Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[S4 BBK] - Eska #filmik#. Sprzedam.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobrze ,że nie kupił B7 tam FSI i nagar ...


S4 B7 jest ten sam silnik co S4 B6.
FSI jest w RS4 B7
Opublikowano

Dobrze ,że nie kupił B7 tam FSI i nagar ...

S4 B7 jest ten sam silnik co S4 B6.

FSI jest w RS4 B7

Oj nie tylko przez pierwszy rok lub do 2006 można trafić MPI ( kod to BBK chyba ten sam co nw starych S4 B6 ) później wszystko to już FSI

Opublikowano

Piękna - bezawaryjności☺

Opublikowano
  • Autor

Dzięki ;) na dniach ma przyjść lotka :)

Opublikowano

Dobrze ,że nie kupił B7 tam FSI i nagar ...

S4 B7 jest ten sam silnik co S4 B6.

FSI jest w RS4 B7

Oj nie tylko przez pierwszy rok lub do 2006 można trafić MPI ( kod to BBK chyba ten sam co nw starych S4 B6 ) później wszystko to już FSI

Nie masz racji. S4 jest MPI a RS4 FSI

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A wiec lotka pomalowana:

k6meazp3.jpg

teraz tylko pytanie jak ją zamontować.. W środku mam 2 bolce na śruby.. Gdybym miał nakleić na Ori niewystajaca "Lotke" nie będzie w ogóle płaskiego przejścia z linii dachu i według mnie troszke wioską powieje... Można ta Ori wymontować i zamontować nowa? Dużo z tym pracy? Mimo wszystko uzbroić sie w taśmę 3M?

Opublikowano

ładna fura

Opublikowano

Wlasnie a na co chcesz kleic?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie wiem czy wlasnie nie polecilbym Ci tak jak w priv gadalismy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Tak właśnie zrobię ;)

Opublikowano

100-190 13s widzę, żadna rewelacja niestety :P dobre wyposażenie, rzadko spotykany kolor nawet fajny :wink: szkoda, że nie kupiłeś b7 świeżej wygląda :D

B7 to takie jajko, naprawdę trzeba mieć fajny kolor i ładne duże felgi, żeby to sensownie wyglądało.

S4 fajna, gratulacje! Niech wozi i dostarcza frajdy z posiadania jak i z samej jazdy :-)

Do listy modów dodaj jakieś sensownej wielkości końcówki wydechów :-)

Edytowane przez azure

Opublikowano
  • Autor

Lotka i LED'y od Tomnika na pokładzie :)

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Azure, zastanawiam sie nad kompletnym wydechem militeka..

Edytowane przez Binek1.8T

Opublikowano

lotka robi robote :decayed:


ale tak jak kolega azure mówi pasowało by jeszcze końcówki wydechu na jakieś ulterki 90''

Edytowane przez rosiaksdz

Opublikowano

100-190 13s widzę, żadna rewelacja niestety :P dobre wyposażenie, rzadko spotykany kolor nawet fajny :wink: szkoda, że nie kupiłeś b7 świeżej wygląda :D

Dobrze ,że nie kupił B7 tam FSI i nagar ...

Pomyliło Ci się z RS4.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Z nowości to w piątek wybieram sie do Wrocławia na wymianę dynamiczna oleju w tiptronicu. Mimo iż uważam że chodzi obłędnie ;) odpukać :P

Przy 270 straciłem Lotke;) oderwała sie. Całe szczęście na pustej drodze i nikomu nic sie nie stało..

Olej wymieniony, jest ok :)

Edytowane przez Binek1.8T

Opublikowano

wow to żeś zaszalał ja swoim przy 230 lotki całe szczescie nie straciłem

Opublikowano

Z nowości to w piątek wybieram sie do Wrocławia na wymianę dynamiczna oleju w tiptronicu. Mimo iż uważam że chodzi obłędnie ;) odpukać :P

Gdzie niby dynamicznie olej wymieniają w tipie? Tam całego oleju nie wymienisz.

Z ciekawości jaki nowy olej zalany?

Opublikowano
  • Autor

Z nowości to w piątek wybieram sie do Wrocławia na wymianę dynamiczna oleju w tiptronicu. Mimo iż uważam że chodzi obłędnie ;) odpukać :P

Gdzie niby dynamicznie olej wymieniają w tipie? Tam całego oleju nie wymienisz.

Z ciekawości jaki nowy olej zalany?

Na miejscu okazało sie ze jednak dynamicznie nie wymieniają. Podobno nie zaleca sie w 6-biegowym tipie bo jakies pecherzyki na tłokach sie tworzą czy cos.. Nie wiem.. Olej brązowy z tego co wiem, taki tez był od nowości.

Opublikowano

:thumbup1:

Dopytaj jeszcze o olej, warto wiedzieć co zostało zalane. ; )

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

fbffef129f36821amed.jpg

Nie radzę jeździć po mocnym wkurwieniu z powodu spraw prywatnych :( :( :(

Edytowane przez Binek1.8T

Opublikowano

http://pl.tinypic.com/r/r9k68n/9

Nie radzę jeździć po mocnym wkurwieniu z powodu spraw prywatnych :( :( :(

co się stało????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.