Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Individual avant vol. III B7 USA by jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

b7 to taki czerwony, przerośnięty, prosiak z wielki ryjem :kox:

Niebieska b6 była ładniejsza, szkoda że ją sprzedałeś kawał ładnej wyrezanej fury i do tego był to diesel :ON: ale to Tobie ma się podobać :naughty:

Opublikowano

W sumie to tylko nazwę mają wspólne te silniki; ). To ze diesel to chyba jeden z powodów do zmiany :D na coś konkretnego.

Edytowane przez arek_cccp

Opublikowano

No Panie PIĘKNA i taka czerwona.

Opublikowano
Ps. U mnie lopatkami bieg moge zmienic nawet jak jestem na d
tylko jak nie bede sie bawil zmiana biegow dalej po jakims czasie sam przechodzi w tryb d

Otóż to. U mnie nie można tego zakodować i obawiam się, że blokuje to sterownik skrzyni. ; \

zmartwił mnie tylko ogromny apetyt na olej i zaniedbana mechanika :kwasny:

To akurat jest do ogarnięcia, tym bardziej, że wiadomo od dawna jakie są bolączki tych silników i jeśli zadbasz raz a porządnie to odpłaci się przyjemnymi doznaniami. ; )

Tylko felg czarnych nie wkładaj, chyba, że jakieś szerokie minimum 9.5 :decayed:

O to to. Ma być shadow to i rolki w grafit bądź czerń. : )

Opublikowano

cieknącą pompką vacum a w b8 golas za tą kasę to padło jakich mało brak quattro i olejożerne 2.0tsi i 1.8tsi

to czym sie roznia te silniki b7 i b8?

sorry za wtracenie Jozek :)

auto oczywiscie super;D marzylo mi sie czerwone b7, jeszcze w takim wypasie ;) pozdrawiam:)

Różnią się sporo , w B8 te silniki spalają więcej oleju niż paliwa ( np. 1 litr na 1000 km ) . Trzeba zrobić konkretny remont tzw STAGE II.

Tu masz więcej, poczytaj :wink:

W b7 nie ma takiego problemu :wink:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/281311-panika-olejowa-bierze-olej-20-tfsi/page-1

To w b8 spiesprzyli cos z tymi silnikami i wiecej biorą? jak to sie ma np do Skody ? tam tez sa felerne 2.0tsi ?

http://magazynauto.interia.pl/porady/news-olejowy-problem-silnikow-1-8-i-2-0-tsi,nId,1864800

troszke poczytalem :) czyli po 2007r przekombinowali w tym silniku :) chociaz jakby przeróbka tłoków i wymiana pierścieni rzeczywiscie pomogla to tragedii nie ma :)

Edytowane przez jhimo

Opublikowano
  • Autor

MJoyxEA.jpg

KXzXDRG.jpg

Wpadły nowe listwy S4 na razie taki kolor, docelowo pójdą w czerwony :)

Opublikowano

Zostawiłbym takie, fajnie się odcinają i jest ciekawy akcent na tle całości.

Opublikowano

a mnie sie listwy takie jak teraz podobają ;) pasuja do reszty ;)

Opublikowano

ładne autko :) Co to za felga ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

felga oryginał Audi DTM ;) aktualnie zimówka :D

Opublikowano

Józek zrobisz jak uważasz ale czarne listwy idealnie pasują do reszty, jeszcze dokładka od cupry pod zderzak i będzie a`la pakiet competition jak w b8;)

Edit: lusterka też na czarno ;)

Edytowane przez C4NC3R

Opublikowano

Zostawiłbym takie, fajnie się odcinają i jest ciekawy akcent na tle całości.

+1

masz wszystkie dodatki w czerni ja bym też zostawił tak jak jest +lampy na czarno :)

Opublikowano

Przód ci wyżej stoi od tyłu(wina quattro) też tak miałem ale ostatnio wsadziłem te talerzyki z B5 i siadło 1-1,5 cm i wyglada zdecydowanie lepiej, polecam nr 8D0412103B.

92183_x800.jpg

972062_04cpc9.jpg

Edytowane przez Maniusiek28

Opublikowano
  • Autor

Wina quattro i pełnego zbiornik paliwa :) jest w planie gwint także tego :kox:

Opublikowano

Jest idealna teraz.

Może tylko stołki :-)

Opublikowano

Ps. U mnie lopatkami bieg moge zmienic nawet jak jestem na d
tylko jak nie bede sie bawil zmiana biegow dalej po jakims czasie sam przechodzi w tryb d

Otóż to. U mnie nie można tego zakodować i obawiam się, że blokuje to sterownik skrzyni. ; \


tylko ze ja mam 3.2 ale to chyba nie robi duzego znaczenia

Opublikowano
  • Autor

Jest idealna teraz.

Może tylko stołki :-)

Oj tak ;) jest plan na recaro za jakiś czas ale to odległe plany na razie [emoji6]
Opublikowano
jest w planie gwint także tego :kox:

AP czy co lepszego? ; )

Opublikowano
  • Autor

Jak juz będę kupował to coś z wyższej półki ;)

Opublikowano

Co tu dużo pisać ......fura na dzień dobry jest już fajna, co będzie dalej, to chyba każdy, kto Ciebie zna dobrze wie. Życzę owocnego modzenia, jak w B6......no i grzanej kiery, bo u mnie jest miodzio.....jeszcze raz dzięki :hi:

Edytowane przez grzes283

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.