Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

http://f1.pl/Artykul.82+M5accee6190f.0.html

Z uwagi na podawanie nieprawdziwych informacji władze szpitala podjęły decyzję o usunięciu z terenu placówki ekipy kanału TVN24.

http://f1.pl/Artykul.82+M5c8b0791ccb.0.html :gwizdanie:

i prawidłowo... TVNik tylko goni za sensacjami i ludziom mózgi pierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:good:

;(

Ja pierdzielę, teraz to normalnie naprawde sie wzruszyłem...

[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 21:24_________________________________________________

http://www.tvn24.pl/-1,1692702,0,1,w-szpitalu-kubicy-nie-ma-juz-dziennikarzy,wiadomosc.html

Teraz te skurw.... zniszczą tę biedną dziewczynę, która po prostu przeżywa swój osobisty dramat.

Będą się czepiać każdego jej słowa i wycierać sobie nimi mordę, że "przecież to nie my, tylko ona"

Sępy żerujące na ludzkiej tragedii, nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, Senna piąty, brawo

To mało miarodajne wyniki, raczej nijak mają się do możliwości bolidów... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mało miarodajne wyniki, raczej nijak mają się do możliwości bolidów... :cool1:

dodałbym jeszcze,ze testy -to nie to samo ,co wyścig-nikt z boku nie jedzie i się nie broni/atakuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, Senna piąty, brawo

To mało miarodajne wyniki, raczej nijak mają się do możliwości bolidów... :cool1:

Hmmm, to czemu Heidfeld dzień wcześniej był najszybszy?

No, ale macie rację - to są testy.

Tak naprawdę wszystko okaże się 11-13 marca w Bahrajnie.

[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 23:21_________________________________________________

BTW: http://www.formula1.com/news/headlines/2011/2/11746.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wierzę ze moze być w gorszej formie psychicznej - ludzie jeden uraz co kubica ma leczy sie 5-9mc a on ma kilka (uraz głowy kosci ramiennej -wrogowi nie zyczę -komplikacje ze stawem barkowym do konca zycia , uraz stawu łokciowego jeszcze gorzej , czesciowe zmiazdzenie ręki -to kolejne 12 mc , nie mówiąc o konczynie dolnej ), jak sobie ktos uswiadomi w koncu co sie wydażyło to moze miec słabszy dzien , nie mówiac pózniej o rehabilitacji która jak idzie jest ok ale nieraz staje i cwiczenia nie daja zamierzonego efektu - długa i ciezka droga przed nim zeby wogole jakos funkcjonowac a co mowic o F1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odzim, ale jego rehabilitacja będzie "trochę" inna niż u was na Józefowie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odzim, ale jego rehabilitacja będzie "trochę" inna niż u was na Józefowie :wink4:

no tak droższa :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odzim, ale jego rehabilitacja będzie "trochę" inna niż u was na Józefowie :wink4:

Ale napewno nie wróci w tym sezonie do F1, a szczególnie jak to niektorzy pisza za 3 miesiące bo to nierealne [br]Dopisany: 15 Luty 2011, 07:38_________________________________________________Chciałbym żeby wrócił ale on został tak poturbowany, że nawet jakby chciał to go nie dopuszczą aby wsiadł za bolid! Po długiej rehabilitacji na pewno będzie oswajał się powoli z bolidem F1 ale to dopiero nastąpi wrzesień lub październik.

Ja szacuje, że Robert ponownie wystartuje w formule 1 w połowie roku 2012. Modlę się za Roberta aby szybko powrócił na nogi. Robert jeszcze sam dobrze nie wie jak było źle. Na pewno czeka go długa rehabilitacja. Na pewno Robert zrobi wszystko, żeby jak najszybciej odzyskać w pełni zdrowie. Życzę tego Robertowi :)

Trudno po takim wypadku być optymistą. Ja dziękuję Bogu, że on w ogóle żyje! Kubson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

;(

Ja pierdzielę, teraz to normalnie naprawde sie wzruszyłem...

[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 21:24_________________________________________________

http://www.tvn24.pl/-1,1692702,0,1,w-szpitalu-kubicy-nie-ma-juz-dziennikarzy,wiadomosc.html

Teraz te skurw.... zniszczą tę biedną dziewczynę, która po prostu przeżywa swój osobisty dramat.

