Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...już jest pewne że w tym sezonie nie pojedzie.. :wallbash: :wallbash: :wallbash:

a rozjebał się Skodą Fabią S 2000....

skad masz takie info `PEWNE` ?

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z mediów belgijskich ... :hi:

...Kubica w tym sezonie nie pojedzie na swoim ulubionym torze SPA...

Opublikowano

Z mediów belgijskich ... :hi:

...Kubica w tym sezonie nie pojedzie na swoim ulubionym torze SPA...

Śmieszny jestes :wink4:

też tak moge napisać jako dziennikarrz :wallbash:

Opublikowano

:ssij: :ssij:

chyba nie będę ci tłumaczył i opisywał całych artykułów belgijskich dziennikarzy F1.... :hi:

Opublikowano

:ssij: :ssij:

chyba nie będę ci tłumaczył i opisywał całych artykułów belgijskich dziennikarzy F1.... :hi:

zero inteligencji..

Opublikowano

:ssij: :ssij:

chyba nie będę ci tłumaczył i opisywał całych artykułów belgijskich dziennikarzy F1.... :hi:

zero inteligencji..

...daruj sobie... :cool1:

bo robi się :ot:

Opublikowano

he he... TVN TURBO:

"Nie jest źle..."

ciekaw jestem kto ma rację...[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 11:46_________________________________________________http://www.facebook.com/#!/jakub.gerber/posts/152198544833519

Opublikowano

wg. Polsat News niestety Kubica ma poważne złamiania lewej nogi :confused4:

perd.....ny Senna mu to wykrakał :kwasny:

Opublikowano

Czyli koniec wali o mistrzostwo F1 w 2011.... pewnie przez pol sezonu bedzie go zastępował kierowca testowy a on na rehabilitacje. Oby tylko mogl startowac. Zachcialo mu sie zabawy.

Opublikowano

Poczekajmy do 12.30 wtedy wyniki badań będą i bedziemy mogli pisać co mu tak naprawde jest ;/

Opublikowano

szaleją z tymi wiadomościami...

TVN24: Robertowi Kubicy grozi amputacja dłoni ;(

Opublikowano

szaleją z tymi wiadomościami...

TVN24: Robertowi Kubicy grozi amputacja dłoni ;(

też sie tym przejąłem...[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 12:27_________________________________________________jakby ktoś miał możliwość nagrania opinii lekarskiej-to nich wklei,bo pózniej wychodzę z domu i nie będę mieć dostępu do bierzących polskich informacji...
Opublikowano

Macie film z wypadku >?

Opublikowano

dopiero o 14 konferencja :confused4:

Opublikowano

Macie film z wypadku >?

nie ma jeszcze...

i dalsze teksty:

"dłoń zmiażdżona" "poddany rezonansowi magnetycznemu"

Opublikowano

`reka całkowicie zmiazdzona`... :wallbash:

o 14 szpital wyda OFICJALNE INFO O KUBICY !

Opublikowano

Raz piszą że prawa noga raz piszą że lewa raz napisali prawa ręka zmiażdżona a raz że lewa. O 14 ma być podane stanowisko lekarzy zobaczymy. Bądźmy dobrej myśli.

Opublikowano

Jakub sie nie odzywa... pewnie na badaniach też...

Opublikowano

:(:(:(:(:(:(:(:(

;( a przeczuwałem że coś jest nie tak po tej pierwszej informacji, że uderzył lewą stroną i jest auto poważnie uszkodzone

Trzymajmy wszyscy kciuki za Roberta!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.