Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

Nie interesuje mnie ze ktos wali jedno po drugim idealne kolka- za takie cos nie podziwiam nikogo- sorry, dla mnie zaden wyczyn. Ja podziwiam FIGHTEROW , a takimi sa Alonso, Hamilton, Raikkonen, Schumacher....- a ze sa czesto skooorwielami? Kazdy Fighter musi nim byc inaczej nie bylby Fighterem. .

zgadzam się w pełni, bo wtedy jest bardzo ciekawy wyścig , walka o każdy centymetr toru i jazda na granicy przyczepności-to jest to, co i ja lubię w F1 pisząc o Vettelu-nie mam zamiaru go wywyższać, bo i w sumie nie ma za co-ma świetny bolid, umiejętności i dobrą ekipę, a to umożliwia Mu starty z pierwszych pól startowych i właściwie-nic i nikt Mu nie przeszkadza od początku do końca wyścigu-co może i czasem jest nudne-mi bardziej chodzi o Team Redbulla, który jest dla mnie na wyższym poziomie, niż reszta, co do Figterów-mam na prawdę dobre zdanie o Batton'ie

gdzie w zeszłym sezonie w Montrealu, był ostatni, a przyjechał jako pierwszy i to słynne, ostatnie okrążenie

wiadomo, ze wiele okoliczności Mu w tym pomogło, ale sama walka, od początku-do końca-podobało mi się...

swietne filmiki :banan::banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A zapomnieliście jak Roberto zafundował wszystkim "festiwal wyprzedzań"?

takich rzeczy się nie zapomina...

F1 Singapore 2010 Kubica Overtakes - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jutro zobaczymy co jest wart Miszcz Globa F1. Start z końca stawki zweryfikuje Jego umiejętności na torze gdzie nie ma dużo miejsca na wyprzedzanie:naughty:

Vettel zdyskwalifikowany - Serwis F1

Chociaż w Singapurze podobno też nie ma gdzie wyprzedzać...:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jutro zobaczymy co jest wart Miszcz Globa F1. Start z końca stawki zweryfikuje Jego umiejętności na torze gdzie nie ma dużo miejsca na wyprzedzanie:naughty:

Vettel zdyskwalifikowany - Serwis F1

Chociaż w Singapurze podobno też nie ma gdzie wyprzedzać...:grin:

sam jestem ciekawy, jaka taktykę RB obierze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to swietna wiadomosc! :decayed:

Jutro zapowiada sie ciekawie... :banan::banan::banan:

---------- Post dopisany 04-11-2012 at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2012 at 23:57 ----------

Iceman i Hamilton z przodu, a palec z tylu- jak mi sie to podoba... :decayed:

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:14 ----------

no dobra.... - troche pecha ma palec w tym SC....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie dzieje:kox:

vetel musi dojechać na 5 pozycji,żeby utrzymać prowadzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 2 miejsce jest 18p a nie 20,więc wystarczy mu 6 miejsce,pod warunkiem,że alonso bedzie 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skubany palec jest na 4 miejscu, chyba jednak umie tam conieco jezdzic :kwasny:- ale i tak go nie lubie bo niemiec :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skubany palec jest na 4 miejscu, chyba jednak umie tam conieco jezdzic :kwasny:- ale i tak go nie lubie bo niemiec :whistling:
ma farta jak skur...2 razy SC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no to mu pomoglo na bank...

---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:34 ----------

KIMI!!!!!!!!!!!:decayed:

---------- Post dopisany at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:50 ----------

Kimi-Raeikkoenen.jpg

​WINNER!!!!!!!!!! KIMI OSZALAŁ Z RADOŚCI!!!!!! :polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co gadać-Vettel jednak pokazał klasę, bo pierwsza trójka-to jednak trójka w generalce, a osobiście-podobał mi się manewr, gdzie najpierw zjechał z toru i oddał pozycje, po czym wyprzedził ponownie i manewr wyprzedzenia Buttona :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko:

KURWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko:

KURWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a się wściekłeś...:grin::grin::grin::grin::grin::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIESAMOWITY WYŚCIG!!! :kox::kox::kox:

Za taki klimat kocham F1 :banan:

Bravo dla Kimiego, życzyłem mu tego zwycięstwa pomimo dużej sympatii dla Alonso bo wrócił po przerwie do F1 i potrafił wygrać w średnim zespole :D

Vettel szacunek za to co zrobił w tym wyścigu, liczyłem że fartem może wywiezie 1 czy 2 punkty ale nie że stanie na podium :shock3:

Alonso dobry wyścig i wywozi cenne punkty, myślę że wszystko rozstrzygnie się już za 2 tygodnie w USA :kox::kox::kox:

Ok, lecę oglądać finał ATP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda przegranego finału, ale jest dobrze:wink:

Wracając do F1 - Vettel pokazał klasę. Nie lubę gośca, ale pojechał jak Miszczu.

Trochę rozczarował mnie Alonso, bo powinien dziś wykorzystać sytuację i wygrać.

---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ----------

Kimi jest bezbłędny - "Leave me alone. I know what to do."

Trzeba mieć jaja żeby tak gadać z inżynierem.

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi jest bezbłędny - "Leave me alone. I know what to do."

Trzeba mieć jaja żeby tak gadać z inżynierem.

:grin:

a jaki kierowca lubi, jak mu się nad uchem marudzi, jak ma jechać...:decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...