Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Które felgi wybrać [ANKIETA]

Felgi do A4 Allroad 30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które felgi Twoim zdaniem najbardziej pasują do czarnego A4 Allroad?

    • Wzór RS4
      7
    • Wzór RS6
      21
    • Wzór R175 (Porsche Macan)
      2
    • Wzór EX19 firmy AXE
      0

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

drodzy klubowicze, kieruję się do Was z prośbą o pomoc :) nie mogę się zdecydować który wzór felg w rozmiarze 20" kupić do A4 Allroada... Wyraźcie proszę swoje opinie :) Załączam zdjęcia do Ankiety :

Wzór 1 RS4

RS4.jpg

Wzór 2 RS6

RS6.jpg

Wzór 3 R175 z Porsche Macan

MACAN.jpg

Wzór 4 AXE EX19

AXE_EX19.jpg

Pozdrawiam serdecznie!

Edytowane przez A4AllroadS

Opublikowano

Jak dla mnie wzór nr 2 :). Byłoby jeszcze ładniej, gdyby posadzić auto trochę niżej, ale to Allroad, więc musisz stać wyżej :P.

Opublikowano

Zdecydowanie w kolejności 2/1/3/4 bym kupował.

Opublikowano

2

Opublikowano

2

Opublikowano

2 najlepiej leży :)

Opublikowano

dwojka nawet fajna,ale ja bym polowal cos na taki styl :wink:

a2Cu7rd.jpg

Opublikowano
  • Autor

dwojka nawet fajna,ale ja bym polowal cos na taki styl :wink:

a2Cu7rd.jpg

Ktoś kojarzy jaki to model? :) też elegancko leżą :D

Opublikowano

No też fajne :). Tylko co to za model? :P

Opublikowano

Wzór 2 - RS6. Z proponowanych tylko ten.

Opublikowano

dwojka nawet fajna,ale ja bym polowal cos na taki styl :wink:

a2Cu7rd.jpg

Ktoś kojarzy jaki to model? :) też elegancko leżą :D

Raywell JRR,S

https://www.google.com/search?q=Raywell+JRR%27s+in+Gunmetal+Grey&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwik5rbSlt_JAhUCKiYKHUkTCW8Q_AUICCgC&biw=1366&bih=626

Opublikowano

Zaznaczyłem RS6, ale w takiej kasie nie kupowałbym żadnych. Poszukaj coś jeszcze bardziej męskiego :decayed: , czyli 20tki ale z 10,5" szerokości.
BBS, 3SDM i masa innych.

94d1d1acf04b.jpg

02aa1fc17d18.jpg

64a1656662c8.jpg

a04a54cb61df.jpg

Opublikowano
  • Autor

Zgadzam się, że BBSy wyglądają extra, rozważam je od samego początku... ale 10.5" jest dla mnie za szerokie, przy oponie 255/35 będą za bardzo rozciągnięte... sporo de facto wjeżdżam w teren...


Zaznaczyłem RS6, ale w takiej kasie nie kupowałbym żadnych. Poszukaj coś jeszcze bardziej męskiego :decayed: , czyli 20tki ale z 10,5" szerokości.
BBS, 3SDM i masa innych.

94d1d1acf04b.jpg

02aa1fc17d18.jpg

64a1656662c8.jpg

/a04a54cb61df.jpg

10" wejdzie na przód?

Opublikowano

9 wchodzi na miękko w zwykłej B8, więc 10" czy 10,5" na pewno wejdzie. Opony szerszej niż 265 bym już nie wsadzał.
Co do jazdy w teren, to niestety albo to albo to :decayed: 20" średnio będzie się nadawał w teren, trochę głębsze błoto czy piach i ranty zrysowane, nawet przy szerokiej oponie.
Przykład 10" >>>> http://www.luxury4play.com/audi/133121-audi-alllow-audi-a4-allroad-w-accuair-20-rotiform-tag-motorsports.html


Jeszcze te robię na mnie wrażenie, zawsze możesz przejechać się do DAWMAC i pooglądać, i coś przymierzyć.

Czarna na 21" :kox:

bae57db8ab19.jpg

53ad9d95e86a.jpg

4056e0adc6bf.jpg


PS: http://allegro.pl/felgi-3sdm-001-20-x10-opony-uniroyal-rainsport-i5863979110.html

Edytowane przez MAT1000

Opublikowano

Jeśli już to 2 natomiast żadne z nich szału nie robią.

Opublikowano
  • Autor

9 wchodzi na miękko w zwykłej B8, więc 10" czy 10,5" na pewno wejdzie. Opony szerszej niż 265 bym już nie wsadzał.

Co do jazdy w teren, to niestety albo to albo to :decayed: 20" średnio będzie się nadawał w teren, trochę głębsze błoto czy piach i ranty zrysowane, nawet przy szerokiej oponie.

Przykład 10" >>>> http://www.luxury4play.com/audi/133121-audi-alllow-audi-a4-allroad-w-accuair-20-rotiform-tag-motorsports.html

Jeszcze te robię na mnie wrażenie, zawsze możesz przejechać się do DAWMAC i pooglądać, i coś przymierzyć.

Czarna na 21" :kox:

bae57db8ab19.jpg

53ad9d95e86a.jpg

4056e0adc6bf.jpg

PS: http://allegro.pl/felgi-3sdm-001-20-x10-opony-uniroyal-rainsport-i5863979110.html

21 cali za dużo :) autostradowa jazda by mnie stresowała ;) przeloty miesięcznie mam rzędu 6 tyś km...

A dlaczego nie więcej niż 265? :) Rozważałem 275/35 lub 285/30...

Edytowane przez A4AllroadS

Opublikowano

285 to już chyba będzie mordęga jak wpadniesz w koleiny. Widziałem 265 na 20" w A5 i już jest kawał gumy.

Opublikowano

2

Opublikowano

Nr 2 są eleganckie :)

Opublikowano

RS 6 :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.