Witam, chciałbym się poradzić jaki kupić transmiter fm do audi a4 b6, chce kupić gdyż mam chorusa. Myślałem od kasetce, lecz dużo ludzi odradzało. Szukam transmitera do 100 zl z dobra jakością dźwięku. Pomoże ktoś?

Nie wiem co ci doradzą, ale miałem 4 wynalazki nawet za 200zl z bluetooth i wylądowały w koszu.

Kup sobie zmienarke yatour....100% zadowolenia ! Mialem transmiter i syf jakich malo :)

Nie pamietam ktory to ale w domu mam zmieniarke ,i podlaczalem ja do ori kaseciakia audi

możesz kupić coś takiego,

zaleta tego jest taka że odcinasz antenę zewnętrzną i masz tylko jeden sygnał, np mp3.

Idzie podłączyć zmieniarkę pod starego Chorusa ?

Z tego co piszą na aukcjach to tak.

Tak da się, jest na forum nawet gdzieś temat ;)

Transmitery to straszne badziewie, to już lepiej wybebeszyć kasetę, żeby się nie kręciła i dźwięk i tak jest o niebo lepszy niż przez transmiter. Jak by jeszcze te zmieniarki były tańsze i wyświetlały nazwę utworu to bym się skusił, ale póki co nie narzekam na kasetę , przy standardowych głośnikach Chorus z telefonu gra lepiej niż jakieś tanie radio na MP3 ;)

Ja miałem transmiter kiedyś przejściowo i podziałał tydzień, jakośc fatalna. Polecam tak jak wyżej zmieniarkę Yatour ;)

tez nie polecam tych badziewnych transmiterow niby za 15zl mozna kupic najtanszy ale max miesiac pochodzi nie wspominajac o jakosci dzwieku