Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[RS4 B7] back in black str.5 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Julek gratki z zakupu :wink: jest mega

Opublikowano
  • Autor

a więc czas zacząć układankę pt. Black Edition :D

Do auta wpadł

grill piano black

lusterka w kolorze felg w wersji mat

czarne końcówki wydechu

ramki szyb w wersji black

i relingi dachowe w tym samym kolorze

fb9d48d8025376ccmed.jpg

a7d20ed2af80bb32med.jpg

1469710ddece6321med.jpg

7af34eed0c2a1588med.jpg

20efeba0648076c9med.jpg

3d62942a31a73e19med.jpg

do pełnego pakietu brakuj jeszcze tylko dekorów we wnętrzu "piano black"

i polakierowanych w kolor nadwozia tyłów foteli

ale to niebawem

teraz kolej na wydech :D

Opublikowano

o niebo lepiej w czerni :good:

Opublikowano

Wydech gdzie będziesz robił ?

Opublikowano
  • Autor

Wydech gdzie będziesz robił ?

chce kupić gotowy, dedykowany znanego producenta :decayed:

Opublikowano

:whistling: fajna rs'ka ;)

Opublikowano

Wydech gdzie będziesz robił ?

chce kupić gotowy, dedykowany znanego producenta :decayed:

Czyli pewnie milltek lub acrapovic :decayed:

Opublikowano

Wydech gdzie będziesz robił ?

chce kupić gotowy, dedykowany znanego producenta :decayed:

Witaj,

All Black to jest to!

Gratulacje i czekamy update :D

Pozdrawiam!

Opublikowano

Zazdroszczę... Dość, że b7, to jeszcze rs... Zakochałem się.

Opublikowano
  • Autor

julekF1, dnia 18 Gru 2015 - 14:00, napisał:



MAT1000, dnia 18 Gru 2015 - 12:47, napisał:


Wydech gdzie będziesz robił ?



chce kupić gotowy, dedykowany znanego producenta :decayed:



Czyli pewnie milltek lub acrapovic :decayed:

niestety acrapovic nie robi wydechu do RS4 B7 (a nawet gdyby robił to pewnie kosztował by połowę wartości auta :D )

p.s

dzięki za wszystkie opinie. Ciesze się, że auto się podoba.

niedługo kolejne zmiany...

Opublikowano

:kox:

Opublikowano

Cudowne auto . Kombi , a robi wrażenie lepsze niż nie jedno copue. Za to kocham Audi.

Opublikowano

julekF1, dnia 18 Gru 2015 - 14:00, napisał:

MAT1000, dnia 18 Gru 2015 - 12:47, napisał:

Wydech gdzie będziesz robił ?

chce kupić gotowy, dedykowany znanego producenta :decayed:

Czyli pewnie milltek lub acrapovic :decayed:

niestety acrapovic nie robi wydechu do RS4 B7 (a nawet gdyby robił to pewnie kosztował by połowę wartości auta :D )

p.s

dzięki za wszystkie opinie. Ciesze się, że auto się podoba.

niedługo kolejne zmiany...

Witaj,

Koniecznie wrzuć foto z efektem finalnym lakierowania tyłów foteli RS :D

Pozdrawiam!

Opublikowano

Zabiles mi klina Czarnymi końcówkami. Ja swoją b6 robię całą na czerń i teraz też myślę nad końcówkami. Czym to pomalowales? Farba wysokotemperaturowa?

Opublikowano

Nie będę się rozpisywać po prostu piękny RS :slina: :slina: ciekawi mnie tylko ile zostało z tych 420KM :decayed:

Opublikowano

Zamierzasz do tego, że może nie trzymać serii?

Opublikowano

Super ! proponuje jeszcze srodki lamp na czarno oraz kierunkowskazy :)

Opublikowano
  • Autor

Nie będę się rozpisywać po prostu piękny RS :slina: :slina: ciekawi mnie tylko ile zostało z tych 420KM :decayed:

z tych 420 zostało 427 :grin:

w kwietniu auto było hamowane po czyszczeniu i remapie

od tej pory przejechało ok 3000km



Super ! proponuje jeszcze srodki lamp na czarno oraz kierunkowskazy :)

oj raczej nie. Chce żeby było jak ori black edition.

poza tym nie chce rozbierać lamp



Zabiles mi klina Czarnymi końcówkami. Ja swoją b6 robię całą na czerń i teraz też myślę nad końcówkami. Czym to pomalowales? Farba wysokotemperaturowa?

akurat te końcówki są ori czarne, ale myślę, że farba taka jak do zacisków spokojnie da radę a efekt wizualny czarnych końcówek jest bardzo fajny

Opublikowano

Świetnie wyglądają te rozdmuchane nadkola. Coś wspaniałego...

Opublikowano

Czarne końcówki nie dość że fajnie wyglądają to jeszcze praktyczne, bo nie brudzą się od spalin :D

Nie mogę się napatrzeć na tego RS-a (na fotele szczególnie), a jak zapodasz Millteka to już chyba szczęki od podłogi nie oderwę ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.