Skocz do zawartości
IGNOROWANY

3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra


muunv

Rekomendowane odpowiedzi

 

4 minuty temu, muunv napisał:

 


A dziekuje! :grin: Ale juz mam chrapke na gwincior i fele 19" :) Ale niestety to wydatki na przyszla wiosne, jesli kasa bedzie sie zgadzac ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Jak dla mnie gwint jest Ok, jak dojdą 19 to nie trzeba będzie nowego zawiasu :thumbup1: ale jak dla mnie nie widze póki co lepszej felgi, ta jest spasowana idealnie i nie jest "przejedzona" jak inne 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Jak dla mnie gwint jest Ok, jak dojdą 19 to nie trzeba będzie nowego zawiasu :thumbup1: ale jak dla mnie nie widze póki co lepszej felgi, ta jest spasowana idealnie i nie jest "przejedzona" jak inne 
 


Chodzi mi po glowie cos z JR, Oems kilka wzorow i Pompei. Ale wszystkiego jest masa jak narazie ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z JR zależy jakie, te z Oema są chyba kazde fajne, co do Pompei to sam o nich myśle bo są super ale mnie jak i ciebie bardziej chyba będą pasować przydymione nie srebrne

no i Pompei są już oblatane :unsure:

Edytowane przez WydRos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka czesci, ktore wymagaja wymiany + lozysko z piasta (pp) oraz musze gdzies dorwac obie poduchy silnika z czujnikami :)

5be5640df9bd2746abc4ab59f68ab530.jpg

Poza tym nic narazie sie z autem nie zmienilo.

Wystawilem A4 w dziale sprzedam ale widac swiatelko w tunelu i nie bede musial go sprzedawac :wink:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, muunv napisał:

Wystawilem A4 w dziale sprzedam ale widac swiatelko w tunelu i nie bede musial go sprzedawac :wink:

I oby tak się wszystko poukładało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oby tak się wszystko poukładało [emoji4]


Masz racje, oby :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tablicę rejestracyjną z przodu przykręcałeś, czy na jakąś taśmę dwustronną przykleiłeś?


Nie przykrecalem, ja poprostu mam taka blende. Jest kilka rodzaji tych blend w s line. :) Jest gdzies na forum rozpiska z poszczegolnymi rodzajami. :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, muunv napisał:

 


Nie przykrecalem, ja poprostu mam taka blende. Jest kilka rodzaji tych blend w s line. :) Jest gdzies na forum rozpiska z poszczegolnymi rodzajami. :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No ale to wchodzi Ci na jakiś zatrzask czy jak? Bo u mnie jak ją tylko włożę to raczej trzymać się nie będzie, musiałbym ją przyklejać albo przykręcać właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to wchodzi Ci na jakiś zatrzask czy jak? Bo u mnie jak ją tylko włożę to raczej trzymać się nie będzie, musiałbym ją przyklejać albo przykręcać właśnie.


W sumie to nie pamietam.. Musze zerknac :) Ale wkladasz tablice i tak jakby zamykasz blende, przykrecasz od dolu chyba 2-iema srubkami i tyle ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To biegnij w stronę światełka i nie sprzedawaj [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Tak wlasnie robie :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, muunv napisał:

 


W sumie to nie pamietam.. Musze zerknac :) Ale wkladasz tablice i tak jakby zamykasz blende, przykrecasz od dolu chyba 2-iema srubkami i tyle ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Zerknij jak będziesz miał minutkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam taka blendę + PDC z przodu, ale mam dziwnie dociętą ramkę i wstawiona, jutro spróbuje schować blachę pod blendę tak jak ty masz bo bardzo dobrze to wyglada. A ramka forumowa zostaje tylko z tylu i tyle [emoji4]

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą blendę się jakoś otwiera? Sorka Pany za głupie pytania ale nie mam aktualnie dostępu do auta i nie mam jak tego sprawdzić a też mam chyba tą samą blendę co Wy i zamontował bym tablicę w taki sam sposób jak Wy macie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jaka masz blende, ta co ja mam sie otwiera. Podesle jutro foty bo mam auto u mechaniora ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem jaką mam a też aktualnie nie mam możliwości sprawdzić :decayed: Myślałem, że po zdjęciach z mojego tematu zobaczycie czy mam taką jak Wy czy inną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...