Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oj, to mój błąd, oglądałem i wydawało mi się, że mówili 20 punktów :embarrassed:

Nie zwracaj na to uwagi. To, co mówi Borowczyk pozostawia wiele do życzenia :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, to mój błąd, oglądałem i wydawało mi się, że mówili 20 punktów :embarrassed:

Nie zwracaj na to uwagi. To, co mówi Borowczyk pozostawia wiele do życzenia :naughty:

Co chwile się mota :polew:

Teraz jest studio i lookne na start jaki był bo przespałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> :> :> piekny wyscig.jeden z lepszych w ostatnich czasach---- :notworthy: :notworthy: :notworthy:brawo :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, to mój błąd, oglądałem i wydawało mi się, że mówili 20 punktów :embarrassed:

Nie zwracaj na to uwagi. To, co mówi Borowczyk pozostawia wiele do życzenia :naughty:

Co chwile się mota :polew:

Teraz jest studio i lookne na start jaki był bo przespałem :decayed:

Ja też niestety wstałem w połowie wyścigu , ale i tak dobrze, bo nie planowałem dzisiaj się zrywać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YEEEEEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

BRAWO ROBERT!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start rewelacja.esencja wyścigu. Obrona Roberta przed Hamiltonem pierwsza klasa. Końcówka wyścigu wielkie emocje. Oby każdy wyścig w tym sezonie był taki. BRAWO KUBICA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tez to zauwazylem ze ta obrona przed Hamiltonem byla wlasnie tym co wyroznia wielkich kierowcow od bardzo dobrych kierowcow. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbdown: nuuuda...

:decayed: nuda na tym forum, bo wyścig z@jebisty! :kox: Robert rewelacja :kox:

Hamilton pal gumę! :polew: Akcja Webbera - ale urwał :naughty: Szkoda, że Button był pierwszy :disgust: Dla mnie podium powinno być takie: 1. Kub, 2. Mas, 3. Alo :kox:

Warto było wstać... a teraz chyba się prześpię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIĘKNY WYŚCIG!!!

Świetna jazda KUB, wielkie emocje od początku do końca - i to w tym wyścigu było najlepsze!

Szokuje ogromna ilość błędów WEB, HAM nadaje się do palenia gumy - leszcz, ALO i MAS spokojna jazda z dobrym rezultatem, KUB pokazał klasę i to że jest DOSKONAŁYM kierowcą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wyścig :cool1: Gratulacje dla Hamiltonka :naughty: ma chłopak potencjał :gwizdanie:

Wyjątkowo spodobał mi sie teks Zientara.

"W F1 Szybki bolid musi iść w parze z rozumem kierowcy, a Maclaren dzisiaj pokazał, że jest szybszy niż rozum Hamiltona"

Yebuem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, to mój błąd, oglądałem i wydawało mi się, że mówili 20 punktów :embarrassed:

Oni dużo głupot wygadują - trzeba mocno uważać na te ich komentarze :thumbdown:

Button wygrał absolutnie zasłużenie i teksty typu "szkoda" są zupełnie nie na miejscu.

Dobrze, że ma ładną narzeczoną, bo bałem się, że Borowczyk zacznie się jarać matką Pietrova... :naughty:

Co do Pietrova - szkoda. Punkty były w zasięgu.

To jest tor, to był wyścig, a nie jakaś procesja jaka będzie w Walencji, czy Szanghaju. Obym się mylił :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...