Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Avant CAGA, heble S5 345/330, zawias Eibach Bilstein B12, 176KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Dnia 30.05.2017 o 16:38, sajmon136 napisał:

Auto bardzo ładne ale aż się prosi o mycie komory silnika:wink:

Może kiedyś. Ja to silnik zawsze myłem jak coś ciekło. Jakoś ukurzony daje mi duże poczucie spokoju ;)

Opublikowano

Milo bylo poznac na zlocie :) zdjecia wygladaja lepiej na duzym ekranie. I powidzenia jeszcze raz z planami :)

Opublikowano
  • Autor

A dzięki, dzięki. Do następnego :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Dnia 26.05.2017 o 22:04, l.e.s.t.e.r napisał:

zakup albo nowe śruby do kół 

 

Śruby niestety nowe wjechały w przymusie. Wsiadam rano do auta, odpalam, ruszam. Coś bujnęło, jakbym gumę złapał. Staję, wychodzę - koło skosem stoi. wtf? Patrze - drugie też. Próbowali mi ukraść felgi, odkręcili po 4 śruby z 3 kół, ostatnie 5 zostaly poluzowane. Najwyrazniej ktos ich sploszyl. Te ostatnie sruby oczywiscie wygiete po calej akcji - do wyrzucenia. 
Ku przestrodze. Dobrze, ze ta ostatnia sruba byla poluzowana. Jakby byla dokrecona, ja bym sie rozpedzil i peklaby przy duzej predkosci? 

 

IMAG4924_1.jpg

IMAG4922.jpg

IMAG4926.jpg

Opublikowano
25 minut temu, Tomasz Krajewski napisał:

Śruby niestety nowe wjechały w przymusie. Wsiadam rano do auta, odpalam, ruszam. Coś bujnęło, jakbym gumę złapał. Staję, wychodzę - koło skosem stoi. wtf? Patrze - drugie też. Próbowali mi ukraść felgi, odkręcili po 4 śruby z 3 kół, ostatnie 5 zostaly poluzowane. Najwyrazniej ktos ich sploszyl. Te ostatnie sruby oczywiscie wygiete po calej akcji - do wyrzucenia. 
Ku przestrodze. Dobrze, ze ta ostatnia sruba byla poluzowana. Jakby byla dokrecona, ja bym sie rozpedzil i peklaby przy duzej predkosci? 

 

IMAG4924_1.jpg

IMAG4922.jpg

IMAG4926.jpg

To skur........:angry:

dobrze że to tak się tylko skończyło.

Opublikowano
  • Autor

Moja auto ma coś ostatnio wyjątkowego pecha :(

1.jpg

Opublikowano

o ja pier... :facepalm: współczuję..

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ok, trochę więcej czasu, mogę opisać ostatnią historię z drzwiami. 
Auto zaparkowane prawidłowo, pod moją firmą. Gość cofa, nie daje rady skręcić na całej szerokości drogi - wali w moje auto i... ucieka. Całe zdarzenie widać ładnie na kamerach. Łącznie z jego tablicami rejestracyjnymi. Zgłaszam sprawę na policję. Po dwóch dniach gość się zjawia. "Nie zauważył", że w coś uderzył. Oferuje 1000 zł. Powyżej tej kwoty pisze oświadczenie. Wydaje się to być rozsądne - do lakierowania jedne drzwi. Jadę do najbliższego lakiernika. Drzwi ok, ale trzeba "wkurzkę" na tylne, na błotnik. 1500 to tak lekko. Ok, dzwonię do sprawcy i dostaję oświadczenie. 

PZU wycenia naprawę na 700 zł!!! Zmieniam czym szybciej na naprawę bezgotówkową. ASO wycenia naprawę na 3800! Dostaję fajne auto zastępcze - zdjęcie poniżej. Po troszku ponad tydzień odbieram polakierowane auto i zdaję zastępcze. Historia (chyba) z happy endem. Nie jestem w stanie ocenić jakości pomalowania - dzisiaj odebrałem, a cały czas pada :(

Wniosek1: kamery wszędzie. Mam zamiar kupić wideorejestrator. Albo z dwa - jeden z przodu, drugi z tyłu auta

Wniosek2: ubezpieczyciele to ch!@#. Podobnie jak banki. W przypadku jakiejkolwiek szkody - tylko naprawa bezgotówkowa. Nie zgadzajcie się na przelanie jakichkolwiek "kwot bezspornych". Naobiecują, że później coś doślą. G#wno prawda. 

