Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy ktoś jezdzil na Bridgestone Potenza S001?

Godne polecenia?

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 788,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A kolego jaki rozmiar zamawiasz?;)

Opublikowano

jeszcze nie zamawiam ale jest fajna promocja na 265/35/20

Opublikowano

Chodzilo mi o kolege co czeka na przesylke z uniroyalami ;)

Opublikowano

Hmmm jako ze musze kupic oponke letnia jedna, to postanowilem ze jednak kupie dwie i jedna ktora jest jeszcze dobra pojdzie na zapas, obecnie mam nokian h 205/55/16 , teraz tego znalezc nie moge i widze ze jest nokian line 205/55 /16 ...brac je czy kupic cos innego ? za dwie oponki chca ~520 zl z dostawa

czy cos szerszego wejdzie na te felgi , mam standardowe alu biedronki ?:)

Edytowane przez sebul

Opublikowano

jak kupiłem biedronki były na nich opony 215/55/16

Opublikowano

Hmmm jako ze musze kupic oponke letnia jedna, to postanowilem ze jednak kupie dwie i jedna ktora jest jeszcze dobra pojdzie na zapas, obecnie mam nokian h 205/55/16 , teraz tego znalezc nie moge i widze ze jest nokian line 205/55 /16 ...brac je czy kupic cos innego ? za dwie oponki chca ~520 zl z dostawa

czy cos szerszego wejdzie na te felgi , mam standardowe alu biedronki ? :)

Seba słaba cena za te Nokiany.Ja kupiłem w lutym z indeksem V za 237 zeta w Norauto.A teraz widzę,że już mają za 220 :kwasny: .Podjedź sobie oblookać. :wink:

Opublikowano

O kurde, dzieki :) A panowie powiedzcie mi, bo poszla mi jedna opona... 3 mam sprawne, nowki kupowalem jakis czas temu....kupowac dwie nowe czy tylko jedna brac ? Bedzie jakis minus jazdy jak jedna opona bedzie nowa i minimalnie inna ? Obecnie mam nokian H ktorego juz nigdzie nie ma

Edytowane przez sebul

Opublikowano

Na 1 osi nie możesz mieć założonych opon o różnych rodzajach bieżnika

Opublikowano

Wg prawa na jednej osi musisz mieć takie same opony, jako ciekawostkę dodam że w UK można mieć jakie sobie chcesz i tak średnio co 5 te auto widzę z różnymi oponami na osi, ba nawet rozmiarami i profilami ale to już hardcore

Wysłane za pomocą Commodore C64

Edytowane przez kt65c453

Opublikowano

No to jednak musze dwie kupic bobieznik troche inny jest :) No ale nic, wleca dwie nowki na przod, dwie stare na tyl, i jedna stara na zapas zamaist starego continentala ktorego mam od kupienia auta :)

Edytowane przez sebul

Opublikowano

Chodzilo mi o kolege co czeka na przesylke z uniroyalami ;)

225/35/19 :wink:

Mądrale wiem ze to nie rozmiar do B6 :grin:

No to jednak musze dwie kupic bobieznik troche inny jest :) No ale nic, wleca dwie nowki na przod, dwie stare na tyl, i jedna stara na zapas zamaist starego continentala ktorego mam od kupienia auta :)

Na odwrót dwie nowe na tył a stare na przód,tak powinno być :wink:

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

Chodzilo mi o kolege co czeka na przesylke z uniroyalami ;)

225/35/19 :wink:

Mondrale wiem ze to nie rozmiar do B6 :grin:

Nie szkodzi.Ale w końcu ktoś kto kupuje dobre jakościowo i znane opony a nie 19 z dalekiej Indonezji np. ;)

Opublikowano

Kolego to nie o to chodzi czy markowa czy chinole, ale o to że tu dużo ludzi nie ma pojęcia i tylko się czepia bo to nie ten rozmiar :facepalm:

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

Na odwrót dwie nowe na tył a stare na przód,tak powinno być :wink:

No to jednak musze dwie kupic bobieznik troche inny jest :) No ale nic, wleca dwie nowki na przod, dwie stare na tyl, i jedna stara na zapas zamaist starego continentala ktorego mam od kupienia auta :)

Czemu ma nowe opony dawać na tył? Bo nie rozumiem

Edytowane przez Toskańczyk

Opublikowano

Bo nad tyłem nie masz kontroli i powinna być lepsza opona :wink:

Opublikowano

Czemu ma nowe opony dawać na tył?

Temat rzeka.

Ale z tego co słyszę w różnych programach motoryzacyjnych to zawsze nowsze proponują na tył.

Nie wiem ile w tym racji, ale może coś w tym jednak jest.

Opublikowano

Ciekawe, zawsze raczej podchodziłem do tematu od innej strony czyli od drogi Hamowania


Rzeczywiście temat rzeka, ale na szybko jak sprawdziłem to chyba jestem w grupie osób lepsze na przód

http://www.opony.com.pl/artykul/testy-michelin-adac-i-oamtc-lepsze-opony-na-tyl-czy-na-przod/?id=1069

Opublikowano

Moim zdaniem jak Ci "dupsko" ucieknie to już nie za wiele zrobisz.

Sent from out of space.

Opublikowano

Dostales juz te uniroyale kolego? Jakie wrazenia po zakupie jak jakość ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.