Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAGB powered by lift] SLINE COMPETITION PLUS, 220Hp 443Nm, 345/330, S4 245/35/19


l.e.s.t.e.r

Rekomendowane odpowiedzi

No na to wychodzi.

Sam wiesz jak z duperelami do lifta. Tyle samo albo i drożej na aukcjach ja za nowe w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.02.2017 o 17:12, l.e.s.t.e.r napisał:

niestety nie oryginał, za lotkę do pakietu Competition plus czyli taką jak RS w ASO powiedzieli mi 1360zł :kox:

Na forum Subaru wyczytałem o gościu u którego chłopaki kupują grupowo spoilery. Facet robi kopie z oryginału, siadło to idealnie, nie wymagało żadnej rzeźby. Jakby kto chciał to mam namiar na prv.

Ostro idziesz z modami, zacnie się furka prezentuje.

Jeśli możesz to napisz mi jak to cenowo wyszło i jakiś namiar na tego gościa od spoilerów ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, D4NTE napisał:

Ostro idziesz z modami, zacnie się furka prezentuje.

Jeśli możesz to napisz mi jak to cenowo wyszło i jakiś namiar na tego gościa od spoilerów ;-)

Tu masz mail do gościa [email protected] 

Handluje też na allegro

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=1298471

Lotki do A4 sprzedaje po 450 zł ale jak dobrze zagadasz to może Ci zrobi "promocję" ;)

Całość wyszła cena spoilera + 300 za malowanie i przyklejenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie lubię srebrnego którego mam tak ten twój srebrny avancik robi robotę teraz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, matriw napisał:

@l.e.s.t.e.r jakie masz letnie oponki u siebie? Co to za Hankooki ze mają taki rant?

sprawdzę jutro bo z głowy to nie pamiętam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2017 o 18:36, matriw napisał:

@l.e.s.t.e.r jakie masz letnie oponki u siebie? Co to za Hankooki ze mają taki rant?

To jest Ventus S1 EVO2, ale czy ja wiem czy ta opona ma taki wielki ten rant ochronny :) 

ventusEvo2.jpg

ventusEvo1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok @l.e.s.t.e.r, wszystko jasne :) Ty masz Hankook evo2 k117 RO1, czyli oponkę przeznaczoną dla AUDI R/RS i dlatego masz taki ładny rant ochronny :) Zwykły model bez RO1, nie ma rantu rawie wcale :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, matriw napisał:

ok @l.e.s.t.e.r, wszystko jasne :) Ty masz Hankook evo2 k117 RO1, czyli oponkę przeznaczoną dla AUDI R/RS i dlatego masz taki ładny rant ochronny :) Zwykły model bez RO1, nie ma rantu rawie wcale :(

No taka sytuacja :) więc nic tylko się cieszyć że tak się trafiło :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że nic się nie dzieje ;)

przelacznikZespolony.jpg

Jutro może uda się to zamontować jak czas pozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś czy Twoja taśma pasuje do tego pająka ?

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, krystian3769 napisał:

Sprawdzałeś czy Twoja taśma pasuje do tego pająka ?

nie pasuje można sobie to w d... wsadzić :) trzeba zawsze kupować w komplecie z taśmą. To jest zupełnie inny element, ma inny kształt, nie ma opcji tej taśmy i przewodów przełożyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

nie pasuje można sobie to w d... wsadzić :) trzeba zawsze kupować w komplecie z taśmą. To jest zupełnie inny element, ma inny kształt, nie ma opcji tej taśmy i przewodów przełożyć. 

Dlatego pytałem :facepalm:

Można przełożyć sama taśmę z przedliftowego pająka do polifta. Nie wiem dokładnie jaki nr ma ten pająk. Ale np. Andynl ma b8 z końca serii 2012 i jego taśmą pasowała do poliftowego pająka.

Ja też kombinowałem żeby zmienić samego pająka i zostawić starą taśmę. Wtedy masz z głowy kalibracje. Ale trafiłem na ten sam schodek co Ty. Tyle że miałem komplet.

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, krystian3769 napisał:

Dlatego pytałem :facepalm:

Można przełożyć sama taśmę z przedliftowego pająka do polifta. Nie wiem dokładnie jaki nr ma ten pająk. Ale np. Andynl ma b8 z końca serii 2012 i jego taśmą pasowała do poliftowego pająka.

Ja też kombinowałem żeby zmienić samego pająka i zostawić starą taśmę. Wtedy masz z głowy kalibracje. Ale trafiłem na ten sam schodek co Ty. Tyle że miałem komplet.

ale jak kupię komplet dajmy na to ten

http://allegro.pl/show_item.php?item=6809166990

to będzie to w końcu pasować P&P czy wymaga jakiejś rzeźby ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komplet powinien śmigać tylko kalibracje taśmy - czujnika kąta skrętu trzeba będzie zrobić a kodowanie pająka jak miałeś tempomat i MF pewnie nie będzie potrzebne 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, krystian3769 napisał:

komplet powinien śmigać tylko kalibracje taśmy - czujnika kąta skrętu trzeba będzie zrobić a kodowanie pająka jak miałeś tempomat i MF pewnie nie będzie potrzebne 

 

jak się tą kalibrację taśmy robi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwiń sobie tam masz kodowanie i kalibrację 

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...