Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Klasa :thumbup1:

Opublikowano
2 godziny temu, karol1981 napisał:

@afroo.Specjalnie dla Ciebie skręciłem ??? a dla @KoJ@K dystans na tył 5 mm. 

IMG_20200410_151601073_HDR.jpg

IMG_20200410_151543609_HDR.jpg

IMG_20200410_151517619_HDR.jpg

Bardzo ładnie teraz :)

Co masz za gwint Karol ?

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, musti napisał:

Bardzo ładnie teraz :)

Co masz za gwint Karol ?

Dzięki, mts black gold 

Opublikowano

Noo i tera jest baja Panie :wub:

Opublikowano

Niezłe kąty wyszły ? masz już na max w dół na regulacji? kolor zacisków średnio mi tu pasi, te lampy też dodają lat. Fajnie przy tym kolorze wyglądają przydymione folią.

 

Opublikowano
  • Autor
56 minut temu, qlimazz napisał:

Niezłe kąty wyszły ? masz już na max w dół na regulacji? kolor zacisków średnio mi tu pasi, te lampy też dodają lat. Fajnie przy tym kolorze wyglądają przydymione folią.

 

Kąty jak kąty nie jest jakoś ostro, zaciski mi tam pasują, nie zamierzam koloru zmieniać, przynajmniej na razie, tył może ściemnię a przód środki pojda w czarny. 

Opublikowano

I już lepiej leży, na pierwszej fotce widać że szlaki przetarte, chyba tam osłona oberwana co :decayed:

Opublikowano

Pięknie panie jest, wszystko cacy gra ze sobą, no poza jednym...trójkąciki tylnych drzwi coś mi tu nie pasują :kox:

Opublikowano
  • Autor
31 minut temu, tomekhxc napisał:

I już lepiej leży, na pierwszej fotce widać że szlaki przetarte, chyba tam osłona oberwana co :decayed:

Dzięki, szlaki przetarte, prawda, ale osłona dostała po d*pie zimą w Zakopanem ???

@KoJ@Ka Ty znowu o tych trójkątach ???, ale dzięki ? I am 

Opublikowano

Panie kochany ile masz cm od ziemii do rantu błotnika mierząc na środku koła? :decayed: przód/tył równo ustawiasz? 

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, mass143 napisał:

Panie kochany ile masz cm od ziemii do rantu błotnika mierząc na środku koła? :decayed: przód/tył równo ustawiasz? 

Z przodu 62.5 cm tyłu nie mierzyłem. 

Opublikowano

Dzisiaj na podstawie Twoich zdjęć Pokazywalem dla żony jakbym chciał żeby moja b7 siedziała :thumbup1:

Opublikowano

Dobrze leży :thumbup1:

Opublikowano

J

E

B

A

N

I

U

T

K

I

Opublikowano
W dniu 12.04.2020 o 22:52, BartoszSoldier napisał:

Dzisiaj na podstawie Twoich zdjęć Pokazywalem dla żony jakbym chciał żeby moja b7 siedziała :thumbup1:

Ja też oświadczyłem żonie, że kupuje gwint i tak będzie wyglądało auto. Skomentowała krótko "ciekawe gdzie tym ku...wa wiedziesz"

@karol1981 mega teraz to twoje auto.

Edytowane przez Rob@k

Opublikowano
  • Autor
48 minut temu, Rob@k napisał:

Ja też oświadczyłem żonie, że kupuje gwint i tak będzie wyglądało auto. Skomentowała krótko "ciekawe gdzie tym ku...wa wiedziesz"

@karol1981 mega teraz to twoje auto.

Pamiętaj Bóg nam fal nogi żeby iść tam gdzie na gwincie nie wjedziesz ???dzięki jakoś tak w miarę wygląda. 

Opublikowano
47 minut temu, Rob@k napisał:

Ja też oświadczyłem żonie, że kupuje gwint i tak będzie wyglądało auto. Skomentowała krótko "ciekawe gdzie tym ku...wa wiedziesz"

@karol1981 mega teraz to twoje auto.

To moja żona była przyjaźniej nastawiona... jako, ze jest to nasze wspólne i główne auto usłyszałem "okey ale będziesz musiał nauczyć mnie takim niskim jeździć" motywujące :dance:

Opublikowano
  • Autor
31 minut temu, BartoszSoldier napisał:

To moja żona była przyjaźniej nastawiona... jako, ze jest to nasze wspólne i główne auto usłyszałem "okey ale będziesz musiał nauczyć mnie takim niskim jeździć" motywujące :dance:

To szanuj, Dobrze mówi. Moja na szczęście stwierdziła że takim dużym i niskim nie będzie jeździć i kupiła sobie małe ????

Szanuje taka jej decyzję i mam jeden problem mniej z głowy ???

Opublikowano

A ja się biję z myślami czy kupić gwint czy sprężyny obniżające. 

Auto jeżdżone cały czas nie tylko po drogach asfaltowych i nie chcę też by było za nisko. 

Aktualnie jest koza bo wpadły 19" a zawias ori 1BV

Opublikowano
Godzinę temu, karol1981 napisał:

To szanuj, Dobrze mówi. Moja na szczęście stwierdziła że takim dużym i niskim nie będzie jeździć i kupiła sobie małe ????

Szanuje taka jej decyzję i mam jeden problem mniej z głowy ???

Oczywiście, ze szanuje. Powiem więcej, czasami nawet sama podrzuca mi propozycje modów :wink: ale nie ma co za dużo chwalic, żeby zaraz się nie odmieniło :grin:

20 minut temu, musti napisał:

A ja się biję z myślami czy kupić gwint czy sprężyny obniżające. 

Auto jeżdżone cały czas nie tylko po drogach asfaltowych i nie chcę też by było za nisko. 

Aktualnie jest koza bo wpadły 19" a zawias ori 1BV

Niedawno sam miałem taki problem i nawet byłem zdecydowany na sprężyny pro kit plus talerzyki b5 ale kilka sugestii znajomych oraz parę zdjęć aut forumowych na gwincie (W tym głównie Karola :wink:) i stałem się "prawie" szczęśliwym użytkownikiem gwintu ap... prawie, bo pierwsza próba montażu skończyla się 1:0 dla śruby łączącej górne przednie wahacze... także kupuj gwinta :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.