Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Avant CAGA, heble S5 345/330, zawias Eibach Bilstein B12, 176KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

kolego u mnie na 19 i zawieszeniu BE wyglada to tak

O shit, ale ładna! :decayed: Mój ulubiony kolor :D I rotory <3

Zawieszenie BE... Chce Ci się coś więcej napisać na ten temat? Nawet linkami możesz mi odpowiedzieć. Bo zielono mi w temacie, a muszę ją obniżyć. Co to zawieszenie dokładniej?

Jakie masz ET? Jakieś dystanse poszły? Masz zdjęcie z boku?


Heh, chyba sam sobie odpowiem:
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/257198-temat-odnosnie-kol-do-b8/

Niezła lektura. 50 stron! ;)

Opublikowano

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/289028-zawieszenie-s-line-1bv-vs-sportowe-1be/tu masz troszke do poczytania jeszcze troszke :P a dystanse dopiero w planie a jakie inne zdjecie z boku chcesz ??a co do et to chyba 42

Edytowane przez Piotr Czarnojan

Opublikowano

Jakie gumy w końcu założyłeś na te felgi?

Opublikowano
  • Autor

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/289028-zawieszenie-s-line-1bv-vs-sportowe-1be/tu masz troszke do poczytania jeszcze troszke :P a dystanse dopiero w planie a jakie inne zdjecie z boku chcesz ??a co do et to chyba 42

Za linka pięknie dziękuję, tego potrzebowałem :)

Jak z dystansami się nie bawiłeś to nie chce zdjęcia ;). Chodziło mi o to czy wystają poza obrys auta.

Jakie gumy w końcu założyłeś na te felgi?

Sry, zapomniałem napisać.

Felgi: 19" org, szerokość 8J, ET39

Opony: Pirelli P Zero 245/35

Daleko tego nie szukałem ;):

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/356051-kola-19-a4-b8/

Dzisiaj mierzyłem prędkościomierz z navi. Przy 110 km/h jest identycznie - znaczy ze wskazań tempomatu i GPSa. Muszę uważać przy fotkach, bo się przyzwyczaiłem, że +10 można jechać.

Opublikowano

Jeśli już zakładać to całą zawiechę 1BE lub 1BV razem z amorkami i szukaj do takiego nadwozia i silnika jaki masz bo było bardzo dużo różnych. Ja poszedłem na skróty i kupiłem gwint KW. Komfort jak na seryjnym a obniżenie reguluję jak chcę :) pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Jeśli już zakładać to całą zawiechę 1BE lub 1BV

Dzięki za rady. Do zawiechy jeszcze chwila, kilka rzeczy mam jeszcze po drodze.

Dzisiaj np. odebrałem auto z "odświeżenia" lakieru. Efekt mnie rozłożył. Niestety nie zdążyłem zrobić zdjęć całości, bo na tempo musiałem przestawić auto na wymianę dwumasy. Ale próbkę mogę zapodać.

Maska:

02169b9535e35fa0gen.jpg

Drzwi:

95eb59777bd9fa11gen.jpg

Opublikowano

Pewnie brałeś full pakiet: :kox:

e7180e1bace7a444med.jpg

Opublikowano

Jakąś powłokę nałożyłes?

Kwarc lub ceramika i masz kilka lat spokoju. Warto!

Opublikowano
  • Autor

@ponior:

No, kozak :D

@darusch:

Qrde nie wiem. Mieli mi uprac srodek, a poszli krok dalej. To chyba po prostu wosk. Nie wiedzialem nawet, ze tak sie da. To moje pierwsze czarne auto ;)

Efekt mnie mooocno zaskoczyl :)

Opublikowano

Wosk ma trwalosc ok pol roku.

Kwarc 2 lata, ceramika 5 lub 7 lat przy odpowiedniej pielęgnacji.

Efekt jeszcze lepszy :)

Poszukaj firmy detailingowej w okolicy.

Opublikowano

Najwazniejsze to cena, nie każdy chce wydać 1500-2000zł na ceramike :P

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Całkiem ładne zdjęcia mi zrobili, zapodaję :)
bcbcc4c6cf6ee53e.jpg

792a662225f33641.jpg

Opublikowano

Felgi kozak :wink: Jak one dokładnie się nazywają? Zawieszenie seryjne? 1Ba?

Edytowane przez Osta

Opublikowano

S-line ;)

Opublikowano
  • Autor

Felgi kozak Jak one dokładnie się nazywają? Zawieszenie seryjne? 1Ba?

Dzięki :)

To felgi S-Line ori

Zawieszenie seryjne. Myślę o obniżeniu i utwardzeniu, ale trochę mi szkoda, bo to jest w dobrym stanie jeszcze. Jakby coś poleciało to pewnie wymienię na S-Line'owe.

Na tył potrzebuję dystanse, bo trochę się chowają.


Jeszcze troche planów jest. Chcę zmienić hamulce, chce zmienić program. No i lekka gleba. Ale na razie inne priorytety - np. wymiana oleju w skrzyni.

Opublikowano

Ale na zdjęciach jakoś nie widać żeby była koza. Obniżyć można, ale nie jest źle jak u innych na 19tkach

Opublikowano
  • Autor

Ale na zdjęciach jakoś nie widać żeby była koza. Obniżyć można, ale nie jest źle jak u innych na 19tkach

Dzięki :)

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Ok, wracam do tematu. Doszedłem do wniosku, że projekt trochę u mnie zostanie. Zaczynam działać. Na pierwszy ogień idzie bezpieczeństwo. Wiosna to letnie koła i możliwość wymiany hamulców. Wjechały zaciski od S5, tarcze 345 przód 330 tył. Niedługo lepsze zdjęcie. 
Kolejny krok to zawieszenie - czyli likwidujemy kozy :)

IMAG4332.jpg

Zawartość dodana 1 minute later

I kilka zdjęć z ostatniego zlotu 

17632212_1478323395575949_3731746990806641947_o.jpg

17632221_1909941079252651_4921003300399648615_o.jpg

17632378_1909941809252578_8319529307756847403_o.jpg

Opublikowano

Rób glebę bo stoi jak widły w gnoju :decayed:

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Rób glebę bo stoi jak widły w gnoju :decayed:

:lol:
Takie sa plany, ale hasło z widłami wygrywa :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.