Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t


FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Prawie jak u dyda :decayed: docieraj ten przód, bo mam taki zestaw jak u mnie na sell :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pisałem nawet do Dyda o kolor ;) ale finalnie wyszło na trochę inny bo chciałem identycznie jak w Repsolu, na żywo jest żarówa, fotki tak 80% koloru oddają bo ciężko to sfotografowac tak żeby oddać nasycenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mojemu to poprostu za malo fotek i dlatego nie widac tak tego nasycenia koloru. ;)

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No pisałem nawet do Dyda o kolor ale finalnie wyszło na trochę inny bo chciałem identycznie jak w Repsolu, na żywo jest żarówa, fotki tak 80% koloru oddają bo ciężko to sfotografowac tak żeby oddać nasycenie

Przestań ładować te filtry na zdjęcia bo zaciski mają u mnie rudy kolor! :banan::kox:

One są dobre do robienia samojebek... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upgrade hamulców….

Ostatnia paczka od Wandeja - dziękuję za całość transakcji która była na najwyższym poziomie :good:

30ixm47.jpg

Kilka fotek z montażu :gicior:

15q516e.jpg

2nnbl0.jpg

ab3t6d.jpg

2dgnlhj.jpg

so4klj.jpg

29map34.jpg

15h1r0k.jpg

Całość złożone na tarczach Zimmermann Sport wraz z kolckami Ferrodo oraz stalowy oplot Hell - H4mm3r jeszcze raz bardzo dziękuje za porady :oczko:

A tak to teraz wygląda....

2lyhcp.jpg

6j3pxh.jpg

9gwwvm.jpg

2nupxtt.jpg

o6mbd1.jpg

2007nr9.jpg

8y9qpt.jpg

2u8cr2v.jpg

335gw1y.jpg

Wiem, wiem za dużo zdjęć :decayed:

Mega się ciesze że w końcu temat zakończony, pomysłów pełna głowa, ale teraz w pierwszej kolejności czas na gwint=>kierownice=>listwy boczne S4, a dalej....

​A dalej się zobaczy.... :oczko:

Grubizna :kox: Mogę zgarnąć na fanpejdz? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, z B7 jest wszystko w porządku, to właściciel jest chorrry. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki fanpage Wandej ?


To jest kolejne chore b7 :- ))) chociaż tutaj zapowiadało się to od początku :- )))

:decayed:

Nie nie, z B7 jest wszystko w porządku, to właściciel jest chorrry. ;)

:decayed::hi:

Dziękuję panowie :oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko czy oby to są zaciski od s4 czy może od a6? Bo coś dziwnie blisko są felgi. Mam prośbę możesz mi zmierzyć odległość od zacisku do felgi oczywiście chodzi mi o przód. Rozumiem że Twoje rotory mają ET33.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko czy oby to są zaciski od s4 czy może od a6? Bo coś dziwnie blisko są felgi. Mam prośbę możesz mi zmierzyć odległość od zacisku do felgi oczywiście chodzi mi o przód. Rozumiem że Twoje rotory mają ET33.

Ty mi tu zamieszania nie wprowadzaj :decayed: tak et 33 mam, i to są od S4 będę miał chwilkę to zmierzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze :good::kox: U mnie też już taki hebel w aucie od paru miesięcy, ale przód czarny a tył srebrny (zabrakło czasu na malowanie) i wstyd pokazać :decayed::bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...