Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba trzymać kciuki, żeby był zdrowy. w 100% nie odzyska sprawności to pewne.

Może uda się kiedyś zasiąść za kierownica auta rajdowego i tego mu życzę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja uważam, że to dobrze, że tyle osób mówiło, że powróci jeszcze na ostatni wyścig w tym roku... takie gadanie dla niego to tylko dodatkowa motywacja do większej pracy... myślicie, że co On ma w głowie od wypadku..? myślicie, że nie analizował tego co by było gdyby? miał na to więcej czasu niż my tu wszyscy razem :) testy testami, Schumi też miał nie wystartować z powodów zdrowotnych, ale jednak... w tym wieku nagle kontuzja kręgosłupa szyjnego przestała mu doskwierać? :)

w 100% nie odzyska sprawności to pewne.

i dobrze, że to go jeszcze nie dyskwalifikuje ze startów w F1 jak życie pokazuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba trzymać kciuki, żeby był zdrowy. w 100% nie odzyska sprawności to pewne.

Może uda się kiedyś zasiąść za kierownica auta rajdowego i tego mu życzę :wink4:

myslisz ze F1 juz nie dla niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co panowie 80% z was mowilo ze bedzie jezdzil :gwizdanie: to bylo wiecej niz pewne ze nie wroci do F1 :( to jest koniec roberta w F1 na zawsze :confused4: niestety takie zycie.... czlowiek placi za swoje bledy

a skąd pewność, że to już koniec w F1? Jak życie pokazuje-wielu po wypadkach się podnosi i powracają jeszcze silniejsi-czemu z Robertem miałoby być inaczej-poczekajmy, aż wróci i wtedy On sam zadecyduje, czy to dla niego, czy nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe sprostowanie Morelliego dotyczące poinformowania przez Kubicę zespołu o braku gotowości na początku przyszłego sezonu

http://www.autosport.com/news/report.php/id/96418

:mysli:

wg mnie toczy się dziwna gra pomiędzy LRGP a Kubicą i raczej nie bardzo ma chęć tam wracać

http://sokolimokiem.tv/?p=1932 - to samo tylko po Polsku + kilka szczegółów => nie wygląda to najgorzej :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja połowę tylko oglądnąłem bo rodzinka przyjechała i pewnie mnie ominęło najlepsze :angry:

Jak włączyłem to zobaczyłem podium :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wyścig był trochę nudny, w końcówce można było się nawet zdrzemnąć :cool1:

To w takim razie nic mnie nie ominęło :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie tylko to, że Vettel przepuścił Webbera :wink4:

Też nie wierzę w awarię skrzyni Vetka, dobrze Borowczyk powiedział jak go Weber wyprzedzi to się skrzynia naprawi-gówno nie sport i rywalizacja ustawki jak w polskiej piłce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...