Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AVJ]1.8TQuattro+Car Audio+DP192Km+Recaro S4+Gwint AP+ ROtiform 19'9J GLEBA :)by*** PePe****


Pepe quattro

Rekomendowane odpowiedzi



Witam klubowiczów :) chciałbym wam przedstawić moja audiczke Ktora posiadam od 4 lat.Autko jest sprowadzone z Niemiec kupione od 1 właściciela z przebiegiem 160tys dokumentowane książką, stan aktualny 195tys.Po zakupie odrazu wymieniłem rozrząd wszystkie oleje,płyny,swiece i cewke bo ponoć była biedna, niestety po wyjeździe do Anglii autko stało 2 lata bez użytku :( Ale po przemyśleniach sprowadziłem niunie do Londynu i czas na jakieś modziki :) z myślą ze nie pójdzie na sprzedaż. Pierwsze co to poleciało bogate Car Audio : i modziki optyczne które opisane sa poniżej :) liczę na mile komenty Pozdrawiam :)

Liczę tez na wasza pomoc ponieważ jestem tutaj od 2 tyg to jestem zielony i jak na razie pochłaniam wiedzę związaną z B6 :)

A to moje male co nie co Silnik AvJ 1.8T quattro 150 ps 216nm po mapce 176ps 304nm RS serwis Rzeszow totalnie zpierdzielony soft serwis i ludzie tam NIE POLECAM !! Obecnie 192ps 282nm by GREGOR 10

Fabrycznie:

-bezowe skóry
-podgrzewane fotele
- 6 poduszek
- ori xenon z funkcja samo-poziomowania + spryskiwacze
- halogeny
- trójramienna skórzana kierownica
- dwustrefowa klima
- fotochromatyczne lusterko
- el. i podgrzewane lusterka
- podlokietnik przód tył
- kontrola trakcji ESP
- tempomat
- pakiet oświetlenie
- aluminiowe listwy dekoracyjne
-parktronik przód tył
chyba tyle co na myśl mi przyszło :)

;;;;;;;;;Modziki :) Zewnątrz :;;;;;;;;;
Mody 2015
- zmiana zderzaka przedniego S--line 5/2015
- Listwy progowe Drzwi S4 5/2015
- sciema szybek 5/2015
- usuniecie znaczków z klapy 5/2015
- wymiana żarówek na ledowe, xenony na 5000k 10/2015

- felgi na lato nie ori ale designe audi a8L 18"8,5" oponki 225/40/18

Mody 2016

- wymiana tylnych lamp na ledowe made by germany :D Przyciemnione czarnym lakierem :)04/2016

-koła Lato Rotiform spa 19" 9J oponki 225/35/19 05/2016

- felgi zimowe msw oz racing 17"8" oponka 225/45
- listwy dekoracyjne progowe od S4 05/2015

- Grill maska / zderzak S4 05/2016

- GWINT AP :banan: wkoncu gleba 05/2016 Podziekowanie dla Lukasza Rs4Wagon za założenie :D

- lotka na klape s-linne b7 06/2016

::::;Modziki wewnątrz:::::: :)
Mody 2015
- wymiana kosza z 1 din na 2 din
- klima-tronik b7
- panel przycisków z b7 esp.parktronik i kubeczek

Mody 2016
- wymiana włącznik świateł oraz przyciski otwierania szyb 02/2016 :(
- Foteliki Recaro S4 02/2016

-Gałka biegow S-Line A3 04/2016

..:::MODY POD MASKA :)::::
-wywalenie kata i wstawiony DP by gregor10
-wymieniona uszczelka od turbiny
-wymieniona uszczelka od pokrywy zaworów
-wymieniony olej z castrol 5w30 na 5w40 Millers
-wgranie nowego viruska po którym autko wypluło 192 koniki i 282nm

..:::MODY Na Przyszłość Lecimy Bez Opier....... Sie :grin: :grin: :grin: :D :D :)::::

-Lotka na Klape S-line B7 06/2016

-Zderzak tył S-LINE , S4 , LUB HOFFELE

-Hamulce Przod Porshe Cayenne 6 tłok :D tarcza 350mm zimmermann

-Hamulce Tył Audi R8 4 tłok tarcza 330 mm

-Felgi Rotiform IND-T 19"10J

-Poszerzane Błotniki Przód

-Kierownica AUDI ttrs lub Rs6 może coś w Carbonie

-Dekory Carbon RS4

-Nakładki na pedały Rs4

-Zmiana Wnętrza na Czarno obszycie Skóra alkantara Skóra Kremowa wykonczenie Nicią żółta :D

