Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Zawieszenie przednie


Infermus

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie B5 miały przednie zawieszenie identyczne. od 1,6 - 2,8 w quattro też chyba to samo (przód) .

będzie pasować[br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 23:10_________________________________________________ Mówie o wahaczach. Jeśli myślisz o sprężynach , to pewnie do 1,8 są twardsze . więc będzie za sztywno . Amory w każdym są takie same. poza zawieszeniem oryginał utwardzonym 1BE , tu amory są inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężyny między 1.6 i 1.8 różnią się minimalnie, byłoby ok. Do 1.6/1.8 nie można pakować sprężyn o Vek, albo diesla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie 1.8 i 1.6 raczej bedą miały takie same sprezyny, a co do wahaczy to są takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a do 2,6 v6 to od 1,6 będzie to działać czy inne szukać ?

jeśli chodzi o wahacze to raczej będą te same natomiast sprężyny i amorki juz raczej nie bo 1.6 jest lżejsze z przodu<mniejszy silnik> jak założysz te amorki i sprężyny od 2.6 do 1.6 to auto pójdzie do góry a jak na odwrót to pójdzie w dół i będzie dobijało na nierównościach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ozi_wells, a wahacze dolne proste będą te same?.. Bo wiesz mam taki komplet które kupiłem do 1.8T i nie pasują :mysli:.. Mały cienki sworzeń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a do 2,6 v6 to od 1,6 będzie to działać czy inne szukać ?

jeśli chodzi o wahacze to raczej będą te same natomiast sprężyny i amorki juz raczej nie bo 1.6 jest lżejsze z przodu<mniejszy silnik> jak założysz te amorki i sprężyny od 2.6 do 1.6 to auto pójdzie do góry a jak na odwrót to pójdzie w dół i będzie dobijało na nierównościach

w takim razie sprężyny od tdi szukać do 2,6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ozi_wells, a wahacze dolne proste będą te same?.. Bo wiesz mam taki komplet które kupiłem do 1.8T i nie pasują :mysli:.. Mały cienki sworzeń...

Łączniki stabilizatora są na tulejach (najpopularniejsze) i sworzniach kulowych (rzadziej spotykane)

trzeba sprawdzić organoleptycznie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...