Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony letnie - jakie polecacie?


BEKACZU

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem Nexen i jak na opone budzetowa jest ok. Mialem tez Mabor i za ta kase opony sa super ale dla nie wymagajacych :( , Jak dla mnie zamiekie ranty do szybkiej jazdy. daltego kupilem juz komplet Dunlop Maxx RT ;)

Jak by ktos potrzebowal to mam do oddania Mabory po max 3k stan jak nowy http://olx.pl/oferta/opony-mabor-sport-jet-2-235-45-17-94w-7-9mm-2014r-CID5-ID8MmrX.htmlkoszt takich na oponeo 366 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nikt o michelin nie pisze, goodyear, continental, pirelli - same firmy nie znane wymieniacie :)

Czytam te posty i widzę, że Hankook obecnie najlepsze są?

Ja mam obcenie zimówki Nokian wr d3 i nie wiem czy by letnich nokianów nie zamówić.. Zimówki są rewelacyjne, więc czy letnie również zdadzą egzamin?

Edytowane przez Lucas21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z letnich Nokianów polecane są Zline.

No zauważyłem..cene również :) Zastanawiam się nad nokian lub pirelli - ale to cenowo wysokie..a z tańszych niemieckich? Żadnych koreańskich nie chce, Nexeny widzę, że są dość tanie, ale..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to dunlop sp sport maxx rt bardzo dobra, jezdziłem na 16" 205 55. Teraz mam continental sportcontact 5 17" 235 45.

W poprzednich latach

bridgestone turanza

michelin pilot

continental sportcontact 3

dunlopy

Pirelli

i miałem raz hankooki ale nigdy wiecej.

Pomimo to ze widze wiekszosc chwali.

Edytowane przez lysy-wr400
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srednica koła sie nie zmienia. Wieksza felga mniej opony. Proste. Przypatrz sie.

O czym Ty piszesz? Czemu ma służyć Twój post? Coś chyba nie na temat... Edytowane przez nitroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega nitroo sie nie denerwuje. Ten post miał bys odpowiedzią dla kolegi z pierwszych stron nie wiem czemu tu wylądowal.

moze coś zle robie. Pyknolem na jego poscie dalem odpowiedz a wyladowalo tu.

Edytowane przez lysy-wr400
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwuję się, tylko szukałem związku z tematem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu nie moge odpowiedźiec bezpośrednio na dany post?

Przeglądam tematy z tel nie wiem czy to ma znaczenie. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie znajdę listę/tabelę obecnie najlepszych i przystępnych cenowo opon letnich? NA którejś stronie ktoś chyba dodał tą listę, ale nie mogę strony znaleźć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te NANKANG NS2 ??? polecacie na jakies 2 sezony zeby narazie mi starczyly warte uwagi ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te NANKANG NS2 ??? polecacie na jakies 2 sezony zeby narazie mi starczyly warte uwagi ???

Na dwa sezony kup choćby debice czy baruma. Chłopaki nie jezdzicie daewoo Tico żeby oszczędzać... Im lepsza opona tym bezpieczniej podróżujecie. Ja się zastanawiam między Bridgestone potenza s001 a goodyear eagle f1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te NANKANG NS2 ??? polecacie na jakies 2 sezony zeby narazie mi starczyly warte uwagi ???

Na dwa sezony kup choćby debice czy baruma. Chłopaki nie jezdzicie daewoo Tico żeby oszczędzać... Im lepsza opona tym bezpieczniej podróżujecie. Ja się zastanawiam między Bridgestone potenza s001 a goodyear eagle f1

Ostry, może i masz trochę racji, ale nie wyciągałbym takich wniosków. OK, jak ktoś ma akurat fundusz, to niech bierze opony premium i napewno się nie zawiedzie. Ja sam jeździłem/jeżdze na Continentalach i bardzo chwaliłem. Ale raz po lekturze testu opon w Motorze z 2013 roku kupiłem oponę nr.2 z testu, to jest Barum Bravuris 2 (która ponoć zmiotła większość premium - o rzetelności testów oczywiście można dyskutować, ale... ) i szczerze w quattro żadnej różnicy nie odczułem wzgledem Continetala, a jeżdze dynamicznie. Zaoszczędzoną kase uzyłem na coś innego. Nie wszystkie premium są OK i nie wszystkie opony budżetowe są BLE.

Więc z mojej strony proponowałbym mniej takich sugestii bo to nie do końca tak jest.

Edytowane przez s3ns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie znajdę listę/tabelę obecnie najlepszych i przystępnych cenowo opon letnich? NA którejś stronie ktoś chyba dodał tą listę, ale nie mogę strony znaleźć..

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre-Size/

A ceny sprawdzisz na www.skapiec.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy 91y index wystarczy do mojego cabrio?

Czy mi się wydaje, czy od trzech dni pytasz o to samo i już Ci niejedna osoba odpisała, że wystarczy, jeśli nie przeciążysz za bardzo samochodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy 91y index wystarczy do mojego cabrio?

Starczy na pewno, bo wtedy masz 4x 615 kg. Nawet jadąc w 4-ke osób masz zapas.

No... chyba że pytasz o indeks prędkości to tu nawet po grubych modach Ci starczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...