Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm


K4rol81

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie wyszło:good: chodź widziałem ze tam gdzie robiłeś to gość ma certyfikacje na CarPro, wiec ja poszedłbym osobiście w Cquartz Professional.... tak czy inaczej ładnie się prezenci:yes2:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FroS-t napisał:

Ładnie wyszło:good: chodź widziałem ze tam gdzie robiłeś to gość ma certyfikacje na CarPro, wiec ja poszedłbym osobiście w Cquartz Professional.... tak czy inaczej ładnie się prezenci:yes2:

Dzięki @FroS-t:thumbup1:  wiem że ma certyfikat ale w tym przypadku samą powłokę miałem w gratisie ,płaciłem tylko za korektę lakieru więc ...

@Misza88 tablicy nie włożę pod ramkę bo jej nie mam :D mam blendę do której się przykręca blachę.Mówisz o dokładce pod progiem ??jeśli tak to allegrowy odpowiednik dokładek od maxtona :D:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Misza88 napisał:

za***iście wygląda tylko pytanie czemu tablicy rejestracyjnej z przodu nie włożysz pod ramkę gdzie jej miejsce ? Odkręcasz 4 śrubki od spodu zdejmujesz ramkę wkładasz tablice zakładasz ramkę i cieszysz się jak to za***iście wygląda :) 

To chyba nie ta blenda co myślisz.

edit: post się za późno dodał i nie widziałem ze już odp sobie :grin:

Edytowane przez Tkoczu_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką samą blendę na rejestracje jak ty i ja wziąłem na klej do szyb. Elegancko trzyma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom tego co tu się dzieje widzę tak: H4mmer/Siemian/Karol tak to widzę! 

Jest wyjeba...na w kosmos ta kaleka :-) 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, MARCIN607 napisał:

Poziom tego co tu się dzieje widzę tak: H4mmer/Siemian/Karol tak to widzę! 

Jest wyjeba...na w kosmos ta kaleka :-) 

Ty weź bo się zawstydziłem :wstydliwy::wstydliwy:  jeszcze długa droga przede mną ...ale dzięki :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś słabo Ci teraz widać ten napis quattro na grillu. Za to widać dobrze srebrny cooler za grillem. Prysnąć by go trza było na czorno :whistling:

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tez to zauważyłem , pytanie czy jak icka na czarno malnę to nie zmiejszy to jego skuteczności ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, karol1981 napisał:

No właśnie tez to zauważyłem , pytanie czy jak icka na czarno malnę to nie zmiejszy to jego skuteczności ?

Nie. Różnica byłaby zauważalna na słońcu i przy założeniu, że chłodnica jest wystawiona na ekspozycję promieniowania - czarny łatwiej absorbuje promienie i pochłania więcej ciepła.

Edytowane przez george
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, george napisał:

Nie. Różnica byłaby zauważalna na słońcu i przy założeniu, że chłodnica jest wystawiona na ekspozycję promieniowania - czarny łatwiej absorbuje promienie i pochłania więcej ciepła.

A jednak farba będzie miała negatywny wpływ na "transfer ciepła" jak by nie było będzie to warstwa utrudniająca wymianę jednak jej wpływ może być nie zauważalny, o czym jednak przekonasz się dopiero jak pomalujesz :) wazne żeby była to naprawdę cienka warstwa.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MaTeo85 napisał:

A jednak farba będzie miała negatywny wpływ na "transfer ciepła" jak by nie było będzie to warstwa utrudniająca wymianę jednak jej wpływ może być nie zauważalny, o czym jednak przekonasz się dopiero jak pomalujesz :) wazne żeby była to naprawdę cienka warstwa.

Oczywiście, farba podniesie opór przewodzenia ciepła, ale wpływ radiacji przy temperaturze panującej w dolocie jest niezauważalny. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś gdzieś na necie widziałem testy srebrnego icka vs czarny i wyszło im niby, że czarny nawet lepiej sobie radzi. No ale się nie znam i tylko tak wspominam. :rolleyes:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2020 o 07:18, karol1981 napisał:

Ostatecznie, będzie malowany ??

Hej.Pomalowaleś już tego icka?Interesuje mnie czy coś się zmieniło bo chciałbym u siebie też pomalować tylko nie wiem czy coś się nie pogorszy?Jeśli malowałeś lub będziesz malować to czym?Tradycyjnie podkład i np.akryl lub baza i lakier czy tylko bez szaleństw spray?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, JarekST202 napisał:

Hej.Pomalowaleś już tego icka?Interesuje mnie czy coś się zmieniło bo chciałbym u siebie też pomalować tylko nie wiem czy coś się nie pogorszy?Jeśli malowałeś lub będziesz malować to czym?Tradycyjnie podkład i np.akryl lub baza i lakier czy tylko bez szaleństw spray?

Nie, nie malowałem, pewnie pójdzie jakiś podkład i czarny akryl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto więcej stoi niż jeździ ale czasem uda się je przewietrzyć i zrobić jakieś foty, coś tam się powolutku grzebie i jakieś fanty wpadną.

DSC_8147.jpg

DSC_8149.jpg

DSC_8143.jpg

DSC_8154.jpg

DSC_8166.jpg

  • Pomoc techniczna 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...