Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Panowie bardzo mnie cieszy ze fotki sie poodobaja, troszke nad nimi siediałem i mam gorąca prosbę, oznaczajcie mnie prosze jak fotka leci w świat, z góry dziekuję:hi:

Opublikowano

?

Kradnę zdj ??

Opublikowano

Fros-t  dzięki tobie każdy na dobre fotki na profilowe :grin:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Cześć

 Jako że Micheliny odmówiły posłuszeństwa

w1a4py.jpg

14caf5z.jpg

260pmax.jpg

 Kupiłem używane Falken Azenis 453 w rozm 225/35/19

 Wszystkie felgi oddałem na uzupełnienie rantów i musiałem coś zmienić, więc postanowiłem zrobić sam front w połysku...

29c8dxt.jpg

fyfhxi.jpg

28swytv.jpg

2zfs7qg.jpg

Rolki od razu odtłuściłem no i wrzuciłem powłokę jak zawsze przed sezonem, na opony standartowo u mnie Gyeon Tire

11u92le.jpg

dvftye.jpg

10igyec.jpg

ocvgh.jpg

1yn5lw.jpg

Niedługo zrobię fotki jak to wygląda już na aucie, teraz robie porządek z autem po jesiennej c**jni, prace nad autem ciągle trwają więc wrzucę wszystko razem, ale będzie grubo, obiecuje…

 Tak się prezentują na chwile obecną

6tl92e.jpg

zn4xo0.jpg

15dkq4x.jpg

Pozdr !!!

 

 

 

Opublikowano

Piękne i zadbane koła :kox:

Opublikowano

No Michelliny ladnie dojechales :D

Opublikowano

Co za pedał...yyy znaczy pedant :kox:

Też Jesteś Chorym poyebemmm, tylko ja nie mam takich ładnych zdjęć:brawo:

Baaaardzo dobrrra robota ! ?

Opublikowano

A oponki już ogarnięte do końca ?

Opublikowano

Albo jeździłeś na złym ciśnieniu, albo Ci tnie opony... nie za duża różnica rantów względem środka ? ? ? 

No i dla mnie takie świecące opony a nie w macie Leszku to sorrry, ale pierwszy raz ci powiem beeeee ? Jakbyś plaku najebał haha (mimo iż wiem, że to konkretny dresing dałeś)

Chyba, że to wyschnie i zmatowieje ? 

Sama fela, mega kozak ! ! ! ?

Opublikowano
2 godziny temu, FroS-t napisał:

 

 Jako że Micheliny odmówiły posłuszeństwa

 

Z którego roku były te Michalinki że aż tak spruchniały :OMG: ?

Super efekt z polerowanym alu ?

Opublikowano

Kamil - tak to trochę wyschnie, ale jakoś efekt połysku dużo nie zniknie, poprostu geyon tak ma. Dla mnie Car Pro Perl jest strzałem w 10 i mam nareszcie to co chciałem mieć na oponach.

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, kamil-vag napisał:

Albo jeździłeś na złym ciśnieniu, albo Ci tnie opony... nie za duża różnica rantów względem środka ? ? ? 

No i dla mnie takie świecące opony a nie w macie Leszku to sorrry, ale pierwszy raz ci powiem beeeee ? Jakbyś plaku najebał haha (mimo iż wiem, że to konkretny dresing dałeś)

Chyba, że to wyschnie i zmatowieje ? 

Sama fela, mega kozak ! ! ! ?

Dressing się wpije, będzie mat, można też przetrzeć ścierką po aplikacji, albo przelecieć suszarką i już się tak nie będą się świeciły, chodź ja ostatnio zostawiam jak jest i nie przecieram.

Micheliny były na zbieżności, a rocznikowo z 2015r, Tomkowi też pękają....

2 godziny temu, KoJ@K napisał:

A oponki już ogarnięte do końca ?

Szukam...

 

1 godzinę temu, KoJ@K napisał:

Kamil - tak to trochę wyschnie, ale jakoś efekt połysku dużo nie zniknie, poprostu geyon tak ma. Dla mnie Car Pro Perl jest strzałem w 10 i mam nareszcie to co chciałem mieć na oponach.

CarPro też się świeci jak smok jak nie wytrzesz, :)

Opublikowano

Tu piękna fele, a u mnie zabawa trwa :D Nawet z gruzów kradną. Strach parkować nocą

g2BwbsF.jpg

Opublikowano
7 godzin temu, FroS-t napisał:

prace nad autem ciągle trwają więc wrzucę wszystko razem, ale będzie grubo, obiecuje…

No dobra, to już wiadomo, że będzie poduszkowiec. :whistling:

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, afroo. napisał:

No dobra, to już wiadomo, że będzie poduszkowiec. :whistling:

Nieeee, wtedy bym zmienił koło, chodzi o kosmetykę:ad:, bo tak mi zaprawili auto na jesień zeszłego roku że nawet na BT wstyd było jechać...

Opublikowano
  • Autor
W dniu 14.05.2019 o 19:12, kamil-vag napisał:

No i dla mnie takie świecące opony a nie w macie Leszku to sorrry, ale pierwszy raz ci powiem beeeee ? Jakbyś plaku najebał haha (mimo iż wiem, że to konkretny dresing dałeś)

Dziś robiłem letnie Mojej Moni, specjalnie dla Ciebie przetarty Gyeon Tire:pali:

13zxqtc.jpg

Opublikowano
W dniu 15.05.2019 o 00:04, FroS-t napisał:

Nieeee, wtedy bym zmienił koło, chodzi o kosmetykę, bo tak mi zaprawili auto na jesień zeszłego roku że nawet na BT wstyd było jechać...

Meh...

Opublikowano

gdzie są dekielki majster ?

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, KoJ@K napisał:

gdzie są dekielki majster ?

W tym sezonie bez, bedzie dziura:grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.