Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Ile przeciętnie PS i Nm można wycisnąć z 1Z ?


tomiqu

Rekomendowane odpowiedzi

przecież możesz sobie kupić madafakaczipAlledrogo i mieć 130 dzikich rumaków pod maską za 150zł + przesyłkę lub zrobić program za kupę kasy u jakiegoś tunera z hamownią pod Twoje auto, ale widzę że podejście masz takie że polecam 1 opcję :good:

:):wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale widzę że podejście masz takie że polecam 1 opcję :good:

później dwa szybko założone tematy :

1. kopci na czarno - POMOCY !!!!

2. po "programie" spalanie wzrosło do 15l/100km - POMOCY !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież możesz sobie kupić madafakaczipAlledrogo i mieć 130 dzikich rumaków pod maską za 150zł + przesyłkę

Nie popadajmy w skrajności :) Choc przyznam, że o takim rozwiązaniu też myślałem. z resztą jest rzesza ludzi zadowolonych z tego jak piszesz madafakaczipAlledrogo :> Jak nie wierzysz to popytaj tych co go kupili z Allegro.

Ale do czego zmierzam... niektórzy nie patrzą JAK TO ZROBIĆ I CZY TO SZKODZI tylko JAKI BĘDZIE Z TEGO EFEKT. Ja nie należę do tej grupy dlatego takiego chipa nie nabyłem natomiast zastanawiam się nad programem chociaż przypuszczalnie nie zdecyduję się z prostej przyczyny, mam raczej za stare auto na tego typu zabawy. Program to jedno a późniejsze wydatki na remont: skrzyni, sprzęgła , turbiny to druga strona medalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wierzysz to popytaj tych co go kupili z Allegro.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A co mieli Ci powiedzieć , że są niezadowoleni ??? Widać są takimi fachowcami jak Ty , łatwo was po prostu zadowolić :wink4:

Kup , zakładaj tylko nie zadawaj później głupich tematów bo i tak forum jest zaśmiecone przez spamerów :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

est rzesza ludzi zadowolonych z tego jak piszesz madafakaczipAlledrogo cheesy Jak nie wierzysz to popytaj tych co go kupili z Allegro.

nie mam żadnego takiego kolegi :kox:

Spoko nie ciągnijmy tematu dalej, rób co chcesz w końcu to "tylko" 1z i myślę że jak nawet moc zmieni Ci się na 100KM to już będziesz :> dlatego ludzie z allegro są zadowoleni jak mówisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wierzysz to popytaj tych co go kupili z Allegro.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A co mieli Ci powiedzieć , że są niezadowoleni ??? Widać są takimi fachowcami jak Ty , łatwo was po prostu zadowolić :wink4:

Kup , zakładaj tylko nie zadawaj później głupich tematów bo i tak forum jest zaśmiecone przez spamerów :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

moskal da się zauważyć w Twoich postach , że masz chyba jakiś patent na fachmana, nie neguję Twojej wiedzy ale moim skromnym zdaniem to dobrze, że poziom zadowolenia jest u każdego inny i jeśli ktoś jest zadowolony z chipa za 150 zł to tylko podziwiac , że niewielkim kosztem jest w stanie poczuć się podobnie jak Ty za 1000 zł :> Poza tym będzie 850 do przodu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy wy jesteście tunerami czy wszyscy programy powgrywaliście? :) Taka solidarność i zgodność w wypowiedziach:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy wy jesteście tunerami czy wszyscy programy powgrywaliście? :) Taka solidarność i zgodność w wypowiedziach:polew:

1/2 forum jeździ na programie :wink4: a 1/4 zapewne sie nie pochwaliła jeszcze :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomiqu... też się na tym nie znam ale wydaje mi się że kombinujesz dobrze w jednej kwestii

można przecież zrobić program tzw: średni, który w żadnym 1Z (na przykład nie będzie kopcił) - dajmy na to na 105KM... masz zdrowy silnik - wgrywasz - czujesz jakąś tam różnicę i jesteś zadowolony...

no ale ogólnie zasada jest taka że powinno się robić indywidualnie... choć taki średniak pewnie wielu by zadowolił - pytanie tylko czy to możliwe bo tego nie jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRazny no przecież to rewelacyjny pomysł :) Przecież nie każdy chce maxymalnych osiagów za max cenę , podejrzewam , że taki uniwersalny program za powiedzmy 50% ceny standardowego miałby wielu zwolenników :)

Tunerzy - powinniście przemyśleć temat :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zaraz połowa z tych zadowolonych po miesiącu jeżdżenia wiedząc że można więcej, będzie chiał więcej... to choroba i chce się ciągle więcej i więcej i więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak chipować 1,6 za 600zł :naughty: i mieć mizerne osiągi podnoszące moc o 10km, wątpie żeby to miało wielu zwolenników :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tunerzy - powinniście przemyśleć temat :wink4:

no ale tu kolego przesadziłeś... zgadnij dlaczego :wink4:

no ale kończmy OT bo kropki polecą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zaraz połowa z tych zadowolonych po miesiącu jeżdżenia wiedząc że można więcej, będzie chiał więcej... to choroba i chce się ciągle więcej i więcej i więcej...

cała prawda :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zaraz połowa z tych zadowolonych po miesiącu jeżdżenia wiedząc że można więcej, będzie chiał więcej... to choroba i chce się ciągle więcej i więcej i więcej...

a to też prawda bo indywidualnie masz max...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego powiem ci tak od siebie :wink4: jako koledze z forum niepolecam takich cipsow z allegro . Bo mialem do czynienia z gotowcami i z profi programami . Gdy mialem taka wiedze jak ty teraz ,pozalowalem pare groszy wiecej na pozadny program i wybralem gotowca , naprawde bylem mega zadowololony ciagnol z dolu jak szalony po dwuch miesiacach wymienialem cale sprzeglo z dwumasem koszt 1800zl . Za gotowca w tym czasie dalem chyba 800zl a pozadny program kosztowal chyba z 1600zl. roznica moze nie mala ale puzniejsze koszty remontow nie sa male . Teraz jezdze tylko do jednego tunera ktorego wszyscy tu znaja i szanuja Mr.ROGAL i radze ci sie z kontaktowac wlasnie z nim ktory rozwieje twoje watpliwosci i zrobi ci bezpieczny program z tego co posiadasz w tym momencie pod maska :wink4: A najlepiej zrob tak jak ja zrobilem i ciesz sie moca 200KM bo 1Z to stary kondon i tak naprawde to i po programie nie bedzie jezdzil . Serdecznie cie pozdrawiam i zycze powodzenia w modach :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudi75 oczywiście masz rację... ale ja mówię o programie nie z firmy krzak tylko np: od Rogala (choć każdy szanowany tuner o takim czymś nawet nie pomyśli)

to że ciągnął z dołu jak szalony załatwiło sprzęgło i dwumas i tu raczej norma... ale jakby napisał ktoś pod konkretny silnik z niskim dołem to byłoby to nieszkodliwe (przynajmniej dla wymienionych części)

oczywiście cały czas teoretyzuje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...