Będą się czepiać każdego jej słowa i wycierać sobie nimi mordę, że "przecież to nie my, tylko ona"

Sępy żerujące na ludzkiej tragedii, nic więcej.

spokojnie .Znam ją osobiście i wiem że silna dziewczyna jest i gwarantuje Wam że żadnego wywiadu z nim nie przeprowadzała :)nie lubi dziennikarzy jak Robert i zawsze stroniła od nich :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinek

A Robert Kubica to myslisz, ze co pomyslal gdy Jacques Villeneuve odchodzil z Saubera?

To samo: TO SZANSA DLA MNIE

Oczywiscie nie mozna porownac rezygnacji ze startow z wypadkiem w rajdzie, ale w swiecie sportu zawsze rezerwowy zawodnik "skorzysta" na kontuzji, chorobie, absencji zawodnika glownego

No takie zycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie nawet źle nie pomyślałem bo tak jak poprzednik napisał w sporcie tak już jest.

Byłoby obłudą mówić że wcale mu nie zależało i że o tym nie myślał. Prosto i szczerze powiedział jak było.

Co nie znaczy że za nim przepadam..... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinek

A Robert Kubica to myslisz, ze co pomyslal gdy Jacques Villeneuve odchodzil z Saubera?

To samo: TO SZANSA DLA MNIE

Oczywiscie nie mozna porownac rezygnacji ze startow z wypadkiem w rajdzie, ale w swiecie sportu zawsze rezerwowy zawodnik "skorzysta" na kontuzji, chorobie, absencji zawodnika glownego

No takie zycie

Jacka to chyba jednak wywalili, a nie zrezygnował :mysli:

Wielokrotnie odgrażał się, że wraca i ... nie udało się.

Co tu dużo mówić, pod kątem zespołu to Heidfeld jest dobrym wyjście - umie zdobywać punkty.

Jeżeli on będzie zdobywał punkty, to nie ma wątpliwości, że Kubica też, a powinien nawet wiecej.

Tak więc o miejsce Kubicy można być spokojnym. Trzeba tylko trzymać kciuki aby jak najszybciej wsiadł do bolidu - mam nadzieję, że zrobi to jeszcze w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinek

A Robert Kubica to myslisz, ze co pomyslal gdy Jacques Villeneuve odchodzil z Saubera?

To samo: TO SZANSA DLA MNIE

Oczywiscie nie mozna porownac rezygnacji ze startow z wypadkiem w rajdzie, ale w swiecie sportu zawsze rezerwowy zawodnik "skorzysta" na kontuzji, chorobie, absencji zawodnika glownego

No takie zycie

...a nie bylo to tak ze Jaques mial kontuzje i Robert "wskoczyl" za niego? :mysli:

....a ty bys wskazal dobrego kierowce na twoje zastepstwo- jakbys do tego kokpitu chcial jeszcze wrocic? :decayed:

Nawet jakby Robert kogos wskazal to chyba nikt nie znal jego intencji... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinek

A Robert Kubica to myslisz, ze co pomyslal gdy Jacques Villeneuve odchodzil z Saubera?

To samo: TO SZANSA DLA MNIE

Oczywiscie nie mozna porownac rezygnacji ze startow z wypadkiem w rajdzie, ale w swiecie sportu zawsze rezerwowy zawodnik "skorzysta" na kontuzji, chorobie, absencji zawodnika glownego

No takie zycie

Jacka to chyba jednak wywalili, a nie zrezygnował :mysli:

Wielokrotnie odgrażał się, że wraca i ... nie udało się.

Co tu dużo mówić, pod kątem zespołu to Heidfeld jest dobrym wyjście - umie zdobywać punkty.

Jeżeli on będzie zdobywał punkty, to nie ma wątpliwości, że Kubica też, a powinien nawet wiecej.

Tak więc o miejsce Kubicy można być spokojnym. Trzeba tylko trzymać kciuki aby jak najszybciej wsiadł do bolidu - mam nadzieję, że zrobi to jeszcze w tym sezonie.

Jacek chyba focha jebnal i sie zawinal z teamu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinek

A Robert Kubica to myslisz, ze co pomyslal gdy Jacques Villeneuve odchodzil z Saubera?

To samo: TO SZANSA DLA MNIE

Oczywiscie nie mozna porownac rezygnacji ze startow z wypadkiem w rajdzie, ale w swiecie sportu zawsze rezerwowy zawodnik "skorzysta" na kontuzji, chorobie, absencji zawodnika glownego

No takie zycie

Sebastian

to nie ja napisałem ten artykuł :mysli: , ja tylko wkleiłem link do niego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...