Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wreszcie zaczęło się coś dziać w temacie :kox: Sporo niespodzianek na początku sezonu. Ekipa Hass`a nad Williamsem :grin: Do tego Vandoorne który jako jedyny zdobywa pkt dla ekipy mclaren/honda wtedy gdy dwaj mistrzowie świata nie jadą w wyściugu :grin: Na miejscu włodarzy zespołu miałbym gruby problem :decayed: Szkoda trochę Vettela bo chyba mógł wygrać patrząc na to co zrobil Kimi :wink: komentatatorzy mówili że Ferrari ma problem z odprowadzaniem ciepła z turbiny i ogarnięcie tego zajmie około 12tygodni. Także będzie jeden z ciekawszych sezonów myślę :kox:


Dominik

http://www.kalbi.pl/kalendarz-f1

Masz żebyś nie zapomniał :wink:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 308,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:wink4:

Opublikowano

No panowie jeszcze troche i swidnicki rusza .trasy jak co roku ,ale moze pogoda zrobi w tym roku psikusa i bedzie wesolo

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jakie wrażenia po GP Chin? Działo się sporo:kox: Znowu pech ferrari spowodował ze ciężko oceni ich kondycję względem mercedesow.

Red bull się obudził w końcu a dwóch mistrzów świata znowu bez punktów w McLaren:decayed:

No i jeszcze dyskwalifikacja r18 w wyścigu 6h silverstone za zbyt zużyta podłogę. Będą się odwoływać:wink:

Tapnięte z SGS5

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ale urwał , co?

Opublikowano

myślisz o Hamiltonie i Rosbergu?

Opublikowano

No mercedes stracił sporo punktów na dzisjejszym niepotrzebnym wypadku:-( no i verstapen ,który niesamowicie zadebiutował w red bulu:-) brawo dla niego:-) chciaż moim ulubieńcem jest ice man ,który niestety był tylko drugi:-)

Opublikowano

myślisz o Hamiltonie i Rosbergu?

Dokładnie. Ale można powiedzieć " its racing". Głupio że sytuacja miała miejsce przed prawym zakrętem. Hamilton chciał Rosberga z prawej wziąść , ale tez zamknął okienko i Hamilton odbił na trawę zamiast zahamować - refleks i tyle- nie ma co nad tym debatować. Ale wtedy ta sytuacja nie była juz do uniknięcia, bo Hamilton nie umiał hamować , podczas gdy Rosberg musiał zahamować przed zakrętem i wtedy go Hamilton wybił. It's RACING- i tyle.

Ale Versappen zaskoczył tym jak długo dał radę jechać na jednych oponach. Jak się nie mylę to około 30 okrążeń, dlatego też wygrał. Świetny obrót sytuacji- to był wyścig za jakim tęskniłem.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

myślisz o Hamiltonie i Rosbergu?

Dokładnie. Ale można powiedzieć " its racing". Głupio że sytuacja miała miejsce przed prawym zakrętem. Hamilton chciał Rosberga z prawej wziąść , ale tez zamknął okienko i Hamilton odbił na trawę zamiast zahamować - refleks i tyle- nie ma co nad tym debatować. Ale wtedy ta sytuacja nie była juz do uniknięcia, bo Hamilton nie umiał hamować , podczas gdy Rosberg musiał zahamować przed zakrętem i wtedy go Hamilton wybił. It's RACING- i tyle.

Ale Versappen zaskoczył tym jak długo dał radę jechać na jednych oponach. Jak się nie mylę to około 30 okrążeń, dlatego też wygrał. Świetny obrót sytuacji- to był wyścig za jakim tęskniłem.

Kimi miał 1 kółko mniej na tych samych gumach :wink:

Widac było że chłopak zawiedziony bo nie wiele brakowało a by wygrał. Niestety jednak napęd ferrari za słaby do wygrywania z Mercedesem :kwasny:

Jakie wrażenia po gp monaco? Zwycięstwo podarowane przez ekipe z pit stopu red bull :facepalm: Vettel nie mógł sobie z Perezem poradzić :kwasny:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Gdzie w sieci można za free obejrzeć GP Włoch?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Temat umarł, a tu takie niusy!!! Wąski, kiedyś w Bukowinie opowiadałeś o tym co się teraz dzieje, czapki z głów.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Oł je. Robert wraca!!! :D

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 16.01.2018 o 13:41, mech15 napisał:

Oł je. Robert wraca!!! :D

Wraca na ławkę rezerwowych. Jakieś typy co do Albert Park?

Opublikowano

Sirotkin sobie w kwalifikacjach strzelił w kolano.... I to z armaty :kox:

Opublikowano
Wraca na ławkę rezerwowych. Jakieś typy co do Albert Park?
Na razie
  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Pany odgrzewamy kotleta. Robert!!!!! 

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Wuja Damiano, nie odgrzejsz :D

Opublikowano

Nie ma z kim pisać, każdy trening, Q, i wyścig obejrzany :)

 

W przyszłym sezonie wybieram się na żywo :)

  • 1 rok później...
Opublikowano

Widzę, że temat umarł rok temu a mamy już 2 wyścigi nowego sezonu. Póki co Mercedes poza zasięgiem i wygląda na to, że Hamilton zmierza po kolejnego mistrza. Ferrari od początku dramat, wczorajszy wyścig i wykluczenie Vettela na starcie to już nawet ciężko komentować. Wyścig wyglądał tak jak pewnie będzie wyglądał sezon. Mercedes z przewagą bez jakiejkolwiek walki o 1 miejsce. Z tyłu trochę ciekawiej ale osobiście wolę jednak walkę na czele.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Wiem że temat nuż kaput ale napisze a co :wink:

Nie wiem czy ktoś oglądał wczorajszy wyścig ale było to coś czego jeszcze nie widziałem. Trochę za sprawą organizatorów a trochę za sprawą samych zawodników.

Ale było co pooglądać.

Pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.