Ale chociaż C klasą pośmigałem :)

 

 

20768183_10214269419515174_9032029568244858898_n.jpg

Opublikowano
  • Autor

I można walczyć z tematem dalej. Najbliższe plany:

1. Swap skrzyni na manuala
2. Szukanie kół na zimę
3. Wspomaganie? 
 

Mam problem ze wspomaganiem. Jeżdżąc na co dzień swoją nawet tego nie czułem - pewnie się przyzwyczaiłem. Po przesiadce z Mercedesa mam wrażenie, jakby wspomaganie w ogóle nie działało. Fakt - guma dosyć szeroka, ale nie powinno być aż tak. Idę czytać czego to może być wina i co z tym zrobić... 

Opublikowano
1 godzinę temu, Tomasz Krajewski napisał:

I można walczyć z tematem dalej. Najbliższe plany:

1. Swap skrzyni na manuala
2. Szukanie kół na zimę
3. Wspomaganie? 
 

Mam problem ze wspomaganiem. Jeżdżąc na co dzień swoją nawet tego nie czułem - pewnie się przyzwyczaiłem. Po przesiadce z Mercedesa mam wrażenie, jakby wspomaganie w ogóle nie działało. Fakt - guma dosyć szeroka, ale nie powinno być aż tak. Idę czytać czego to może być wina i co z tym zrobić... 

idzie idzie :) servotrnik trzeba założyć ;)

ten mod bez dwóch zdań, najbardzie poprawia komfort.

Opublikowano
  • Autor

Ta już to znalazłem :)
Teraz opon na zimę szukam. Dylemat: założyć na 19" opony za 4k, czy kupić 18" za 2k i opony za kolejne 2k. 

Opublikowano
1 minutę temu, Tomasz Krajewski napisał:

Ta już to znalazłem :)
Teraz opon na zimę szukam. Dylemat: założyć na 19" opony za 4k, czy kupić 18" za 2k i opony za kolejne 2k. 

ja bym brał 2+2

2 zawsze masz w felgach które możesz sprzedać.

Opublikowano
  • Autor

Tak pewnie zrobię. Już prawie kliknąłem kup teraz na jednych, ale ET o 10 mniejsze i felga o 0,5J szersza. Pewnie by tarły :/. Przeraża mnie ponowne liczenie tego wszystkiego. Przy 19" fajnie bo wiem co pasuje... 

Opublikowano

kup 18/8.5, minimum ET29 z gumą 245/40 nic nie przyciera.

Opublikowano
  • Autor

Znalazłem fajny kalkulator:
http://uniwers.vot.pl/et/index.php

11 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

kup 18/8.5, minimum ET29 z gumą 245/40 nic nie przyciera.

Hmm... nie wiem. Dosyć nisko go usadziłem (Eibach + Bilstein B12)
Mam 8J ET39 19" z gumą 255 (teoretycznie widzę za szeroka na 8J) i miejsca za dużo nie ma. Wg. tego kalkulatora wyjadę na zewnątrz o 16mm. Muszę to dobrze obczaić za dnia

 

09.thumb.jpg.56922db0dc5f68f60c2cdec2914dd4b8.jpg

et.jpg

Opublikowano
  • Autor

Koła zimowe przyjechały. Oddaję do renowacji, bo troszku porysowane, a będą ze mną kilka chwil

Zgodnie z zaleceniami l.e.s.t.e.r.'a 8,5J ET29. Tylko guma inna, a jest jeszcze kawałek (na sezon) 235/45. 

566164622_1_1000x700_felgi-z-oponami-audi-18-plock_rev002.jpg

Opublikowano
14 godzin temu, Tomasz Krajewski napisał:

Koła zimowe przyjechały. Oddaję do renowacji, bo troszku porysowane, a będą ze mną kilka chwil

Zgodnie z zaleceniami l.e.s.t.e.r.'a 8,5J ET29. Tylko guma inna, a jest jeszcze kawałek (na sezon) 235/45. 

566164622_1_1000x700_felgi-z-oponami-audi-18-plock_rev002.jpg

Mam identyczne na zime tylko pomalowałem je na czarno.

CleanUP6.jpg.

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano
  • Autor

Do Twojego koloru czarne pasują mega. Masz relingi czarne, czy mi się wydaje? :o

Opublikowano

Czarne.

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj byłem na zlocie Audi w Łodzi. Sprawdziłem wspomagania ;). Były 3 A4 B8 bez servotronika (1N1) i dwie A5tki z servotronikiem (1N3). Ludzie trochę na mnie jak na idiotę patrzyli jak im po bagażnikach wlepek szukałem, ale już wiem - będzie to robione bo na prawdę warto :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.