Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fura kozak... Na żywo w wstecznym lusterku będzie potwór na drodze....

Naciapane z Z2

Opublikowano

Wow!

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Gratulacje, fura marzenie :-0

Opublikowano

:kox::kox: coś pięknego :naughty:

Wysłane z iPhone

Opublikowano

Czekam aż zobaczę we wrocku gdzieś :)

Opublikowano

Piękna sztuka, życzyć tylko bezawaryjności bo o resztę sam zadbasz. Gratuluję wyboru.

Opublikowano

Gratki zakupu wypasiona fura.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Super fura :shock3::shock3::shock3: gratulacje!!

Opublikowano

Coś pięknego i nie drogo ;)

Gratulacje !

Opublikowano

Coś pięknego i nie drogo ;)

Gratulacje !

Witajcie!

Gratulacje wyboru!

Auto z innego świata :D

Piękne są te 20"-ki w czerni :D

Ciekawe jak na 30-kach gumach się u nas jeżdzi?

Czy fotele są full skóry?

Na zdjęciu wyglądają jakby były w 2 różnych materiałach (pewnie tak światło pada)...

Czy w Plusie hamulce w ceramice są w serii?

Kolega ma rację. Zabezpiecz sobie front w przezroczystej folii.

Unikniesz odprysków od kamyków i syfu...

Pewnie nie możesz doczekać się odbioru?

Po odbiorze koniecznie wrzuć foto sesję w świetle dziennym :D

Pozdrawiam !

Opublikowano

Piękna furmanka :) gratulację za odważną i zarazem przemyślana decyzję :wink:

Do zobaczenia , pamiętaj 24.02 będę w PL, wcześniej nie odbieraj :decayed:

Opublikowano

ocenimy na żywo - ale powinna być ładna

Ps. zamów sobie od razu zanim wyjedziesz z ASO tą warstwę ochronną (bardzo cieniutką prawie że niewidzialną folię przezroczystą) na tył samochodu

Ps. jak można mieć tak płaskie koła :facepalm:

Na Ciebie zawsze można liczyć :decayed:

Dzięki wszystkim

:decayed:

myślałem że o tą folię zapytasz co miałem na myśli

jako że nie zapytałeś to Ci napiszę dlaczego by Ci się przydała - bo jak będą za autem kolesie stali i na sam widok tyłu będą "trzepać" to żebyś nie miał odbarwień na lakierze :decayed:

domawiałeś może hak ?

bo jak iczej platformę na rowery zamontujesz

Ps. i żeby Ci nie przyszło do głowy jej gazować :grin:

Opublikowano

Wstałem rano, wbijam na fb - dzień jak co dzień. Scrolluje tablice, a tu A4K Polska dodał link do tego tematu. Pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy: Pewnie Szymeniu znowu poszalał :) No i się nie myliłem. Auto kosmos :slina:

Opublikowano

Fura koks.... :kox:

Zazdraszczam....moze jak juz bede brzydki i bogaty tez se taka kupie:P narazie jestem tylko brzydki...wiec juz polowa drogi :banan:

Przyczepnosci!!!!

Opublikowano

Do bukowiny bedzie jechał rysiem7 i na lawecie ciągnął rysia8 :)

Edytowane przez kasku22

Opublikowano

O kurza twarz!!! Gratuluję i zazdroszczę - chociaż i tak wybrałbym RS6 :whistling:

Opublikowano

no to poleciałeś... gratuluję! :) ocenimy na żywo :)

Opublikowano

Nie ma co za dużo pisać bo zdjęcia mówią same za siebie:) jest petarda!!

Opublikowano

Gratulacje !!!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.