala?? :naughty:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Piękna Śnieżynka pasuje do mego Diablo :P

:cool1: :hi:jak tylko zrobię zdjęcia to pokaże wszystkim :P:evil: :evil:moje :evil: :evil:

  • 4 lata później...
Opublikowano

siemanko, na spota mozna sie niebawem umowic jak juz pogoda bedzie HOT (jestem za) :decayed: zycze miłej i bezawaryjnej jazdy. pozdrawiam kolezanke.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.