-Zmiana koloru autka na meksykańska czerwień lub folia matowa albo pozostaje stary i polerka :)

-Zmiana skrzyni biegów z 5 cio na 6cio biegowa

- I Jeden z ogromnych Modów który może uda sie wykonać w tym roku to Swap Silnika na 2.7 BIT z Turbinami Od RS4 K04 :naughty:

I uzyskaniem 450 -500 set Kucyków ma byc KOSA :banan:

Foteczki Są zamieszczone w postach po każdym modzeniu

Sugestie Propozycje mile Widziane,Pozdrawiam I miłego obserwowania :):):)


to tak na tyle co wymieniłem w środeczku, teraz opis Car Audio ogólnie to chorowałem na piękne czyste granie,i była to zabawa przez ostatnie dwa lata
::;;;::::::::::::::CAR AUDIO ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

przeróbka supeczkow polegająca na wyfrezowaniu krążków pod twetery i sredniaki z mdf, oraz ustawieniu i wymodelowaniu włóknem,potem zostały flekowane w Warszawie w drzwiach zamontowane sa po dwie 16 na strone oczywiście autko wygłuszone matami żeby nic nie stukało pierdziało :) a w bagażniku zamiast kola zapasowego zamontowany jest 3 piecyki,procesor.kondziu do suba , mały aku żelowy do suba.
SCENKA :

- twetery focal berylium
-srednaki gladen aerospace
-piecyk gladen mosconi 4x100

DRZWI :
4x Helix C6B) 150W rms od sztuki :D
- piecyk Gladen mosconi 2x 200W

w Bagazniczku:
- sub morel supremo 30cm
-piecyk Helix SPLX 1000 1x750w rms 4ohm
-kondziu brax 1000
-procesor alpine pxa h 800
- akumulator żelowy banner do suba
do tego jeszcze radyjko alpine 2din iva 502, i aku żelowy z przodu banner



LATO 2015 :) na 18"



12358010_1000353900007791_1692427377_n.j


12358314_1000353853341129_920823113_n.jp


12358069_1000353870007794_815116716_n.jp


feli_18_boczek.jpg

Na Zimoweczkach 17"


IMG_1671.jpg


IMG_1669.jpg


IMG_1668.jpg


IMG_1666.jpg

Lampeczki Tyl :) pewnie polowa wyśmieje :P ale mi sie podobają


IMG_1664.jpg


IMG_1663.jpg


lampa_2_rozne.jpg
Wsteczne świecą jak drogowe :D :D ledowa żarówka z soczewka


IMG_1665.jpg

CAR AUDIO :banan:


IMG_1559.jpg


IMG_1657.jpg


IMG_1659.jpg


IMG_1676.jpg


IMG_1661.jpg


IMG_1679.jpg
Maly aku tylko nie widac, jest zabudowny
IMG_1662.jpg

TROSZKĘ ŚRODECZKA :)

IMG_1680.jpg

IMG_1677.jpg

IMG_1674.jpg

IMG_1678.jpg


Nowe pokretelko i ring
IMG_1672.jpg

IMG_1673.jpg

Wykresy z hamowni przed i po ::...... prosze o ocene a historie opisze wkrótce ponieważ po mapce auto ma problemy

mapka_przed.jpg

mapa_176hp_304_n.jpg

Edytowane przez Pepe quattro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy out(w ostateczności przyciemnić),chrom z klamki out,listwy w kolor lub szary mat jak ori S4 i będzie ok :wink:

Edytowane przez Rabbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio granie zrobione moim zdaniem mega, co prawda na słupkach troche dziwnie to wygląda ale ogólnie super :wink:

Swoją droga kto robił Ci flok na słupki?

My sle zamontować sobie zegary typu boost , egt i inne własnie na słupku.

pokaż te słupki w całości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio granie zrobione moim zdaniem mega, co prawda na słupkach troche dziwnie to wygląda ale ogólnie super :wink:

Swoją droga kto robił Ci flok na słupki?

