Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest piękna . :hi:

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano

ale fura :kox:

Opublikowano
  • Autor

Widzę Prezes czuwa nad rozwojem tematu.

Byłem, podpisałem papiery. Odbiór zrobimy za około 2 tygodnie.

Nie śpię już po nocach :grin: cały czas słyszę dźwiek tej V10

Opublikowano

Szymon, ewidentnie Luty przypadł Ci do gustu jako miesiąc na odbiór nowego autka :grin::wink:

Opublikowano

Slicznota :) kolor faktycznie ładny .

Opublikowano

Jest kosa. Graty!!! :) powodzenia w ewentualnych modach:) ale w sumie jak na razie nie ma co rezac:D mocy starczy[emoji14]

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Dźwięk...

Opublikowano

LPG czy benzyna? nie no żart;) niezla fura, dzwięk bezcenny ;)

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:slina::slina::slina:

Opublikowano

LPG czy benzyna? nie no żart;) niezla fura, dzwięk bezcenny ;)

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Paliwo rakietowe :D

Opublikowano

Jaka malutka względem tej A6 i A8 które są obok. kolor bajka felga też fajnie pasuje

Opublikowano

Szymeniu, gratulacje auta ! Fura marzenie... nie wybierasz się czasem w okolice pomorza jakoś 18 czerwca ? mojej pannie młodej marzy się przejażdżka R8 po ślubie na sale weselną :D

Edytowane przez Plebansk8

Opublikowano
  • Autor

Szymeniu, gratulacje auta ! Fura marzenie... nie wybierasz się czasem w okolice pomorza jakoś 18 czerwca ? mojej pannie młodej marzy się przejażdżka R8 po ślubie na sale weselną :D

Trochę długo, jak będzie bliżej terminu to można pogadać czy nie będę akurat gdzieś w okolicach trójmiasta

Opublikowano

Auto piękne [emoji7]

Choć ja bym wybrał RS6 gdybym miał taką możliwość.

Tak czy inaczej gratuluję samochodu [emoji106]

send from my Atari 65xe

Opublikowano

Gratulacje pięknej R8. Btw. Dzisiaj w Krakowie widziałem taką r8 tylko białą na poznańskich numerach. Powiem szczerze ze na żywo robi wrażenie, pięknie to gra?

Opublikowano

Szymeniu, gratulacje auta ! Fura marzenie... nie wybierasz się czasem w okolice pomorza jakoś 18 czerwca ? mojej pannie młodej marzy się przejażdżka R8 po ślubie na sale weselną :D

Trochę długo, jak będzie bliżej terminu to można pogadać czy nie będę akurat gdzieś w okolicach trójmiasta

Było by super, odezwę się na pewno jakoś w maju :)

Opublikowano
  • Autor

Wiosna się zbliża więc przyspieszamy odbiór, za kilka dni powinna być już we Wro na zabezpieczeniu lakieru itp, a potem będzie ogień. Jeśli się uda zmontujemy fajny filmik z odbioru auta :wink:

Opublikowano

Będziesz nakładał powłokę czy folię ? :)

Opublikowano
  • Autor

Będziesz nakładał powłokę czy folię ? :)

Folia i na to ceramika

Znalazłem konfig odpowiadający mojemu łącznie z felgami 20' kutymi ponadto kilka innych fajnych materiałów testowych z naszego podwórka. Odbiór za tydzień :decayed:

Opublikowano

Świetna reklama..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.