Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W F1 zdecydowanie chodzi o kasę. Niestety :disgust:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Panowie nie o tym jest ten temat :evil: plotki to Fakt i Super :evil:

Opublikowano

a co tu robić??? nie ma sezonu to są plotki! :tongue4:

Opublikowano

Jak nie macie co robić, to oglądajcie Race of Champions :kox:

Eurosport, dziś 13:00 (drużynowo) i 14:00 (indywidualnie). Polecam!

Obejrzałem wczoraj - Schumi zebrał baty :bicz3: - i to od kogo!!! Od kierowcy Audi :gwizdanie: Brawo Ekstrom :notworthy:

Fajna sprawa te KTM-y, dużo bym dał za jazdę próbną...

Opublikowano

tez to widzialem-fajna zabawa :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Jak nie macie co robić, to oglądajcie Race of Champions :kox:

Eurosport, dziś 13:00 (drużynowo) i 14:00 (indywidualnie). Polecam!

Obejrzałem wczoraj - Schumi zebrał baty :bicz3: - i to od kogo!!! Od kierowcy Audi :gwizdanie: Brawo Ekstrom :notworthy:

Fajna sprawa te KTM-y, dużo bym dał za jazdę próbną...

dzieki za cynk
Opublikowano

A ja nie mam Eurosportu ;(

Opublikowano

Ja też nie :disgust:

W moim kablu tylko Polsat Sport, Sport Extra i TVP Sport :confused4:

Opublikowano

sprubujcie na Ipla

Opublikowano

dzieki za cynk

Spoko :wink4:

Nie wiem wg jakich kryteriów dobiera się kierowców, ale zastanawia brak Raikkonena i drużynowo Finlandii.

Chyba że Kimi krzyknął kwotę przerastającą możliwości organizatora... :evil:

Opublikowano

Walony w przód, widziałem nawet nagranie... Nie polecam :no:

Opublikowano

A może wiecie, kiedy i w jakiej TV można jakąś relację obejrzeć?

Opublikowano
  • Autor

A może wiecie, kiedy i w jakiej TV można jakąś relację obejrzeć?

ja zawsze tu oglądam jak jest

http://www.soccer-live.pl/[br]Dopisany: 14 Listopad 2009, 09:51_________________________________________________http://www.rajdy.v10.pl/Rajd,Taorminy,Kubica,w,Clio,zaskakuje,rywali,37109.html

Opublikowano

http://www.f1.wp.pl/kat,1775,title,Koniec-dla-Kubicy-wypadek,wid,11686013,wiadomosc.html

to się najechal rajdowiec ,konczy jak raikonen we wczesniejszym rajdzie

I po co ten sarkazm?

Potrafisz lepiej. Na rajdach wypadki nie są czymś nadzwyczajnie dziwnym.

Jak to mówią. Raz na wozie raz pod wozem ;)

Opublikowano

http://www.f1.wp.pl/kat,1775,title,Koniec-dla-Kubicy-wypadek,wid,11686013,wiadomosc.html

to się najechal rajdowiec ,konczy jak raikonen we wczesniejszym rajdzie

I po co ten sarkazm?

Potrafisz lepiej. Na rajdach wypadki nie są czymś nadzwyczajnie dziwnym.

Jak to mówią. Raz na wozie raz pod wozem ;)

moze i bym potrafil ale nikt renowki nie dal mi ażebym w rajdzie pojechal :kox:

zreszta kazdy wykonuje jakis swoj zawod i w nim masz byc najlepszy a nie we wszystkim [br]Dopisany: 14 Listopad 2009, 15:32_________________________________________________http://www.f1.wp.pl/kat,1775,title,Rozbite-auto-Kubicy-zdjecie,wid,11686158,wiadomosc.html

bardzo fury nie rozbił :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.