My sle zamontować sobie zegary typu boost , egt i inne własnie na słupku.

pokaż te słupki w całości

Flok na slupkach robila mi firma FlockArt z Warszawy slupeczki gole wysyłałem kurierem 4 dni i byly z powrotem koszt za dwa zaplacilem 200zl naprawde fajnie to wyglda i zrobione bardzo estetycznie , przeglądnij sobie co proponują :Dhttp://www.flokowanie.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czarny sufit, więc raczej kupie jakieś białe na allegro wysle razem z kawałkiem mojego sufitu i niech coś dobiorą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek taki jak mój :D Te chromy i lampy totalnie mi się nie podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te żarówki ledowe do wstecznego z allegro? Poratowałbyś linkiem? :P Faktycznie oświetlają przestrzeń za autem lepiej niż zwykła żarówka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świąteczny prezencik jaki wpadł do audiczki to odwiedziny u Gregor10 który spadł jak z nieba i doprowadził moje autko ze jest wielki banan :banan:
nowego co zmodzone to:

-wywalenie kata i wstawiony DP by gregor10

-wymieniona uszczelka od turbiny

-wymieniona uszczelka od pokrywy zaworów

-wymieniony olej z castrol 5w30 na 5w40 Millers

-wgranie nowego viruska po którym autko wypluło 192 koniki i 282nm :banan: i mimo na przypalonym sprzęgle wogole nie ślizga

poniżej fotki pokrywy po castrolu , DP, i wykresik od gregora .To tak na tyle co udało sie zmodzic na Swieta (kolejne przygotowania to już odrazu poleci z grubej rury +300 i jakieś 370Nm projekcik szykuje sie na Lipiec

Miedzy czasie kompletuje zewnetrzny S-line lotka na klapę już jest(tylko pomalować) , grill od s4 w maske i zderzak zamówione i Poszukuje zderzaka tyl lub dokładki na dwa kominy tylko nie wiem co wybrać :facepalm:

wykres.png

1_2.jpg
1_3.jpg
image.jpg
Edytowane przez Pepe quattro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ogarnięte audio..:D Ciekawe jak sobie daje rade.. co do lamp..bd lepiej jak je tą folią przyciemnisz :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka łączna moc RMS zestawu audio ? :) Wygłuszane coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaki 89:: własnie mam dylemat czy przyciemnić folia czy jakimś lakierem w sprayu ?? co powiecie na te opcje ???

Exmi :a moc audio w rms to około 3900watt :D . Samych głośników 1840w. wygłuszone są drzwi z przodu i bagażnik.


----------------------------------------------------------------------

Do Auduni Wpadł kolejny rarytas Foteliki Recaro S4 miał to być mod na wakacje ale wpadły w bardzo okazyjnej cenie pól skory pasujące do mojego wnętrza ogólnie wymarzone :) , boczki czarne skóra, środeczki alkantara beżowa :banan:

image_1.jpg
image_4.jpg
image_2.jpg
image_9.jpg
image_7.jpg
image.jpg
image_3.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh dzieki za pocieszesznie:) ale boczków specjalnie nie brałem poniewaz byly cale czarne i z slupkami.podłogą totalnie by sie nie zgrywały cale wnetrze jasne a boczki cale czarne . :/ wpadnie kierownica czarna.galeczka. I dekory w karbonie , myśle jeszcze nad podłotkietnikiem czarnym ?? To mam nadzieje ze tego czarnego wtedy troche bedzie

A tak pozatymm trzymanie d*py w recaro bezccenne ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sciema,no widze ze taki mlody nie jestes haha i cos pomodziles furaka,slupki mi sie podobaja,fajnie zrobione,a i audi nie taki golas i pare bajerów jest,odpisalem na pw jak cos to pisz powalczymy z gratami co chcesz tam wkladac,srodek dla mnie padaczka :( ale to w kazdym aucie mi sie nie podoba ten bez,w pasku tez takie byly,co do lamp jak juz chcesz je zostawic to moze na czerwono folia?jakis felunek ( u mnie lezy 4 komplety to mozesz przymierzyc) deczko w dol i bedzie lala,btw radzilym uwazac na niebieskich,bo jak sprawdza przy kontroli kiedy auto wjechalo to z miejsca leci laweta na parking,pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele są mega..ale żeby to dobrze wyglądało trzeba całe wnętrze w czerń zrobić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Lukaszu :) spadles w moje okolice jak z nieba chyba. Bo plany sa ogromne mozna powiedziec pieniadz jest a czasu brak w tej bieganinie londynu.. Ale wiosna sie zacznie to ruszymy gruboo.. Tak jak mowisz pierwsze jakis zawias mam nadzieje ze pomozesz mi cos wybrac chcialbym dobry gwint .. Chodz peknie flaszka to moze jakis airride sie wsadzi bo u mnie zmianty to sa szybkie u ciebie to kosmos to wyglada. Kolejne to hebelki s4 body s4 kiera scieta od rs dekory w carbon i na wakacje 320 kucy Zrobic :) wiec ten rok zaczynamy grubo :)))

------------------

A z debicy z gawrzylowskiej kolego pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czytałem co pisali koledzy w komentarzach , ale na pewno było to napisane , moim zdaniem te tyle lampy do utylizacji i powrót do fabrycznych :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...