Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Fotele sportowe


jacekdk

Rekomendowane odpowiedzi

ok, dalem sobie spokuj z fotelami od TT i kupilem sportowe z pelna elektryka :) kurcze ale nie wiem czy dobrze zrobilem, poniewaz, moje fotele sa podrzewane a nowe nie i nowe sa w pelni elektrycznie regulowanie, obydwie wersje maja poduszki.

Jestem ciekaw czy nie bede mial problemow z elektryka i podlaczeniem nowego fotelu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od TT na 100% by nie pasiły, całkiem inna płyta podłogowa itp.

Co do regulacji elektrycznej to juz był przerabiany ten temat, wystarczy tylko podciągnąć troszke prądu i bedzie wszystko cacy :good: Moze masz takie szczęście i bedziesz juz miał gotowe kostki pod dywanem a jak nie to od kostek które wcześniej były od podgrzewania foteli podciąg prąd do regulacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez myslalem zeby wziasc prad od podgrzewania foteli, ale za karzdym razem jak bede chcial ustawic fotel bede musial wlaczyc podgrzewanie ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez myslalem zebywziasc prad od podgrzewania foteli, ale za karzdym razem jak bede chcial ustawic fotel bede musial wlaczyc podgrzewanie ? :mysli:

ręce opadają :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bys mieszkam 30 lat poza polska jestem ciekaw jak Ty bys pisal :) ale widze ze NIE interesuje ciebie problematyka tylko czepiasz sie czegos innego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no a nie mozesz przełożyć mat grzewczych z starych foteli do nowych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli dam rade to tak zrobie, ale to nie maty grzewcze sa problemem, tylko mozliwosc braku zasilania do elek. foteli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bys mieszkam 30 lat poza polska jestem ciekaw jak Ty bys pisal :) ale widze ze NIE interesuje ciebie problematyka tylko czepiasz sie czegos innego :good:

dobrze że nie było "rence opadajom" :polew: luzik, nie się czym przejmować Jacku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli dam rade to tak zrobie, ale to nie maty grzewcze sa problemem, tylko mozliwosc braku zasilania do elek. foteli :)

a co za problem sie wpiac do skrzynki z bezpiecznikami pociagnac plusika pod przednim slupkiem i progiem , wpuscic pod wykladzina pod siedzenie do odpowiedniego otowru, a mase to mozesz badz gdzie przykrecic. np w slupku przednim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lelus_DT , wlasie tak zrobie :) !

no to jest najlepsze rozwiazanie ( malo rozbierania, pod progiem kabel mozesz nawet wcisnac tyle ze pozniej pod wykladzine kabelka nie wpuscisz wiec lepiej go scaignac) i najbardziej bezpiecznie, zaloz jeszcze bezpiecznik jakis wrazie "W"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...