Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony letnie - jakie polecacie?


BEKACZU

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie potrzebuje kupic 2 gumy , co myslicie o tych kapciach

http://www.opony.com/parametry-opony/barum-bravuris-2-225-50r17-98-w-zr-xl-fr ???

Conti nie chce bo szybko sie scieraja. Brigestony mam teraz...hucza jak syf , twarde jak glaz...

Ktos jezdzil na tym ? miekka ? twarda? jak sie sciera jak sie prowadzi !?? Pilne....musze wymienic bo mnie Potenza zabija swoim wdziekiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no i widac tu prawdziwa zyczliwosc. Ja i nie tylko pytalismy wielokrotnie o dane opony (np. conti 3) to nikt nie powiem czego nie otworzyl. Teraz jak juz opony kupilem to opinie padaja bez przerwy. I oczywiscie takie, ze opony po 200 zl tansze sa lepsze. Nawet chinskie :) :) :). Dzieki w imieniu swoim i innych za zyczliwosc i zycze Wam, zeby te toye i inne cuda scieraly sie wam po 18 sezonach :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam nowych opon na lato 225/45 R17 do 350 PLN, jak narazie zastanawiam się nad:

1. FIRESTONE FIREHAWK SZ90µ

2. Barum BRAVURIS 2

Co byście polecili i dlaczego :mysli: Barumy troszke tańsze są :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 17 225.45 VIKING ta firma jest pod CONTINENTALEM. I powiem ze naprawde super oponki i cena dobra;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktos potrzebuje 15" to z czystym sumieniem polecam Fulda Progresso 195/65R15. Trzyma sie super i na suchym i na mokrym i co wazne bardzo cicho w czasie jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście jeżdzę od roku na fulda ecocontroll 195/65 R15 i identycznie jak kolega wyżej jestem z nich bardzo zadowolony

producent podaje, że mają wpływ na mniejsze zużycie gnoju- to bym wolał przemilczeć :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam Goodyear Optigrip - w rozsądnej cenie i rewelacyjne na mokrym - trochę tylko głośne (ale kogo to obchodzi ;) )

Kogo ??? Ha właśnie to jeden z podstawowych elementów na które ludzie zwracają uwagę :]

Nie wiem ile one kosztują ale ja kupiłem Pirelli P7 i nie żałuję jak do tej pory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jakie opony letnie załozyc do audi a4 b6 kombi roz felg 15 zimowe mam 205/60/15 a mysle o na lato 205/65/15 tylko pytanie czy wejda dodam ze wyleczyłem sie z nisko profilowych opon i zalezy mi na komforcie teraz.Dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos mial do czynienia z oponami Dunlop SP Sport 2030? znajomy ma sprzedania niemal nowki (4 tys przelotu) 245/40/18 i chce za komplet okolo 1700 i nie wiem czy sie nie skusic? jak nie wezme ja to jakby ktos byl chetny to pisac dam namiar

jakby ktos znal ta opone niech wyrazi opinie co jest warta

z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam nowych opon na lato 225/45 R17 do 350 PLN, jak narazie zastanawiam się nad:

1. FIRESTONE FIREHAWK SZ90µ

2. Barum BRAVURIS 2

Co byście polecili i dlaczego :mysli: Barumy troszke tańsze są :wink4:

Nowe Firestony po jednym sezonie mialy 5,5mm (przebieg ok 10-15tys. km) więc uważam że bardzo szybko lecą, wczesniej mialem fuldy ktory wytrzymały ok 60000 ,tym Firestonom nie wróżę 30000km, jeżeli chodzi o głośność to nie mam zastrzeżeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ciche opony do 400zł za sztukę mogę kupić ?

Interesuje mnie rozmiar 225/45/17 albo 235/45/17 co powiecie o Kumho KU39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącze się pod temat,co sadzicie o tych oponach, Dunlop SP Sport 01 195/65R15 lub takie 195/65R15 GOODYEAR EXCELLENCE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Dunlop SP SPORT FASTRESPONSE 205/65 R15 - nie polecam ze względu na potworny hałas. Czasem trafi się jakiś odcinek drogi gdzie opony cichną ale generalnie jest jedno wielkie wycie (to już nawet nie szum). Jak dla mnie porażka i kupa kasy w plecy szczególnie że nie są cichsze od starych zużytych Michelinów Pilot Primacy jakie wyrzuciłem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedługim czasie będę rozglądał się za oponami 225/40/18 - fundusz taki średni

co byście mogli polecić z tej półki

-barum bravuris 2

-fulda

-nexen (jeździłem dwa sezony na roadstone i w sumie były ok)

-coś innego?

z góry dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ciche opony do 400zł za sztukę mogę kupić ?

Interesuje mnie rozmiar 225/45/17 albo 235/45/17 co powiecie o Kumho KU39

jezdze na NEXEN N3000 235/45/17

http://allegro.pl/235-45r17-opony-letnie-nexen-n3000-235-45-17-w-xl-i1594924434.html

i nie powiem złego słowa poprostu :good: a są ciche :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lightfighter87

Continentale Premium Contact 2 205/55/16 - bardzo ładnie się prowadzą, nie hałasują a co najważniejsze świetnie radzą sobie w deszczu. W przeciwieństwie do Michelin w tym rozmiarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...co sądzicie panowie na temat oponek Yokohama C.drive 2 AC02 (będzie to rozmiar 205/55 R 16)..."coś" mnie kusi aby je kupić :), ale w testach jakoś rewelacyjnie nie wypadają, sklasyfikowane są raczej na końcowych pozycjach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...