Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Avant CAGA, heble S5 345/330, zawias Eibach Bilstein B12, 176KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

;) 

Opublikowano
  • Autor

Przyjechało zawieszenie, czeka na montaż: Eibach Bilstein B12 Prokit :)

Póki co wisi jeszcze wysoko:
 

IMAG4351.jpg

IMAG4352.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wjechał zestaw Eibach Bilstein B12 Prokit. Auto nie do poznania, jeśli chodzi o właściwości jezdne. Bałem się, że przesadziłem. Że stracę na komforcie jazdy. Nic podobnego!
A prowadzi się... jak marzenie. Bajka. Najlepsza inwestycja jaką można poczynić w auto. Rekomenduję każdemu. No i wreszcie nie dokarmiam kozy ;). Wygląda to tak (w nocy, o 20 odebrałem):

 

gleba1.jpg

gleba2.jpg

Zawartość dodana 0 minutes later

I dla porównania zdjęcia Before/After

 

beforeAfter1.jpg

beforeAfter2.png

Zawartość dodana 3 minutes later

I na ostatnim zdjęciu:
LVL 0 - koło 16", zawieszenie i hamulce fabryczne (318)

LVL 1 - koło 19", opona 255/35R19, reszta fabryka

LVL 2 - koło 19", hamulce S5 345/330, zawiecha fabryczna

LVL 3- koła 19", hamulce S5, zawiecha Eibach Bilstein B12 Prokit -35/-30

Zawieszenia (chyba) już nie ruszam. 

Opublikowano
6 minut temu, Tomasz Krajewski napisał:

Zawieszenia (chyba) już nie ruszam. 

Jak jeździsz autem na codzień i nie bawisz się w stensy to nie ruszaj. Bardzo dobry wybór z zawiechą :wink:

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, uszol napisał:

Bardzo dobry wybór z zawiechą :wink:

To prawda. Na prawdę nie spodziewałem się, że może być taka różnica. 

Opublikowano

Nie będzie szurać o nadkole jak będzie komplet pasażerów i pełny bagaż? A jak z progami zwalniającymi? Masz jakieś dystanse? 

Opublikowano
  • Autor
57 minut temu, Osta napisał:

Nie będzie szurać o nadkole jak będzie komplet pasażerów i pełny bagaż? A jak z progami zwalniającymi? Masz jakieś dystanse? 

Moim zdaniem obcierać nie będzie. Zawieszenie jest krótsze, ale twardsze. Moim zdaniem trudniej je by było dobić, niż to fabryczne, miękkie. Tamto było jak masło. Wystarczył próg i całe auto się bujało jak łódź podczas sztormu ;)
Progi - jak wyżej - git. Na 1BA auto po zjeździe z progu nurkowało jakby niżej i tych nurków było 2-3. Teraz po zjeździe z progu jest jeden, krótki, lekki przysiad. 

Nie mam dystansów. Felga 8J ET39

Opublikowano

To co opisujesz, wskazuje przede wszystkim na to że miałeś już sfatygowane fabryczne amorki.

Opublikowano
10 godzin temu, Tomasz Krajewski napisał:

Wystarczył próg i całe auto się bujało jak łódź podczas sztormu ;)
Progi - jak wyżej - git. Na 1BA auto po zjeździe z progu nurkowało jakby niżej i tych nurków było 2-3

Czyli miałeś zużyte amortyzatory, ja mam 1BA i wcale tak się nie zachowuje jak piszesz. Nie mam żadnego bujania czy nurkowania.

Opublikowano
  • Autor

E tam. Może przerysowałem trochę opis. Mam 4 auta, najnowsze ma 12 tyś km przebiegu. Wszystkie się bujają w porównaniu do tego co mam teraz.

Trudno to opisać, bo to są mocno subiektywne odczucia. Jak ktoś ma ochotę - zapraszam do mnie - mogę przewieźć, wszystko się rozjaśni, bo pisanie o bujaniu, komforcie itd jest trudne. 

Osobiście polecam. 

Opublikowano
  • Autor

Delikatny, mały mod - napisy na oponach:
 

IMAG4399.jpg

IMAG4400.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wreszcie się zebrałem i ogarnąłem trochę lepsze zdjęcia. Efekty poniżej:

 

01.jpg

01a.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

05.jpg

06.jpg

07.jpg

08.jpg

09.jpg

10.jpg

11.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

zakup albo nowe śruby do kół albo 

http://allegro.pl/oryginalna-nakladka-na-sruby-felgi-vw-321601173a-i6520743150.html

koszt nie duży a efekt dużo lepszy

Hmm dzięki za podpowiedź. No ale chyba nie czarne nie? 

Opublikowano
1 minutę temu, Tomasz Krajewski napisał:

Hmm dzięki za podpowiedź. No ale chyba nie czarne nie? 

tylko jako przykład to podałem , ja swoje ze skody służbowej porwałem ;) niebo lepiej :) 

Opublikowano
  • Autor

Ogarne ;)

Opublikowano

ten link co podałem to nie czarny tylko szary metalik to już spoko wygląda na kole. 

Opublikowano

podeślij jakieś zdjęcie do kalendarza klubowego ;)

Opublikowano

Auto bardzo ładne ale aż się prosi o mycie komory silnika:wink:

Opublikowano
  • Autor
Dnia 30.05.2017 o 11:21, jedrekx napisał:

podeślij jakieś zdjęcie do kalendarza klubowego ;)

Schlebiasz mi :). W nast miesiącu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.