Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja na diecie to nie piję teraz.

Juz ci współczuje jarania na diecie :D

Białko, węgle i smoczysko..... to źle wróży

Edytowane przez hornet

Opublikowano

Ja na diecie to nie piję teraz.

Juz ci współczuje jarania na diecie :D

Białko, węgle i smoczysko..... to źle wróży

Jesli jesteś na etapie "budowania masy" to nic lepszego nie mogło cie spotkać :D

Opublikowano

Ja na diecie to nie piję teraz.

Juz ci współczuje jarania na diecie :D

Białko, węgle i smoczysko..... to źle wróży

Jesli jesteś na etapie "budowania masy" to nic lepszego nie mogło cie spotkać :D

nie robię z siebie schaba... trening mam typowo siatkarski więc na szczypiora

Opublikowano

Ja na diecie to nie piję teraz.

Juz ci współczuje jarania na diecie :D

Białko, węgle i smoczysko..... to źle wróży

Jesli jesteś na etapie "budowania masy" to nic lepszego nie mogło cie spotkać :D

nie robię z siebie schaba... trening mam typowo siatkarski więc na szczypiora
Przecież nikt Ci nic innego nie proponuje. Zieleninka - samo zdrowie :decayed:

20669fc210b6ac91d1285e35ea4b863c.jpg

:naughty:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Opublikowano

Panowie z innej beczki , na zlot wybieracie sie na letnich czy zimowych Kapciach ? :decayed::decayed::decayed:

Chciałoby się na letniakach :P

Też zdecyduje 3-5 dni przed. Bo jak w Bukowinie będzie jeszcze rządziła zima, to odpowiedź prosta :jerk: A jechać 730km i potem nie podjechać pod górkę :facepalm:

Chyba, że :quattro: i ogień :decayed::grin:

Opublikowano

Pany :) ale z tego co tu czytam to macie zakwaterowanie w Grand. A tam jest podjazd na parking płaski jak naleśnik. :decayed:

No prawie... :P

Opublikowano

Pany :) ale z tego co tu czytam to macie zakwaterowanie w Grand. A tam jest podjazd na parking płaski jak naleśnik. :decayed:

No prawie... :P

Wydaje mi się ze chodzi bardziej o tą górkę pomiędzy rondem a kwaterą :wink:

Opublikowano

Hehe dlatego napisałem "No prawie..." :D

Opublikowano

Pany :) ale z tego co tu czytam to macie zakwaterowanie w Grand. A tam jest podjazd na parking płaski jak naleśnik. :decayed:

No prawie... :P

Wydaje mi się ze chodzi bardziej o tą górkę pomiędzy rondem a kwaterą :wink:

ja tam jeździłem cały rok na zimówkach- problemu nie było z niczym :lol1:

Opublikowano

Pany :) ale z tego co tu czytam to macie zakwaterowanie w Grand. A tam jest podjazd na parking płaski jak naleśnik. :decayed:

No prawie... :P

Wydaje mi się ze chodzi bardziej o tą górkę pomiędzy rondem a kwaterą :wink:

ja tam jeździłem cały rok na zimówkach- problemu nie było z niczym :lol1:

To w UK w ogóle mają zimówki? :decayed:

Opublikowano

no mają :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Bardzo proszę się nie denerwować, na dniach zaktualizuję listę :)

Edytowane przez jarko

Opublikowano

Jakby co to biore lutownice jakby ktos cos chciał przyrezac :decayed:

Z Twoimi zapędami to do lutownicy trzeba zabrać jeszcze namiot na rozebrane fotele, podłogi, podsufitki.. etc..etc... :decayed:
Opublikowano

Jakby co to biore lutownice jakby ktos cos chciał przyrezac :decayed:

Z Twoimi zapędami to do lutownicy trzeba zabrać jeszcze namiot na rozebrane fotele, podłogi, podsufitki.. etc..etc... :decayed:

a Ciebie czemu nie ma na liście?!

Opublikowano

Jakby co to biore lutownice jakby ktos cos chciał przyrezac :decayed:

Z Twoimi zapędami to do lutownicy trzeba zabrać jeszcze namiot na rozebrane fotele, podłogi, podsufitki.. etc..etc... :decayed:

dwa kompy biore jakby co jeszcze :)

Opublikowano

Jakby co to biore lutownice jakby ktos cos chciał przyrezac :decayed:

Z Twoimi zapędami to do lutownicy trzeba zabrać jeszcze namiot na rozebrane fotele, podłogi, podsufitki.. etc..etc... :decayed:

dwa kompy biore jakby co jeszcze :)

Nie zapomnij o wiązce z pinami :banan:

Opublikowano

Jakby co to biore lutownice jakby ktos cos chciał przyrezac :decayed:

Z Twoimi zapędami to do lutownicy trzeba zabrać jeszcze namiot na rozebrane fotele, podłogi, podsufitki.. etc..etc... :decayed:

dwa kompy biore jakby co jeszcze :)

zawsze przygotowany :naughty:

jeszcze się okaże ,ze Ekipa będzie balowała ,a Ty kodowania uskuteczniał w czyimś " sztruclu" :wink:

Opublikowano

Panowie czy w sierpniu także odbywa się zlot ogólnopolski w BT? Jak tak to w jakich dniach?

Opublikowano

Panowie czy w sierpniu także odbywa się zlot ogólnopolski w BT? Jak tak to w jakich dniach?

Uuuuu Stary , za wcześnie jeszcze na jakiekolwiek deklaracje ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.