Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BEX] Smerfetka S-LINE Plus 1.8T


matibronx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, do mojej stajni zawitała kolejna Audiczka, tym razem jest to 1.8t BEX, którą przywiozłem z Niemiec w maju zeszłego roku i dopiero w grudniu wziąłem się za nią i opiszę co trzeba było zrobić aby cieszyć się jazdą.:

- auto słabo się zbierało ( szybka diagnoza - zatkany kat + zdechłe turbo) co za tym idzie wyjechał katalizator a turbo przeszło kompleksową regenerację, aby przygotować auto pod mody turbo zostało usprawnione i włożyliśmy kuty wirnik kompresji i wymieniliśmy wszystkie elementy eksploatacyjne turbiny,

- po usprawnieniu silnika okazało się, że sprzęgło nie domaga więc zmieniliśmy kompletne sprzęgło razem z kołem dwu-masowym + pompka sprzęgła przy pedale,

- jak Audi już pięknie jeździła trzeba było zrobić eksploatacje typu: łożysko, klocki, tarcze, filtry, olej motul 5w40, płyn chłodniczy, płyn hamulcowy, rozrząd i wiele innych o, których zapomniałem,

-regeneracja alufelg (oryginalne rs6) ze zmiana koloru,

-audi miało założony gwint, który został zastąpiony oryginalnym zawieszeniem s-line,

- wszystkie części zostały wymienione na oryginalne.

c267b241e79f.jpg

d733079700da.jpg

1e84a11d05ec.jpg

03ed4f2778db.jpg

7b78c2112639.jpg

9524a450958a.jpg

85622f7e6db0.jpg

ff2bde6f6ff7.jpg

f5a219fe3fb7.jpg

27607156ab1e.jpg

d33cd81ad5df.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim małyszu miałem czarne lampy i czarny grill i na taki zestaw już się napatrzyłem ale nie mówię nie bo nigdy nie wiadomo co mody przyniosą.jedyne ulepszenie jakie muszę wprowadzić priorytetowo to quattro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HID 4.3 albo 6k, wyglada to dobrze, policja sie nie czepia bo na soczewce, w miare porzadne auto to wyglada jak ori:)

Ladna, bardzo ladna, jedynie boczne kierunkowskazy bym zostawil ori,a nie te czarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy były zwykłe ale założyłem oryginalne xenon tylko zderzaka nie zmieniałem na wersję ze spryskami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak to pół biedy brakuje ci samopoziomowania dowód poleci pewnie prędzej czy później bo soczewka to nic spryskiwacze musi byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak to pół biedy brakuje ci samopoziomowania dowód poleci pewnie prędzej czy później bo soczewka to nic spryskiwacze musi byc

Jak trafię na zorientowanego Policjanta to pewnie zabiorą dowód. Ale na razie nie mam weny na zmianę zderzaka i dołożenie samo-poziomowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile dales za felgi? za***iście wygladaja

Edytowane przez kubabkb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile dales za felgi? za***iście wygladaja

Felgi ściągnąłem z Angola, którego przywiozłem także można powiedzieć, że tylko koszt prostowania felg 500zł, materiał do malowania 200zł i opony też miałem także tylko koszt założenia i wyważenia 100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna kratka przy halogenie :) Moja... eh...

To oryginalna czy kupowałeś ją? Wdzięczny będę jak podał byś namiar na taką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak to pół biedy brakuje ci samopoziomowania dowód poleci pewnie prędzej czy później bo soczewka to nic spryskiwacze musi byc

Jak trafię na zorientowanego Policjanta to pewnie zabiorą dowód. Ale na razie nie mam weny na zmianę zderzaka i dołożenie samo-poziomowania.

ale oslepiac chinskim xenonem masz checi :D hhaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak to pół biedy brakuje ci samopoziomowania dowód poleci pewnie prędzej czy później bo soczewka to nic spryskiwacze musi byc

Jak trafię na zorientowanego Policjanta to pewnie zabiorą dowód. Ale na razie nie mam weny na zmianę zderzaka i dołożenie samo-poziomowania.

ale oslepiac chinskim xenonem masz checi :D hhaha

Proszę czytać ze zrozumieniem, xenon jest oryginalny, nie żaden hid. Jeśli chodzi o oślepianie to nie ma z tym problemu, ponieważ ustawiliśmy wszystko poprawnie.

Ładna sztuka będzię jeździć po naszym mieście ;) .

Trzeba się kiedyś zgadać zobaczyć cacko na żywo ;)

Bardzo chętnie tylko trzeba trochę czasu znaleźć a z tym ciężko ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...