Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wahacze SKV


Dystrybutor SKV

Rekomendowane odpowiedzi

miał być hit a juz widać że do mastersportów im brakuje. do lema to przepaść

Nawet nie wiesz kolego jak jestes w błędzie :hi: - poczekajmy ze spokojem na dalsze wyniki testu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale skoro chlopakom cos juz stuka to chyba moga bez problemu je zareklamowac, co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekamy czekamy ;) Kiedy dokadnie wyjdą wahacze do B6 ? sam planuję zmienić, słyszałem że nie będzie powtórki z testu wahaczy ?

czyli dla B6 bez rabatów ? :decayed:

Edytowane przez TomOskroba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, "a taki był ładny, amerykański, szkoda" cytując klasyka. Wiedziałem, że to zbyt piękne. Zrobiłeś sobie marketing (nadal nie wiem, jakim cudem), ciągle piszesz w liczbie mnogiej, co mnie osobiście mega irytuje, przechwalasz się, ale zejdź w końcu na ziemię. Czekaj, czekaj, ile te Twoje boskie wahacze jakości Lema miały wytrzymać?? Dla jasności, ja montuje tylko Lema dla spokoju. Na 280 tys. padły dopiero 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nitroo

masz rację gdybym miał kasę i miałbym wybierać LEM'a s SKV to nie zastanawiał bym się nawet sekundy.... jednak nie stać wielu osób żeby za 2500 kloca albo i wiecej robić zawieszenie... wg. mnie mija się to z celem z racji tego że napewno drugich 280 tyś tym samochodem nie zrobie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie...ogólnie to temat jest mocny, bo nie dotyczy kosmetyki. Mój znajomy, niezbyt dobry zresztą, kupił jakieś po taniości do A8 D2. Po miesiącu gałka(czy gałki) z jednej strony postanowiła(ły?) wziąć rozwód z wahaczem i "wzięły się i odeszły odeń" co zaowocowało ilomaś tam bączkami i zryciem łąki przy drodze. Zniszczenia ze względu na śliską trawę nie aż tak duże podobnież(nie widziałem auta). Znajomy nie jeździł "taś taś taś", raczej "wrrrryyy" choć bez przesady. Jednak...no właśnie, wahacze się rozleciały.

Nie wiem jakiej firmy, nie pamiętał nazwy. Coś tam miał robić z tym, nie widziałem się już.

Puka, stuka, piszczy -banał. Ale jak wylatuje gałka...kończą się żarty. Mnie się nakrętka rozleciała na stabilizatorze w Audi C4 i spadła. Koło poszło w tył -na szczęście jechałem z synkiem powoli i akurat na stopie stawałem. Wyskoczył przegub, lekko lakier odstrzelił z rantu. Trzy godziny potem odjechałem autem z miejsca usterki.

Ale 3 dniu wcześniej tylko pogodna zmieniła plany wyjazdu do ZOO w W-wie z synkiem i kumplem. 170 w jedną stronę, po trasie szybkiego ruchu, gdzie się jedzie...wiadomo.

Nie wiem co założył ktoś kiedyś, zmieniłem nakrętki na "moje". Porządne. Niby nie powinno się zdarzyć ale...

Są auta, gdzie konstrukcja zawieszenia powoduje, że nie da się ryzykować. Wiele osób oszczędzających w Mercedesach w124/201 na sworzniach wahaczy wie o czym piszę.

To jest sedno -nie chodzi ile się pojeździ ale czy będzie miał kto potem narzekać. Czekam na szersze wyniki -nie zarzekam się w żądną stronę o czym już gdzieś pisałem na forum w odniesieniu do SKV. Ale jak napisałem to tak mam, że poszedłbym po nie na miasto, a wróciłbym jak sądzę z innymi...

Edytowane przez pulpecik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nitroo

masz rację gdybym miał kasę i miałbym wybierać LEM'a s SKV to nie zastanawiał bym się nawet sekundy.... jednak nie stać wielu osób żeby za 2500 kloca albo i wiecej robić zawieszenie... wg. mnie mija się to z celem z racji tego że napewno drugich 280 tyś tym samochodem nie zrobie :grin:

Jeśli znalazłes Lemy za 2500 to wiedz, że o 800 zł przepłaciłeś :wink: wolisz zrobić raz a dobrze za jedną robociznę, czy kupować badziewie i co chwilę za robotę bulić? Matematyka prosta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za robotę to ja akurat płacę grosze,

zaryzykuję z tymi wahaczami, jeżeli okaże się że po 20 tysiącach będą się sypać, wtedy kupie lema i zawieszeniem przejmować się nie będę :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nitroo

masz rację gdybym miał kasę i miałbym wybierać LEM'a s SKV to nie zastanawiał bym się nawet sekundy.... jednak nie stać wielu osób żeby za 2500 kloca albo i wiecej robić zawieszenie... wg. mnie mija się to z celem z racji tego że napewno drugich 280 tyś tym samochodem nie zrobie :grin:

Jeśli znalazłes Lemy za 2500 to wiedz, że o 800 zł przepłaciłeś :wink: wolisz zrobić raz a dobrze za jedną robociznę, czy kupować badziewie i co chwilę za robotę bulić? Matematyka prosta.

No ryju akurat kpl pod BV z końcówkami tak się zakręci :kwasny: Jak widać SKV to kolejne,tanie,średnie wahacze z wielką propagandą na początku :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wandej ale po co ty sie udzielasz skoro nie wiesz nic o tych wachaczach?cały czas tylko krytykujesz i krytykujesz.handlujesz MS ,uwazasz ze są leprze to nie masz sie co obawiać konkurencjii. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie krytykuje tylko ocenia i to na podstawie opinii które zostały zamieszczone. Szczerze mówiąc to po tych "wpadkach" to ciesze się, że wyszła afera z niekompatybilnością do a4 b6 i nie udało mi się założyć co wiązało się ze zwrotem, bo może też miałbym ten sam problem.

Edytowane przez damian92x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


czekamy na kolejne opinie o wahaczach od testerów

Dokładnie jesteśmy tego samego zdania. Kolega Wandej nigdy nie napisał czy choćby widział nasze wahacze - za to bardzo dużo energii poświęca na ich krytykę.

Cóż widać w jego mniemaniu to norma wypowiadać się o czymś czego na oczy nie widział i nie zna.

Pozostańmy jednak cierpliwi - czas i życie zweryfikuje wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DYstrybutorze, czy są już wahacze do passata b5 FL , (grubsze koncówki w gornych wahaczach itd) ? no i jak z tą gwarancja po samodzielnym montażu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witam, pełny zestaw wahaczy do Audi A4 B6 w założeniu miał być dostępny w sierpniu, jednak ostatecznie z przyczyn od nas niezależnych dostępny będzie dopiero pod koniec września / na początku października. Pozdrawiam

To jest odpowiedź od SKV na Fk

Cytat

Witam, pełny zestaw wahaczy do Audi A4 B6 w założeniu miał być dostępny w sierpniu, jednak ostatecznie z przyczyn od nas niezależnych dostępny będzie dopiero pod koniec września / na początku października. Pozdrawiam

To jest odpowiedź od SKV na Fk

Ja nie mogłem czekać i założyłem MSy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, na forum napisano że koniec września początek października, jednak w rozmowie prywatnej miał być początek września :decayed:

za dużo Was Panowie na jednym koncie ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...