Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Po pierwsze nie wodzirej tylko Poziek.. po drugie o 20:30 to będzie zaliczał 3 fazę zgona

Wątpię ... będzie się pilnował, bo jedzie beze mnie wiec nie będzie miał komfortu, że w razie potrzeby ktoś go znajdzie na poddaszu śpiącego w starych, śmierdzących skórach, nawalonego w 3 d...y, zaprowadzi (czy też zaniesie w kilka osób ) do pokoju i da kopa w d...o żeby się uspokoił i szedł spać w miejscu do tego przeznaczonym :kox::kox::kox::kox::kox:

Nie da się ukryć że od kiedy Ciebie nie ma na zlotach to Michau zupełnie inaczej się zachowuje...

Opublikowano

a co tak mało płci przeciwnej ?

Opublikowano

Enkeli tez się zastanawia. Jak namówić kumpel to będzie +2

Opublikowano

dopiero początki zapisów także na pewno parytet będzie taki jak trzeba

Opublikowano

dla wiekszosci to juz ktorys zlot z kolei i nabrali doswiadczenia...

...lepiej konia zwalic i sie bawic,niz babe bzykac i jej sluchac :decayed:

Opublikowano

albo mieć taką co ci d*py nie truje ;)

Opublikowano

I ja sie melduje Amigos ;)

Znowu coś powalczymy w Mordorze

...... Baby do garów

Opublikowano

Rezerwacja zrobiona :D

Przy okazji zacznie się trasę ogarniać

Opublikowano

Witam...Wybieram się od 5 lat i wreszcie...Kolejny ze Śląska się pisze + córka też Fanka.Pozdrawiam.

Opublikowano

a co tak mało płci przeciwnej ?

Zróbcie tam 10 miejsc za free to Wam zwiozę dobre dupeczki :decayed:;):kox:

Opublikowano

a co tak mało płci przeciwnej ?

Zróbcie tam 10 miejsc za free to Wam zwiozę dobre dupeczki :decayed:;):kox:

Będą mówiły po polsku ?

Opublikowano

a czy to ważne?

Opublikowano

a co tak mało płci przeciwnej ?

Zróbcie tam 10 miejsc za free to Wam zwiozę dobre dupeczki :decayed:;):kox:

Ja przywiozę basen z kisielm, frekwencja 300% gwarantowana

a co tak mało płci przeciwnej ?

Zróbcie tam 10 miejsc za free to Wam zwiozę dobre dupeczki :decayed:;):kox:

Będą mówiły po polsku ?

Mogą nie mieć czasu na rozmowę :wink:

Opublikowano

Ja przywiozę basen z kisielm

:thumbup1::thumbup1: :thumbup1:

Opublikowano

a co tak mało płci przeciwnej ?

Zróbcie tam 10 miejsc za free to Wam zwiozę dobre dupeczki :decayed:;):kox:

Będą mówiły po polsku ?

Towar importowany to tylko dla mnie :D :D :D

Opublikowano

I ja postaram się dotrzeć na miejsce , mam nadzieje że w tym roku uda sie więcej zapamiętac z mordoru

Edytowane przez Mario82A4

Opublikowano

Bardzo proszę mnie też zapisać, bo słyszałem że w niedzielę idziemy do kościoła. pw za 5 min / PW ON / Kasa poszła

Edytowane przez SenseiAdik

Opublikowano

Pany jestem w nowej Stasindzie, jest taki wypas, że powinni wam zabronić tu przyjeżdżać :D

Opublikowano

dla wiekszosci to juz ktorys zlot z kolei i nabrali doswiadczenia...

...lepiej konia zwalic i sie bawic,niz babe bzykac i jej sluchac :decayed:

:oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:

Opublikowano

Pany jestem w nowej Stasindzie, jest taki wypas, że powinni wam zabronić tu przyjeżdżać :D

dawaj foty bo te z pierwszej strony pewnie to photoshop :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.