Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będą składać zobaczycie. A co z tego wyjdzie to tylko jeden wie .

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 310 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Trzeba spokojnie czekać. Na razie nie ma żadnej oficjalnej wiadomości, poza tym, że Robert jest właśnie operowany. Cała reszta newsów to tylko mniej lub bardziej wiarygodne spekulacje.

Oczywiście życzę Robertowi, aby wszystko skończyło się tyko na strachu. Oby wrócił do F1 i dalej dostarczał nam wielkich emocji, jak to zwykł robić.

Póki co, szybkiego powrotu do zdrowia

Opublikowano

dokładnie :good: niech wraca do zdrowia bo nie bede mial co robic w niedziele rano :disgust:

Opublikowano

Lotus Renault GP wydało komunikat: "Po przejściu szczegółowych badań u Roberta Kubicy zdiagnozowano wielokrotne złamania ramienia, nogi i ręki. Obecnie kierowca jest poddawany zabiegom chirurgicznym w szpitalu. O 16:30 menedżer Roberta, Daniel Morelli, będzie odpowiadał na pytania mediów przed wejściem do szpitala"

Opublikowano

Lotus Renault GP wydało komunikat: "Po przejściu szczegółowych badań u Roberta Kubicy zdiagnozowano wielokrotne złamania ramienia, nogi i ręki. Obecnie kierowca jest poddawany zabiegom chirurgicznym w szpitalu. O 16:30 menedżer Roberta, Daniel Morelli, będzie odpowiadał na pytania mediów przed wejściem do szpitala"

no to ładny bigos
Opublikowano

sezon z bani, ważne żeby wrócił do zdrowia nieważne w jakim czasie

Opublikowano

Ale do F1 raczej nie wróci to sie nie ma co jarac..

Opublikowano

Ale do F1 raczej nie wróci to sie nie ma co jarac..

Wróżka czy co?

Opublikowano

Myślisz że złamana noga, ręka i ramie w kilku miejsach da mu możliwość jazdy chyba sobie kpisz...

Opublikowano

Poczekajmy a zobaczymy co bedzie oby wszystko jak najlepiej. Nie miejsce i czas na glupie gadki ze to koniec jego kariery.

Opublikowano

Dajcie spokój tym spekulacjom. Massa też miał stracić oko i też miał już kończyć karierę i proszę...

Póki co czekajmy na oficjalne informacje i nie siejmy zamętu.

Opublikowano

Myślisz że złamana noga, ręka i ramie w kilku miejsach da mu możliwość jazdy chyba sobie kpisz...

Szczerze w to wierze.

Opublikowano

Opublikowano

wróci nie wróci - miejmy nadzieje że jednak uda mu sie jeszcze robić to co kocha

Robert trzymam kciuki !!

Opublikowano

wszystko sie okaże jak poważne są obrażenia, bo jak proste złamania, to za 3 miechy bedzie już siedział z powrotem w bolidzie F1, czego mu życzę, bo Robert ma talent do jazdy.

Opublikowano

wszystko sie okaże jak poważne są obrażenia, bo jak proste złamania, to za 3 miechy bedzie już siedział z powrotem w bolidzie F1, czego mu życzę, bo Robert ma talent do jazdy.

Oby tak było :good:

"Trwa operacja Roberta Kubicy we włoskim szpitalu . Lekarze starają się zatrzymać krwotok wewnętrzny i nastawić złamania rajdowca" ;(

Opublikowano

wielomiejscowe złamanie dłoni, ręki i nogi

to wiadomośc z radia zet o 16 : 00

Opublikowano

pamiętacie którą rękę miał złamaną po wypadku 2003r? mi się wydaje że też prawą :thumbdown:

Opublikowano

Nic mu nie będzie i jeszcze pokaże na co go stać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.