Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zline to dobry wybór - zacznij polować i w tym przedziale cenowym się zmieścisz

a poza tym przejrzyj wątek, ten i inne tematyczne

powinno pomóc przy podejmowaniu decyzji

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 785,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie niedawno kupiłem B8 i muszę kupić nowe opony na lato. Rozmiar opon to 245/40 R 18. Zastanawiam się na Barum Bravuris 3, gdzie za kpl trzeba zapłacić około 1600 zł. Co myślicie o tych oponach? Może macie jakieś inne propozycje?

A takie z dożywotnią gwarancją aż się nie zetrze bieżnik http://www.sklepopon.com/opona-letnia/hankook-ventus-s1-evo2-k117-245-40-r18-97-y-xl-28305

cena też dobra.

Opublikowano

O ile dobrze pamiętam, to najlepszym Hankookiem jest K115 Ventus Prime 2 :wink:

Opublikowano

Ja śmigam na Ventus S2, złego słowa nie mogę powiedzieć.

Wręcz przeciwnie.

Polecam.

Opublikowano

brat do toyoty w zeszłym tygodniu zakupił dwie nowe hankook r16 tylko nie pamiętam modelu, jakieś głośne są

Opublikowano

hankook raczej nie :)

Opublikowano

Szukam do B6 Avant jakieś dobre, ciche, dobrze przyczepne 16 calowe opony.

Możecie coś polecić na zimę i opony na lato?

Opublikowano

Nokian tu i tu.

Opublikowano

jak wyżej - szczególnie zimowe

rewelacja

Opublikowano

Hejże. Obecnie śmigam na alu z oponami 235/45R17. Chcę wymienić oponki i zaproponowano mi, że lepszy komfort jazdy będzie na 225/50R17. Przystałbym na to i kupił właśnie polecane przez Was Nokiany Zline jednak widzę strasznie dużą różnicę cenową między profilem 45 a 50 i nie wiem, czy różnica będzie odczuwalna i warto przepłacać. Co sądzicie o tych dwóch aukcjach? Które wziąć?

http://allegro.pl/4x-opony-letnie-nokian-225-50r17-zline-xl-98y-i5144950726.html

http://allegro.pl/4x-nowe-opony-letnie-nokian-zline-225-45r17-94y-xl-i5173465838.html

Opublikowano

225/50/17 ???

To zły rozmiar do B6

Jak chcesz idealny zamiennik 235/45/17 to polecam 215/50/17

Komfort o wiele lepszy, tyle że to drogi rozmiar ale warto dopłacić.

Ja tak zrobiłem i nie żałuję.

Opublikowano

225/50/17 ???

To zły rozmiar do B6

Jak chcesz idealny zamiennik 235/45/17 to polecam 215/50/17

Komfort o wiele lepszy, tyle że to drogi rozmiar ale warto dopłacić.

Ja tak zrobiłem i nie żałuję.

Podobno 225 na moją felgę to minimum... Węższych się nie da założyć.

Opublikowano

A jaki rozmiar masz bo nie napisałeś .

Opublikowano

Jak twoje mają 7,5 cala to śmiało 215/50/17

Popatrz sobie jak leżą u mnie

https://picasaweb.google.com/103344824460604702490/11Marca2014

Na naklejce sugerującej ciśnienie w kołach producent nie przewidział innej szerokości i profilu 17" niż 234/45? Udało mi się wsadzić telefon za felgę i cyknąć foto oznaczenia rozmiaru. Wychodzi na to, że jest to 7,5". Czy może pozostać przy dotychczasowym rozmiarze? Jest rzeczywiście tańszy. U mnie wygląda to tak:

6elv8l.jpg

1puvib.jpg

2ytpp3q.jpg

2lxw7z7.jpg

Edytowane przez easymoonrider

Opublikowano

Przecież napisałem że 215/50/17 jest idealnym zamiennikiem.

Twój wybór.

Jak nie chcesz tak szerokiej to zastanów się nad moją propozycją.

Wielu także jeździ na 225/45/17

Co kto lubi.

Kwestia gustu.

Opublikowano

Czy nokiany zline nie są głośne? Spotkałem się z negatywnymi opiniami właśnie na temat indeksu głośności, który nieznacznie przewyższa indeksy innych opon.

Interesują mnie te: http://www.oponeo.pl/dane-opony/nokian-zline-235-45-r17-97-y-xl#87967231

Nie mogłem się doczekać odpowiedzi, jutro kończy się promocja i zamówiłem te opony. :decayed:

Edytowane przez easymoonrider

Opublikowano

I dobrze zrobiłeś :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.