Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 308,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jest jeszcze opcja taka, za BMW wskakuje jakiś nowy team i przejmuje kierowców i całe zaplecze ,tak się stało z

Hondą .

Opublikowano

Ochłońcie Panowie.

Nasze gdybania nic tutaj nie pomogą - za mało wiemy o światku F1, żeby cokolwiek przewidywać.

Dopóki Kubica lub zespół, który go zatrudni nie zrobią jakiejś konferencji, na której oficjalnie ogłoszą plany na przyszłość, to możemy sobie gdybać w nieskończoność!

Jestem ciekawy gdzie jutro umiści Kubicę F***t lub SE :decayed:

Opublikowano

Nie zdziwiłbym się jak Robert zrezygnowałby z F1 na rzecz rajdów :mysli:

najpierw mistrzostwo w F1 a potem rajdy

Opublikowano

Miejsce w Ferrari już zajęte :wink4:

Opublikowano

Miejsce w Ferrari już zajęte :wink4:

jeszcze to zajete miejsce musi uaktualnić swoją licencję kierowcy F1 i będzie :kox:
Opublikowano

schumi w ferrari :radocha: zobaczymy teraz na co stac ferrari :banan3:

Opublikowano

Nawet jeśli sam zainteresowany to potwierdzi, to tylko na parę wyścigów, a najdalej do końca sezonu, w co akurat wątpię :mysli:

Gadanie, że Kubica się przesiądzie do rajdówki to na dziś stek bzdur. Przecież nie osiągnął w F1 jeszcze nic tak na dobrą sprawę, a zdaje się że ma jakiś cel... :gwizdanie:

Potem jak najbardziej do rajdów :kox::naughty::kox:

Opublikowano

schumi w ferrari :radocha: zobaczymy teraz na co stac ferrari :banan3:

Myślę że Schumi nic ciekawego nie pokaże, jego świetność już przeminęła :nabijasie:
Opublikowano

a ja mysle ze Schumacher udowodni wszystkim, ze kers, podwojny dyfuzor i inne gadzety w zderzeniu z prawdziwym talentem maja mniejsze znaczenie, niz u obecnych kierowcow

i obym sie nie mylil

Opublikowano
  • Autor

chwilowy powrót Szumiego traktuję jako typową zagrywke marketingowo-promocyjną, w F1 trzeba zobić jakiś szooooł w tym sezonie i dlatgo Szumi wrcóci na te kilka wyscigów, ale jakoś na pudle go sobie nie wyobrażam - chociaż nie ukrywam że miło by było go tam zobaczyć

Wąski ja tam bardzo chetnie bym zmieniła ciuchy na Ferrari :gwizdanie: :wink4: - uwielbiam czerwony, a buty już mam :rolleyes:

Ale z drugiej strony cały czas liczę że Massa wróci w przyszłym sezonie na tor

Ja już tez mam kilka rzeczy :naughty:

A Masa wróci :good:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2009, 08:24_________________________________________________http://www.f1.v10.pl/Felipe,Massa,prawdopodobnie,wroci,do,F1,33912.html

Opublikowano

schumi w ferrari :radocha: zobaczymy teraz na co stac ferrari :banan3:

Myślę że Schumi nic ciekawego nie pokaże, jego świetność już przeminęła :nabijasie:

moze nie chodzi o to ze swietnosc przeminela, ale faktycznie boje sie ze ten powrot moze sie nie skonczyc tak cudownie jak wszyscy tego oczekuja.

duzo sie zmienilo, dluga przerwa w startach, latka juz tez nie te... dobrze mu zycze ale wiele razy powroty wielkich legend niestety czesto koncza sie klapą, zwlaszcza jak oczekiwania sa wielkie.

mysle ze ten powrot jest bardziej wyjsciem z patowej sytuacji niz checia Schumiego do scigania.

nie mogli wystawiac jednego auta , a nie moga ot tak lekka reka przekreslic Massy (wiem ze to brutalne) . te opowiesci o tym ze w nastepnym wyscigu Robert wsiadzie do ferrari sa smieszne, bo chociazby na szacunek dla Massy, warto poczekac na jakies diagnozy. jak by to wygladalo jakby wszysyc mowili mu ze bedzie dobrze i ze wraca do zdrowia a team po paru dniach przekresla dalsze plany wspolpracy.

zabieg z Michaelem daje troche czasu na podjecie decyzji i chyba nic wiecej nie kierowalo zespolem Ferrari...

Opublikowano

Jak Robert przejdzie do Ferrari to polscy kibice zesrają się ze szczęścia :)

Włoscy też będą zadowoleni bo Robert jest bam bardzo lubiany.

Cała jego kariera nabrała tempa właśnie we Włoszech.

Niestety raczej wątpię w ten scenariusz.

Opublikowano
  • Autor

Jak Robert przejdzie do Ferrari to polscy kibice zesrają się ze szczęścia :)

Włoscy też będą zadowoleni bo Robert jest bam bardzo lubiany.

Cała jego kariera nabrała tempa właśnie we Włoszech.

Niestety raczej wątpię w ten scenariusz.

E tam pesymista :naughty:

Opublikowano

Włoscy też będą zadowoleni bo Robert jest bam bardzo lubiany.

Niestety raczej wątpię w ten scenariusz.

Oni uważają go za Włocha...

Opublikowano

myślę że nie ma się co napalać na pokaz w wykonaniu szumiego, aczkolwiek bardzo bym chiał bo to był mój ulubiony zawodnik :)

Opublikowano

mysle ze ten powrot jest bardziej wyjsciem z patowej sytuacji niz checia Schumiego do scigania.

nie mogli wystawiac jednego auta , a nie moga ot tak lekka reka przekreslic Massy (wiem ze to brutalne) . te opowiesci o tym ze w nastepnym wyscigu Robert wsiadzie do ferrari sa smieszne, bo chociazby na szacunek dla Massy, warto poczekac na jakies diagnozy. jak by to wygladalo jakby wszysyc mowili mu ze bedzie dobrze i ze wraca do zdrowia a team po paru dniach przekresla dalsze plany wspolpracy.

zabieg z Michaelem daje troche czasu na podjecie decyzji i chyba nic wiecej nie kierowalo zespolem Ferrari...

Przecież mają dwóch kierowców testowych z których mogli skorzystać :mysli: Nie rozumiem tego dlaczego decydują się na Schumiego zamiast dać szansę jakiemuś młodzikowi, żeby udowodnił swoją wartość w prawdziwym wyścigu... a właśnie takie sytuacje są najlepsze ku temu. Patrz: Kubica za Villeneuve w 2006 roku czy chociażby Vettel za Kubicę w 2007 roku (po wypadku w Kanadzie). Obaj dzięki temu są teraz tam gdzie są.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.