Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Osłona silnika 1.9 BKE


peju

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką osłonę:

bm9tkiaw.jpg

odpadl emblemat Audi i mala wypalona dziurka po tym jak mi pekla rura EGR.

Chce kupic nowa, niby ofert na allegro jest pelno ale wszystkie opisane jako B6/B7 1.9TDI wygladaja innaczej od mojej, np:

http://allegro.pl/oslona-pokrywa-silnika-audi-a4-b6-b7-tdi-i5481945725.html

Roznica wizualna to otwor na gorze po lewej stronie, u mnie jest taki kwadratowy, a w tych z allegro jest tam cos na ksztalt łezki.

To chyba raczej nie bedzie pasowac?

Moja oslona wyglada bardziej jak ta od 2.0 TDI ale nigdzie nie widze takiej samej z emblematem 1.9

I przy okazji poszukiwania oslony, takie pytanko o mate wygluszajaca.

Wszystkie ogloszenia z allegro maja tylko zdjecie tej pokrywy od gory. Czy ma mate to musze juz dzwonic i sie dowiadywac i w wiekszosci przypadkow nie ma.

pytanie czy warto na to zwracac uwage? jeden gosc mi powiedzial ze to jest element ktory ciagle odpada i on woli bez maty zeby zadne szmaty po silniku sie nie walaly.

Edytowane przez peju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te maty ledwo co wiszą większość odpada. To co masz na zdjęciu to wg mnie osłona z silnika 1.9 tdi AVB. Popytaj w ASO, może trafisz coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

internety przeszukane... nie ma takiej oslony. to jakas paranoja.

wszystkie tak wygladajace sa z emblematem 2.0

czy taka pokrywa od 2.0 bedzie pasowac? wyglada identyko ale nie wiem jak z wymiarem i rozstawem srub pod montaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj od 1,9 TDI BRB lub BKE, albo jak Ci nie przeszkadza emblemat 2,0 TDI to od motorówki BPW, na pewno będzie pasować :)

A swoją drogą to ta co masz może służyć z niewiele mniejszą skutecznością do końca żywota auta :P

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o sluzenie tylko doprowadzam auto do wizualnego porzadku.

Jest wypalona dziura w oslonie po błahej usterce a moze w trakcie sprzedazy sugerowac jakby sie dzialo niewiadomo co, moze nawet jakis wybuch :)

Wole gdy wszystko jest na miejscu i niczym nie razi po oczach. Pokrywa od 2.0 w sumie tez moze byc podejrzana ...

i tak... szukam dokladnie po 1,9 TDI BRB lub BKE i nic nie ma. zupelnie jakby cos takiego nie istnialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do ASO, na pewno Ci sprowadzą, tylko zanim zapytasz o cenę to usiądź wygodnie :decayed::P:hi:

Jak ma być ładnie, to bym nakleił na tej dziurce ładną naklejkę :naughty:

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...