Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Przy uruchamianiu zapala się wykrzyknik 3 razy i 3 razy pika dźwiek


Gość xxxxx

Rekomendowane odpowiedzi

zależy w jakim modelu nie które miały a nie które nie ja sobie sam taką kontrolkę wyrzeźbiłem i ją mam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo i pomogło doładowanie akumulatora - poprostu prąd rozruchowy był zbyt niski.

Za rok pewnie trzeba będzie wymienić aku bo mam jeszcze fabryczny ale na razie jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecie zrobione z opoznieniem, abs immo juz znikło... aku miałem ladowany, plyn jest i to sporo, niestety brzeczek nie wiem ile razy sygnalizuje, bo cos z nim nie tak :blink: potrzebuje wymiany

ponawiam pytanie... vag wykryje dlaczego migaja te kontrolki?

[br]

A co do pojawienia się tego akumulatorka po odpaleniu samochodu to mogą to być szczotki ewentualnie regulator napięcia lub dioda w alternatorze nic innego mi nie przychodzi do łba

jak odpale samochod wszystko ładnie gasnie, problem jest tylko na zapłonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy w jakim modelu nie które miały a nie które nie ja sobie sam taką kontrolkę wyrzeźbiłem i ją mam :decayed:

u mnie jak zakupiłem autko tez jej nie było ale przy wymianie zaróweczki jak mi padło pddświetlenie prędkościomierza zauwałyłem ze jest wolne miejsce,wsadziłem kontrolke i jest :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa,w ostatnie mrozy też przy odpaleniu miałem trzy krotny sygnał dźwiękowy i chyba trzy razy mrygnęła kontrolka z wykrzyknikiem.Vag nic nie pokazał,ale ja mam problem z rozrusznikiem(bendiks).

A co do kontrolek to tak ma być :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi panowie ta kontrolka z wykrzyknikiem i sygnałem dzwiękowym zapala się przy np."ostrym" startem z miejsca...

dodam,że ostatnio też miałem problem z aku i go wymieniłem..

a póżniej okazało się,że radyjko go rozladowywalo,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwiazalem problem, rozbilem audi kupilem passata juz nie mam tego problemu :D

cudowne lekarstwo ... szkoda autka bo jazda paskiem to już nie to samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno zakończyłem zmagania z aku.....na poczatku kupiłem Boscha który wytrzymał 3 miesiace....myslałem ze to winna mojego autka ale byłem u elektryka nawet pod kompa podłączyłem wszystko ok. Jednak aku był felerny.

Teraz zakupiłem Centre Future 78 aH i odpukać wszystko gra. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! panowie mam ten sam problem,z tym ze akumulator mam ok! z nienacka zaswieci sie kontrolka ABS,jak zgasnie to zaswieca sie ASP,co jest najlepsze ze komputer nie wykrywa zadnych błedów :blink: ,nie raz jezdze caly dzien i nic a nie raz nagle na trasie,mi sie zaswieci,na przeglądzie wyszło mi ze jedną tarcze mam lekko krzywa,czy to mozliwe ze od tarczy czujnik abs na piescie zle zczytuje? juz sam nie wiem :wallbash: płyn ham. wymieniłem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam podobny problem tylko że u mnie wystepuje bardzo intensywnie. Pojawia się wykrzyknik i 3 sygnały czasami przy zapalaniu ale najczęsciej na trasie w trakcie zmiany biegów, pojawia się na nierówności i przy ostrym hamowaniu. Wygląda to tak że przez kilkadziesią sekund miga wykrzyknik, znika i przy czynności wymienionej wyżej znowu się włącza. Jest to wkurzające bo mi "pipczy" w trakcie jazdy. Dotychczas byłem na VAG-u i blędów nie ma w silniku i w hamulcach (abs i esp ok). Jedynie w zamku centralnym 001637 00995 00996 00991. Czy to może być przyczyną ciągłego włączania się alarmu?? (musze jeszcze dokładnie akumulator sprawdzic zgodnie z wnioskami z tego wątku ale wydaje mi się ok bo przy odpalaniu alarm włącza się bardzo żadko) Bardzo prosze o pomoc!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...