Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://f1.sport.pl/Artykul.82+M572ff389780.0.html

Robert znowu odda się swojej pasji :przebiegly:

Może tym razem wypadnie lepiej :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://f1.sport.pl/Artykul.82+M572ff389780.0.html

Robert znowu odda się swojej pasji :przebiegly:

Może tym razem wypadnie lepiej :gwizdanie:

Lepiej??? to niby wypadł źle??

:kox:

miał mega-wynik. pierwszy w klasie, od poczatku pierwsza dziesiatka w generalce... praktycznie pierwszy start i to bez przygotowania.

a wypadek. kurcze tam ciagle ktos sie rozbija. św pamieci Colin od poczatku albo wygrywał albo spektakularnie wydzwanial. ale chyba nie da sie o nim powiedzieć, że słabo jeździł.

tak odbiegajac od tematu, to Colin to był super gość i zawsze jakis żal jak sie o nim pisze w czasie przeszłym....

Opublikowano

Lepiej??? to niby wypadł źle??

:kox:

Moim zdaniem wypadł kiepskawo, urwał koło w mało spektakularny sposób... Jakieś strugi ziemii przy wpadaniu do rowu, tak jak to czasem na rajdach wygląda, to mógłbym powiedzieć, że dobrze wypadł :wink4:

JOKE

Opublikowano

Lepiej??? to niby wypadł źle??

:kox:

Moim zdaniem wypadł kiepskawo, urwał koło w mało spektakularny sposób... Jakieś strugi ziemii przy wpadaniu do rowu, tak jak to czasem na rajdach wygląda, to mógłbym powiedzieć, że dobrze wypadł :wink4:

JOKE

nie róbcie z Kubicy świętego. wypadł blado. liczą sie tylko Zwyciezcy!

Opublikowano

Bicie piany, chodzi wyłącznie o medialny szum - jedno niedomówienie i już głośno o Mercedesie :gwizdanie:

Zapomnijcie o powrocie tego kierowcy do F1 :cool1:

liczą sie tylko Zwyciezcy!

Jjaaaa...! Genialne stwierdzenie :doh1:

Szczególnie biorąc pod uwagę fakt że Kubica nie jest kierowcą rajdowym i to jego drugi w życiu rajd :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

1 bo Wawelski jechał jako 0 :) ale miał niezłe czasy .Pamiętam dokładnie jak w wtedy dowiedział sie że nie dostanie Super licencji ,na testy Renault.

Troszkę był zawiedziony :)

A Subaru miał od Kuchara treningówkę i siedział w niej kilka minut :)

Tyle wspomnień na dziś :naughty:

Opublikowano

Smok? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Smok? :wink4:

:wink4:

w zimie będę wam opowiadał historie tak jak przy kominku dziadziuś :naughty:

Opublikowano

http://f1.wp.pl/kat,1775,title,Sezon-2010-bez-Kimiego-Raikkonena,wid,11695702,wiadomosc.html

hmmmm :gwizdanie: Moim zdaniem jednak będzie się ścigał, widzę go w Mercedesie razem z Rosbergiem.

a ja myśle, że jak dostał 17mln odszkodowania od Ferrari to powróci do zajęć takich jak poniżej:

Opublikowano

http://f1.sport.pl/Artykul.82+M572ff389780.0.html

Robert znowu odda się swojej pasji :przebiegly:

Może tym razem wypadnie lepiej :gwizdanie:

Lepiej??? to niby wypadł źle??

:kox:

miał mega-wynik. pierwszy w klasie, od poczatku pierwsza dziesiatka w generalce... praktycznie pierwszy start i to bez przygotowania.

a wypadek. kurcze tam ciagle ktos sie rozbija. św pamieci Colin od poczatku albo wygrywał albo spektakularnie wydzwanial. ale chyba nie da sie o nim powiedzieć, że słabo jeździł.

tak odbiegajac od tematu, to Colin to był super gość i zawsze jakis żal jak sie o nim pisze w czasie przeszłym....

mnie również Robercik zaskoczył pozytywnie...[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 21:42_________________________________________________

http://f1.wp.pl/kat,1775,title,Kierowcow-Mercedesa-poznamy-niebawem,wid,11692090,wiadomosc.html

nie wiem czemu... i wiem że to mało prawdopodobne... ale jak czytam ostatnie zdanie to mam jedno nazwisko przed oczami... Schumacher :naughty:

http://f1.wp.pl/kat,101088,title,Michael-Schumacher-kierowca-Mercedesa,wid,11695616,wiadomosc.html :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

http://f1.sport.pl/Artykul.82+M517114de46f.0.html[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 09:42_________________________________________________http://www.rajdy.v10.pl/Topowe,Clio,dla,Kubicy,na,Rallye,du,Var,37227.html

Powodzenia! :good:

Opublikowano

http://f1.wp.pl/kat,48594,title,Anglicy-i-Niemcy-widza-Kubice-w-Mercedesie,wid,11707576,wiadomosc.html

o i tu by nasz robert mogł by cos wygrac a nie we francuskim spowalniaczu

od początku byłem przeciwny transferowi do reno...

Opublikowano

Kiedy Diesel zapuka do F1? :mysli:

O zgrozo! oby nigdy :shocked:

Opublikowano
  • Autor

Kiedy Diesel zapuka do F1? :mysli:

O zgrozo! oby nigdy :shocked:

a dlaczego ? Le mans daje radę w WTTC też więc czemu nie :) skorzystają na tym wszyscy [br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 15:18_________________________________________________http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ciekawostki/news/jutro-premiera-polskiego-toru-f1,1403315

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.